Wij zijn helaas al een tijdje bezig en ik merk dat ik een patroon in de maand zie. Of ik dat nou wil of niet. Hebben jullie dit ook en hoe ziet dit patroon eruit? Ik zal beginnen Dag 1: Ja hoor daar is het rood weer. Het is nu echt zo. Het bloed is er, dus definitief game over. Zal het ons ooit lukken?? (huil, huil, huil) Dag 2 t/m 5: We proberen weer met een opgeheven hoofd de nieuwe ronde in te gaan. Pffffff Dag 5 t/m dag 10: Yeah die menstruatie is over we gaan er weer voor. Alles is goed met ons dus het moet lukken! Dag 10 t/m 14: Ik heb geen ziiiiiiiinnnnnn!!!! Heb mijn portie seks vorige maand wel weer gehad. Maar ja we moeten weer kindjes (proberen) te maken. Vrijen kunnen we amper noemen Neee: wij zijn echt nog niet toe aan kinderen. Ja we zijn getrouwd, maar willen eerst nog van elkaar genieten, lekker reizen bla bla bla... Ja ik wordt weer tante. Nee wij nog niet hoor. Eerst maar even suikertante spelen en hun verpesten (kop houden!! Zijn jouw zaken niet!) Dag 14 t/m eisprong: Elke dag maak ik mezelf gek. Wanneer komt dat ei nou??? Welk streepje is positief? Ik neem mezelf weer voor om volgende maand geen ovutesten te doen. Volgende maand? Hopelijk komt die niet weer. Eisprong: Ik lijk wel een konijn. Maar ja ik wil niet weer mijn ei missen. Ooo schatje, zullen we vroeg naar bed gaan vanavond????? 1 dpo: Even kijken wanneer ik uitgerekend zou zijn. Wanneer zouden we het kunnen gaan vertellen? 2 t/m 4 dpo: Ik wacht het gewoon rustig af!! Ik kijk niet meer op zp en ben de rust zelve. Ok nog een keer vrijen voor het geval mijn eisprong toch later was. 5 t/m 7 dpo: Wat was die steek? Wat was dat krampje? Innesteling zou ongeveer nu moeten zijn. Zou het? Nee schat: ik heb echt geen zin.. We hebben het al zoveel gedaan de laatste dagen. Sorry!!! 8 dpo t/m 10 dpo: Merk ik veranderingen aan mijn lijf? Hoe zijn mijn borsten? Zijn ze groter?? Niet naar kijken ik zit mezelf weer gek te maken!! 11 dpo: Ik zou kunnen testen. Ik doe het niet, ik doe het niet. Neeee ook niet op zp kijken, je wordt er echt niet zwanger van. 12 dpo: Ik doe het niet, snel mijn ochtend plasje doorspoelen. sMiddags denk ik: ik heb nog zoveel testen liggen. Wat maakt het uit, volgende maand heb ik ze vast niet nodig. Ik zie niks. Hmmm in dit licht ook niet. Bah weer negatief. het is nog vroeg, het kan nog! 13dpo: Ik voel weer krampjes. Wat zal het zijn? 14dpo: Ik word zenuwachtig!!! Snel naar de wc, geen bloed yeah!!!! Nog een keer testen: weer wit. Maar het kan nog steeds. Dag 1: daar gaan we weer....
Haha ja idd zo gaat het bij mij ook ongeveer. Alleen neem ik me ook iedere keer weer voor dat het niet gelukt is en op het einde krijg ik weer van allerlei signalen waarvan ik onbewust weer hoop krijg. Ik heb altijd last van bruinverlies en slijm voor mijn ongi, dus ik zie het al aankomen en op dat moment is het tranen met tuiten huilen. Meestal als mijn ongi er is dan gaat het wel weer en gaan we er ook weer vol voor.
Oke, dit is niet grappig, maar toch zit ik het met een big smile te lezen. ZOOOOO herkenbaar Wuahaha wilde nu iets neerzetten wat jij me gisteren stuurde
Haha, maar je hoort deze dagen ZP af te zweren hopelijk voor je is dit je laatste cyclus! nog maar 11 dagen
Ik ben dus niet de enige Novaa: na zoveel rondes is de testdrang wel iets minder geworden. Er is dus soort van hoop Dayna: haha Maar hoe was je temp?? Al testdrang? Netjes tot het weekend wachten he Ytest: ik heb er ook van die cyclussen bij zitten hoor dat. Wachten op ei is echt vreselijk.
Trouwens 1 DPO dus dan ben ik 15 juli uitgerekend (als het raak is) Lekker in de zomer verlof en lekker genieten van een mooie nazomer met een kleintje.. Ik teken ervoor!
Ik kan er nog niet echt over meepraten, maar meid wat heb je dat sterk verwoord! Onderwerp is wat minder leuk, maar heb erg om je moeten lachen. Wens je heel veel succes!
Temp is nog hoog, daardoor word ik alleen maar ongeduldiger Ik vind juli ook een hele mooie maand, hier zou het dan 5juli zijn
Wat herkenbaar!! Precies zo, alleen ik test inmiddels niet meer voor nod hihi Ik zou nu 9 juli uitgerekend zijn geloof ik dat wil ik wel!!
O zo herkenbaar.. waanzin eigenlijk! En dan die opmerkingen.. "als je er teveel mee bezig bent lukt het toch niet". Maar hoe kun je er in hemelsnaam niet mee bezig zijn als je het zo graag wilt? Hallo.. mijn klok tikt gewoon door hoor!!