Als mijn kerel zou huilen omdat hij geen sex krijgt zou ik keihard gaan lachen. Serieus hoe manipulatief kan je zijn.. Ik had het wel geprobeerd. Maar nee is nee en als het niet goed zou voelen uiteraard stoppen. Al zou mijn mood juist door zo'n jankbui echt helemaal weg zijn.
Kan me werkelijk niet voorstellen dat er mannen zijn die sex willen terwijl zijn vrouw zich niet prettig, fijn, of wat dan ook maar voelt waardoor ze geen zin heeft! Sex is toch iets wat voor beiden fijn moet zijn? In sommige situaties kan een van beiden best eens water bij de wijn doen, maar dit?? Echt belachelijk!
wij hebben de laatste maanden ook weinig seks en mijn vriend begrijpt dat... er zijn natuurlijk ook altijd nog andere dingen
Mijn man zou niet eens aandringen als hij weet dat ik pijn zou hebben. Hij stelt mij altijd boven zichzelf gelukkig. Daarom zou jouw man als hij de mijne was gewoon pech hebben. Iemand zou onder druk zetten en zich schuldig laten voelen vind ik belachelijk. Dan maar geen sex,je wilt toch niet dat je partner pijn heeft?
Dat is het dus ook... Ik zei al tegen hem dat ik niet snap hoe hij het met een zwangere vrouw kan doen die al 9 maanden pijn heeft en zich niet goed voelt. Daar word je toch niet opgewonden van? Dat was het ook niet zei hij... Hij zei dat het misschien ook helpt om de bevalling op te wekken en dat ik daardoor misschien ook eindelijk van de pijn af zou zijn... Ik heb er gewoon geen zin in door alle pijn en ongemakken en daar ben ik vanaf het begin af aan eerlijk in geweest. Idd, bijna mijn hele zwangerschap geen seks gehad. Dat mist hij en natuurlijk snap ik dat. Maar 9 maanden lang pijn hebben en je klote voelen is ook niet leuk en daar kan ik me jammergenoeg niet overheen zetten, hoe egoistisch dat ook van me is. Vannacht dacht ik dat de weeen op gang waren gekomen maar het bleken voorweeen. Mijn man was heel lief en verzorgend. Maar er kwam wel een gedachte in mij op: Zie je? nu heeft ie idd niet voor de laatste keer seks gehad met mij als zwangere vrouw en heb ik hem dat dus "ontnomen".. En toch is daar dat schuldgevoel... En daar voel ik me rot over. natuurlijk wil ik niet dat mijn man zich klote voelt doordat ik geen zin heb maar ik kan zo moeilijk zin maken nu... Bedankt voor alle reacties!
nou, als ml daarom zou gaan janken zou k hem reden geven tot janken, knietje in zn zakie ofzo (hm iets anders, krijg mn knieën niet meer zo hoog). Kom op zeg! Ik weet niet hoe groot de kans is dat het de bevalling opwekt, maar hier heeft het bij de andere 2 zwangerschappen echt niet geholpen...
Ergens kan ik me jouw schuldgevoel wel voorstellen maar jij zult ook best weten dat dat misplaatst is denk ik. Zet je erover heen, het is nu eenmaal zo en er zijn echt ergere dingen in het leven meid. Jij en jullie kindje zijn nu het belangrijkste en je man komt er vast wel overheen hoor. Succes met de laatste loodjes!
Weet je, ik kan me best voorstellen dat het lastig voor hem is als jullie al een poos geen sex hebben gehad. Andersom zou ik het ook lastig vinden, maar het feit dat jij aangeeft dat het je pijn doet, moet hem aan het denken zetten en moet hij zeker niet zo gaan "pushen". Dat hij vervolgens ook nog gaat huilen, vind ik helemaal bizar. Zal wel opgekropte frustratie zijn denk ik? Praten jullie er wel genoeg over? Ik vind pijn is pijn en voor sex moet je je goed voelen en zeker géén pijn hebben!!!! Zijn er misschien andere opties op het gebied van sex, wat jij/jullie wél prettig vinden?
Seks hoeft toch niet perse penetreren te zijn? Wij hebben al een week weer 'seks'. Als penetreren bij jou zeer doet niet doen, dat werkt alleen maar averechts Ik vind het wel extreem dat die gaat huilen omdat die geen seks krijgt,snap dat hij t misschien heel speciaal vind maar come on.
Ik snap niet zo goed dat het hem JUIST gaat om je zwangere lichaam. Heel fijn dat hij je nog steeds sexy vind, maar ik vond het een beetje rare fantasie, sorry.
Tjonge wat een lastig onderwerp toch wel. Ik snap jou, en ik ben het met de andere dames eens dat JIJ moet doen wat jou lichaam aangeeft. Je bent moe, je hebt pijn...je bent hoogzwanger. Daarintegen snap ik de sexdrang van je man ook wel maar laat hem lekker de handkar gebruiken!! Ik hoop voor hem dat er straks na de bevalling en herstel periode genoeg dagen zijn dat hij sex met jou mag hebben. Voor nu moet hij zijn eigenbelang niet voorop stellen maar die van jou!! Suc6 meid met je laatste loodjes, op naar een mooie bevalling!!