Dingen die je als zwangere niet wil horen...

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door bimmeltje, 29 sep 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Ikke31

    Ikke31 Actief lid

    8 apr 2014
    273
    18
    18
    NULL
    NULL
    @Noah04, super knap van je. Er zijn wel meer mensen die een kindje alleen opvoeden. Dat je dat bewust doet vind ik alleen maar heel sterk van je. Jammer dat mensen altijd zo makkelijk oordelen, heel erg dat dat nu je eigen familie is.

    Oh ja.....verschrikkelijk....bij alles wat je zegt ligt het aan je hormonen. Zucht, alsof ik voor de zwangerschap geen eigen mening had :p
     
  2. spannendetijden

    spannendetijden Fanatiek lid

    9 jun 2008
    4.817
    830
    113
    medewerkster management ondersteuning ( en daarbij
    bij mn grote liefdes
    wat heerlijk om hier ff mee te lezen. en dan niet door de opmerkingen maar door de soms geweldige reacties!!!

    ik ben nu zwanger van kindje 2 en tot nu toe van de kleine groep mensen die het weten (ouders, broers/zussen en baas) gelukkig bijna alleen maar leuke opmerkingen!

    maar nu al als ze vragen hoe ik me voel en ik zeg "ja, erg goed. alleen onwijs moe" krijg ik te horen : dat wordt nog wat. je bent net zwanger.

    ik loop samen met mn schoonzus en samen hebben we al 3meiden zegt mijn sm "nou ik hoop nu wel op een jongen hor."
    ook waren haar overige 2 opmerkingen
    1: "wanneer ben je uitgerekend? in mei "oh dan beval je op mijn verjaardag" (nou ik ben uitgerekend op mijn broers verjaardag hor! en mn broertje is ook van mei dus ... zegt niks. (hoop t zo van niet!!!!)
    2e : goh krijg ik 5 kleinkinderen , en heb maar 2 kinderen. knap gedaan!
    serieus....je had me ook mogen feliciteren hor!
    en toen mijn man haar vertelde dat we zwanger zijn : ja dat is toch logisch als je ermee bezig bent?! (uh nee...ons eerste kindje duurde 5jr weetje nog?! waarvan 3jr zh! en 10x tp en embryo nr17)

    ik bereid me nu al voor op de opmerkingen die we zullen gaan krijgen. gezien t feit dat ons dochtertje nog geen 1.5 is.

    we kregen toen zoveel rot opmerkingen :
    ik vind de opmerking: hoop je op een jongen of meisje ?! zo irritant!!!!! en als ik dan zeg dat het me niet uitmaakt zeggen mensen : ach als t maar gezond is he?! nou ook dat maakt me niet uit want wat is "gezond?!" als het maar goed gaat en gelukkig wordt!

    ik kreeg ook met 37 weken te horen of het wel goed ging want ik had zoń klein buikje. ja nouja ik droeg t kindje "naar binnen" en was toch 12kilo aangekomen.

    is het gepland? (ook een no go!!!! ben 5jr bezig geweest ja!)

    oohja wat ik ook zooooń hoog mepgehalte vond hebben:
    dat wij niet wisten wat het werd, en mn sm tot op t moment van geboorte vol hield dat wij het wel wisten en t haar gewoon niet wilden vertellen!! (daarom was alles neutraal , hadden we 2 namen, 2 mutsjes mee naar zh, nog niets gekocht in kleur ook niet qua versiering?? ) en dan ook nog zeggen...ja zelf t behang is blauw. uh tis grijs !

    wat ik wel ff wil delen: ik vertelde mn chef dat ik zwanger ben met 6.5 weken (ivm werkzaamheden) en die reageerde zoooo lief en tof!! echt tegek! dus als iemand nu een rot opmerking gaat maken,...denk ik gewoon lekker daar aan :D
     
  3. Misj

    Misj Actief lid

    10 mrt 2014
    107
    0
    0
    'Mag je dat wel eten?'
    Uhh ja, waar bemoei je je mee?

    'Ik waggelde ook zo toen ik zwanger was'
    En bedankt!

    'Wacht maar, dat ga jij ook nog allemaal krijgen'
    Ja want ik krijg ook alle kwaaltjes die jij hebt. Zucht...

    'Geniet nog maar van je rust, dat is straks wel afgelopen'
    Goh, je meent het!?
     
  4. Fizzy

    Fizzy Bekend lid

    24 jul 2013
    518
    0
    0
    NULL
    Groningen
    Oh, heb je het zwaar ja? Nou, mijn zus/collega/vriendin is ook net zo ver als jij en die doet gewoon alles nog hoor!
    Grrrrrr
     
  5. cat2

    cat2 Niet meer actief

    Ik heb gewoon van meerdere mensen de vraag gehoord of het gepland was. Dat vind ik zo vreemd, zoiets vraag je toch niet? Maar ook meerdere mensen die het vroegen.

    ook gehoord: maar dan kunnen jullie straks dit niet meer kopen (kost 20 euro) want dat is te duur voor jullie. WTF??

    Zo, dat wordt nu voortaan vakantie op de camping voor jullie.

    echt erg.
     
  6. Dee-tje

    Dee-tje Fanatiek lid

    17 okt 2011
    1.435
    320
    83
    Vrouw
    Oh en welke ik ook zo irritant vind;

    Wanneer ik aangeef dat ik iets niet mag eten omdat het op de verbodenlijst van het voedingscentrum staat;
    "Dat kun je echt wel eten hoor! Dat deed ik ook toen ik zwanger was en ik heb gewoon gezonde kinderen gekregen (20 jaar terug :()
    "Vind het allemaal maar overdreven hoor wat je niet eet!"

    Pff bemoei je lekker met jezelf! Waarom zou ik het risico nemen als ze nu meer weten dan toen?

    Of deze door sm;
    "Je mag heus wel een wijntje hebben hoor af en toe, deed ik ook! (Terwijl broertje van ml waarschijnlijk FAS heeft, wordt nog onderzoek naar gedaan. En ze weet dat ik fel tegen alcohol ben tijdens de zwschap maar blijkbaar vindt ze het toch nodig elke x weer te laten weten hoe truttig ze me vindt brrr)
     
  7. Bollen

    Bollen Fanatiek lid

    22 jul 2013
    1.422
    7
    38
    NULL
    NULL
    Ik begrijp gewoon niet waarom je tijdens je zwangerschap een soort van publiek eigendom bent geworden. Iedereen heeft maar het idee dat ze van alles van je mogen vinden enzovoorts. Allemaal van die achterlijke adviezen waar je niet om vraagt/geen reet aan hebt. Blegh. Volgens mij zijn we allemaal helder genoeg om zelf keuzes en afwegingen te maken ;)
     
  8. Yaamke

    Yaamke Actief lid

    29 nov 2013
    235
    0
    0
    NULL
    Deze herken ik echt :D.
    Niet eerst proficiat wensen, dadelijk beginnen over hoe druk 't wel gaat wordn. Krijg er ook 't schijt van!
    En deze: 'oh ik zou 't niet onmiddellijk willen een tweeling'. Alsof ik me na deze opmerking iedere keer moet verdedigen. Euhm... ik ben HEEL blij met mijn 2 wondertjes thans, toch bedankt.:x #gobuyyourselfaliveplease:D.
     
  9. Emma86

    Emma86 VIP lid

    25 jun 2012
    5.281
    2.232
    113
    Vrouw
    Nederland
    Pfff, wat een domme opmerkingen bij een tweelingzwangerschap zeg. Alsof je daar bewust voor kiest! Sommige mensen doen net of het een bestelling is in de winkel: ach, doe me er ook maar 2.
    Geldt ook voor jongen of meisje. Je krijgt wat je krijgt!

    Hier krijg ik af en toe de vraag: en, wanneer komt de baby?
    Mijn antwoord: geen idee, we hebben nog geen track-en-trace code gekregen...
     
  10. Bollen

    Bollen Fanatiek lid

    22 jul 2013
    1.422
    7
    38
    NULL
    NULL
    Hahaha die van die track-en-trace ga ik zeker onthouden!!
     
  11. AnnaCF

    AnnaCF Niet meer actief

    Whaha die is goed :)
     
  12. poisson1987

    poisson1987 Bekend lid

    23 okt 2013
    643
    0
    0
    Huisarts in opleiding
    't Gooi
    In winkel: "hoe lang nog?"
    Ik: "nou, mag vandaag." (Banner loopt week achter).
    Mevrouw in winkel: "liever als je thuis bent, anders moet ik die troep opruimen!"

    Wat denk je trol? Een keer niezen en kind eruit? Natuurlijk niet hierrr!
     
  13. Twanneke

    Twanneke Actief lid

    18 aug 2014
    175
    0
    0
    Bij de eerste gingen ze vooral over mijn buik:
    Hé bolle!
    Zo jij bent dik!
    Wow, kamerolifantje!
    Weet je zeker dat het er maar 1 is?
    Bij 4 maanden: ga je vandaag met verlof?

    Bij de tweede ging het over het geslacht:
    Weer een jongen? Oh, maar dat geeft niet hoor... (eh, pardon?)

    Bij de derde weten ze het zeker:
    Zo, jullie gaan zeker net zolang door tot jullie een meisje hebben. (ehm, nou eigenlijk heb ik al zoveel blauw in huis dat nog een jongen wel verrekte praktisch zou zijn...).
     
  14. LinOo

    LinOo Bekend lid

    6 mei 2014
    561
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ik heb er helaas ook een..

    Ik vertelde dat ik de baby zo goed kan voelen.. Reactie van een vriendin (enorm sarcastisch) "fijn voor je"

    Zelfs ml stond met zn oren te klapperen
     
  15. Dee-tje

    Dee-tje Fanatiek lid

    17 okt 2011
    1.435
    320
    83
    Vrouw
    Leuke vriendin ;)
     
  16. LinOo

    LinOo Bekend lid

    6 mei 2014
    561
    0
    16
    NULL
    NULL
    Nou inderdaad.. Ben ook echt een beetje boos op dr.. Snap haar niet zo goed. Maar ja, mijn roze wolk is uiteraard niet die van een ander..
     
  17. lynnetjee

    lynnetjee Bekend lid

    30 jan 2014
    647
    0
    16
    verzorgende ig
    limburg
    Jaaaaaaaa! Die herken ik!
    Fijn voor die gene dan, ik zou willen dat ik niet bij elke stap een harde buik krijg
     
  18. noid

    noid Fanatiek lid

    29 okt 2012
    2.245
    0
    36
    Tilburg
    Neef van mijn vriend riep vandaag steeds dat ik op kerstavond beval. Zegt sm op gegeven moment: oooh, dan wordt het een rustige eerste kerstdag (hele familie bijeen), want dan zij wij er dus ook niet, dan bij we bij jullie.

    Ehm.. Dacht het niet..
     
  19. xxxilse85

    xxxilse85 Actief lid

    15 nov 2013
    222
    36
    28
    Kleine samenvatting van opmerkingen dit weekend.

    Zwager: ja hallo ! als we terug gaan rijden wil ik niet om half 12 al weg moeten van het feestje omdat jij moe bent. ' oke....dat is nog nooit gebeurd dus waarom nu wel?' Omdat je nu zwanger bent! Oooh en jij weet precies hoe ik me voel en hoelang ik het volhou?

    Onbekende vrouw op het feestje: weten jullie wat het wordt? Ja! Ooh oke. Hoeveel kilo ben je aangekomen? Geen idee mevrouw, ik weeg me niet.

    Onbekende dronken man: zo wat een knappe vrouw, volgens mij is ze zwanger en als ze dat niet is dat maak ik haar wel zwanger ( WTF!)

    Lieve schoonmoeder pakt een kruk zodat ik niet de hele avond hoef te staan. Vervolgens doet ze dat nog drie keer omdat de kruk, zodra ik naar het toilet ga, ingepikt wordt door anderen. Let op, familie met hoge hakken aan. ' wil jij zitten, ja want ik kan echt niet meer staan op die hakken!'

    Zwager (zelfde): 'Nee, jij bent geen chickie meer. Jij bent een iude verlepte milf. Nou en je bent niet eens een milf, alleen maar oud en verlept.'...blijkbaar mag er van alles tegen je gezegd worden. Gelukkig zei mijn schoonvader dat ie respect moest hebben voor mij en niet zo mocht praten...maar ja zo dronken als een tor natuurlijk.
     
  20. Rimase

    Rimase Actief lid

    7 apr 2014
    178
    0
    0
    @ xxxilse85 Zo gezellig weekend heb jij gehad zeg!:$

    Wij hebben afgelopen zaterdag de geslachtsbepaling echo gehad en we krijgen een tweede zoon:D Belde mijn oma (lief dat ze het had onthouden) om te vragen of het een jongetje of meisje wordt. Ik vertel dat we een jongetje krijgen, vraagt ze Oh en ben je niet te erg teleurgesteld? Wat?!?! Teleurgesteld omdat ik nog een gezond kindje mag krijgen????
     

Deel Deze Pagina