Dingen die je jaaaaaren later pas begreep...

Discussie in 'De lounge' gestart door Devilschase, 25 mei 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. moederLynn

    moederLynn Fanatiek lid

    5 mrt 2009
    2.012
    0
    0
    moederen
    met mijn hoofd in de wolken
    :D gelukkig hoefd dat niet!!!
     
  2. Fladdertje

    Fladdertje Niet meer actief

    Ik dacht altijd dat de stem in de trams van Den Haag die van de koningin was. Dat heeft mijn vriend me een keer wijsgemaakt en dan heb ik het niet eens over zo heel lang geleden..:)

    Oh ja en ik dacht dat Eindhoven dé hoofdstad van Nederland was. Gingen we naar 'de stad' dacht ik dat moeders en ik naar Amsterdam gingen:D

    En ook dacht ik dat Doe Maar over de heeeele wereld populair was. Bleek later dat ze helemaal niet zo populair waren alleen onder ons kinderen ;)
     
  3. Wonder 1980

    Wonder 1980 VIP lid

    18 okt 2007
    12.598
    1.244
    113
    Gelderland
    Iets waar ik jaaaaaaaaaaaaren later pas ben achtergekomen is:

    dat Jan de Hoop (ochtendjournaal RTL 4) altijd een koffiemok heeft staan in de kleur van zijn overhemd!!!!
     
  4. Marijke1982

    Marijke1982 Niet meer actief

    Ik ben dus toch niet de enige haha. Ik wist dit pas toen de film uitkwam een paar jaar terug, en mijn vriend mij heel hard aan het uitlachen was toen ik het liedje (verkeerd) ging zingen :)
     
  5. Jucade

    Jucade VIP lid

    20 jul 2006
    18.229
    1
    36
    Assemblagemedewerkster
    Nu ik dat over die tepel en melk had gelezen.. ik wist uberhaupt niet dat er uit meerdere klieren melk kwam hoor.. dacht gewoon door 1 gaatje vd tepel.. tot ik bv ging geven haha.
     
  6. yinte

    yinte Fanatiek lid

    28 jul 2008
    4.513
    1
    0
    mama en huismanager
    omgeving breda
    het eerste wat zo in me opkomt is dat mijn broer zijn sito ongeldig was verklaard omdat hij er verkeerde namen op gezet had.

    mijn vader noemde hem altijd johannes godefriekus als hij weer eens stom bezig was of stout deed.

    toen er om doopnamen gevraagd werd wist hij niet anders dan die in te vullen (wat uiteraard niet goed was). mijn ouders lagen onder tafel later van het lachen omdat de meneer ermee naar ons huis kwam.

    zo heeft hij ook zeker een jaar of 13 volgehouden dat het mocolotief was en limitair. je kreeg het er niet uit. hij wordt er nog mee gepest.

    ikzelf heb er nogal lang over gedaan, voordat ik doorhad dat die rare kronkels die altijd boven de snelweg uitsteken. de eerste letter van Mac donalds was.
     
  7. moederLynn

    moederLynn Fanatiek lid

    5 mrt 2009
    2.012
    0
    0
    moederen
    met mijn hoofd in de wolken
    Dat dolf bij alfred j kwak nogal op hitler lijkt
     
  8. SYRV

    SYRV Fanatiek lid

    29 nov 2009
    3.133
    453
    83
    Hahah ja grappig he! Dat besef je helemaal niet als je klein bent en naar die tekenfilm kijkt. Laatst keek ik toevallig ook weer alfred j kwak en toen viel me pas op dat er heel veel historische dingen in verwerkt zijn, en dat inderdaad dolf gebaseerd is op hitler!
     
  9. Mams136

    Mams136 VIP lid

    26 jun 2007
    22.837
    0
    0
    achterhoek
    waarom denk je dat hij Dolf heet..... A-Dolf ;)

    Wat een leerzaam topic dit!;)
     
  10. glimworm

    glimworm Niet meer actief

    even off topic::)
    @ Luna86:
    Ik moet een beetje om je banner lachen
    op je banner staat namelijk dat je 78 kilo aangekomen bent :$
    gain(ed) weight is namelijk aankomen, ik denk dat je lost weight moet hebben ;)


    Ik dacht vroeger dat een stoof voor stoofpeertjes gebruikt werd:)

    Ik weet trouwens sinds een paar jaar dat de stem van Holle Bolle Gijs van Andre van Duin is:D
     
  11. femmy

    femmy Fanatiek lid

    1 jan 2006
    4.061
    0
    0
    Administratie
    grappig en herkenbaar, ook transformers in the sky inderdaad haha en als ik vroeger een reclame van calgon op tv zag dacht ik dus dat dat kauwgom was, vond het altijd maar apart dat zo'n raar stuk kauwgum in de wasmachine moest..
     
  12. glimworm

    glimworm Niet meer actief

    :D:D hier nog zo een!

    En ik dacht vroeger dat als er zwart wit beelden van vroeger op tv waren, dat men toen ook echt in zwart wit leefden toen
     
  13. Kuona

    Kuona Fanatiek lid

    7 dec 2007
    1.258
    6
    38
    Dat is volgens mij helemaal niet zo :(

    Wat een grappig topic dit.

    Ik dacht vroeger altijd dat ski-koffers op auto's lijkkisten waren en dat je die kon gebruiken als je oma of opa op vakantie dood ging :)
     
  14. Vlinderbloem

    Vlinderbloem VIP lid

    27 mrt 2008
    8.128
    1.682
    113
    "De stem die we hier horen is van Theo Hochwald, een oud-medewerker die wel meer stemmen in het park heeft ingesproken (onder andere voor het Kinderspoor, Fata Morgana en de eerste versies van de sprookjesverhalen in het Sprookjesbos). De kabouter op het dak spreekt niet, wat gezien zijn opengesperde mond verrassend is. Slordig is het dat de hoes van het album “Muziek van de Efteling”, editie na editie vermeldde dat de stem van Speeltuin Gijs ingesproken zou zijn door Joop Bruggeling"

    Kwam ik tegen op een site over de attracties. Dus nu kom je er na jaaaaaaaaaren achter dat het NIET Andre van Duin is. :D:D
     
  15. Wonder 1980

    Wonder 1980 VIP lid

    18 okt 2007
    12.598
    1.244
    113
    Gelderland
    Dat doet me denken aan die film waarin die oma doodging tijdens een vakantie en ze haar op het dak vervoerden....
     
  16. mup

    mup Fanatiek lid

    7 jul 2008
    1.093
    0
    0
    Ik dacht vroeger dat een paddestoel een paNNestoel heette

    En mijn opa zei vroeger altijd dat die bolletjes die je weleens op hoogspanningskabels ziet de smurfen waren....tja dat ik dat geloofde haha
     
  17. glimworm

    glimworm Niet meer actief

    Dat is wat onze leraar Geschiedenis/Maatchappijleer ook had verteld :D
    maarja dat was ook echt een geval apart!
     
  18. Life in Pink

    Life in Pink Niet meer actief

    Ik heb tot mijn twaalfde ofzo gedacht dat de sterren rood, groen en geel waren (waarschijnlijk door vliegtuiglichtjes en vuurwerk). Pas toen ontdekte ik dat er alleen maar gele sterren waren, vond dat zo vreemd ineens!

    Ik dacht vroeger altijd dat het om An en Frank ging, totdat er bij Madame Tussauds alleen maar een meisje achter een buro en een dagboek zat. Ik vroeg verbaasd aan mijn moeder waarom Frank er niet bij was.
     
  19. Polletjepiek

    Polletjepiek Niet meer actief

    Mijn moeder vertelde ons vroeger altijd, dat je moest zwaaien als er een legercolonne voorbij kwam, want als je dat niet deed, dat ze je dan dood zouden schieten:$.
     
  20. Life in Pink

    Life in Pink Niet meer actief

    Oh ja, schiet me nog wat te binnen. Thuis wasten we onze haren altijd met Palmolieve shampoo, kwam er na jaren ook pas achter dat hier uitsparingen voor je vingers en je duim in de fles stonden.
     

Deel Deze Pagina