ik ziet hier met een vriendin the voice te kijken en ineens begint de hond toch te grommen tegen iets !!! he keek een beetje omhoog en bleef steeds op dezelfde plaats en grommen niet meer normaal werd er bang van .. t was net alsof iets zag !!
hahha , maare hij keek naar t plafon ene nee geen schaduw , ik dacht eerst ook een spin op iets maar heb gekeken maar zag niks
onze hond doet dat soms ook. echt eng. een keer zat hij recht voor uit te kijken en te grommen. leek net of hij iets achter mij zag. maar zag zelf niks.
Zo heb ik begrepen dat dieren 'dichter bij de geestenwereld staan', dan wij mensen. Ze staan er meer voor open. Of dat zo is, laat ik aan een ieder. Mijn poezebeest zit af en toe ook nar de muur te staren, terwijl er voor mij niets te zien is. Ik weet niet of zij '' iets ziet wat ik niet kan zien', of dat ze gewoon serieus dement aan het worden is Wel apart, maar zou me geen zorgen maken hoor
Kan ook dat hij iets hoort wat jou niet opvalt... Dan kunnen ze ook een soort van geconcentreerd staren, maar eigenlijk dus gewoon luisteren en grommen.