ik wil graag een roze anjer met in de steel ‘ mama’ Nu heb ik met twee tattoo shops contact gehad, en 1 daarvan zei dat als je te fijne lijnen doet, dat het heel snel gaat vlekken. Iemand daar ervaring mee?
Hangt van de plek af en hoe groot je hem wil hebben. Ik heb de hartslag van mijn dochter met haar naam en is ook mooi fijntjes. Die is echt niet gaan vlekken.
Ik wil hem op mijn onderarm. Ja dat kan hoor, maar het zal dan gaan vlekken na tien jaar bijvoorbeeld.
@Mindy26 een tattoo die gaat vlekken, daar heb ik echt nog nooit van gehoord. Ik heb in fijne lijnen een onderarm tattoo en er 1 op me voet. Als ik jou was zou ik nog een paar tattooshops gaan bellen en informeren. Succes
Een tattoo kan "vlekken" als hij te dik en diep wordt gezet. Ik heb de naam van mijn man op mijn pols en de shop heeft een dikke lijner hier voor gebruikt en de tattoo dieper dan normaal gezet. Hierdoor vlekt de tattoo. Ik zou nog even een aantal shops bellen en vooral langs gaan en portfolio bekijken.
Moet je even de tattoo's van mijn vader gaan bekijken. En dat zijn niet eens heel fijne lijntjes. Ze worden er niet mooier op met de jaren (en dat heeft ook weer iets), maar vlekken kan zeker.
Hoe kleiner het ontwerp hoe minder mooi ze detail kunnen aanbrengen en dan kan t in elk geval sneller vlekkerig tonen Bij mij zijn een paar tattoo’s idd ietsje uitgelopen, daarvan zijn de lijnen iets dikker geworden dan ze waren, maar ook weer niet dat t heel erg opvalt ofzo....
Bij mij lopen tattoos snel uit. Kan ik gebeuren als het niet diep gezet is hoor. Ik heb praktisch dezelfde tattoo alleen dan een zonnebloem. Hij is iets gaam verdikken aan het eind van het woordje in de steel. Voor mij niet storend, had er wel rekening mee gehouden dat het kon gebeuren.
Ik heb mijn fijne tattoo bij Low Vintage (Leeuwarden) gezet en is na acht jaar nog super strak. Zij zijn gespecialiseerd in fijne lijntjes etc. Wellicht de moeite om heen te gaan?
Ligt er aan hoe het gezet is maar ze kunnen inderdaad uitlopen. Sommige plekken zijn daar ook gevoeliger voor. Ik heb best veel fijne lijntjes, ook op de binnenkant van mijn bovenarm. 1 zit er zeker al een jaar of 6 en is nog erg strak. Ook low voltage trouwens, zat in Joure en nu in oudehaske. Oh en ik laat ze om de 3/4 jaar wel bijwerken.
Bedankt voor jullie antwoorden! Ik denk dat ik een andere anjer ga nemen. Ik ga naar Saunders in Groningen. (Zie foto) wil dan alleen de steel en bloem.. en dan ‘mama’ in de steel.
Ik wil je wel een pb sturen met mijne die op mn onderarm staat al 6 jaar. Zeer fijne lijntjes en nog perfect mooo
Ik zou het dan door Richard laten zetten. Hij heeft mijn tattoo ook gezet en is nog steeds mooi (ook dunne lijnen).