LOESIE!!!!! GEFELICITEERD MET JE ZWANGERSCHAP!!!!!!!!!!!!!!!!! zit hier serieus met tranen die over mijn wangen rollen, wat ben ik blij voor jullie, wat geweldig, wat super!!!! Kwam hier even spieken, moest gewoon even weten hoe je test was... maar je had dus gisteravond al getest wat geweldig!!!! En wat super die reacties he! GEWELDIG! Welk 9 maanden dagboek heb je? Meid, geniet ervan, echt hoe super, hoe geweldig! Wanneer mag je bellen voor je eerste echo?!!!!!! En HEEEEEEL VEEL PLEZIER vanavond bij je moeder!!!!!! WOW, wat super! Echt ben zo blij voor jullie!
Zeker genieten. EN inderdaad. Je bent nu zwanger en dat neemt niemand je ooit meer af. En mis gaan kan inderdaad. Maar bij een natuurlijke zwangerschap zit ook niet iedereen er over te zeuren. Je ben zwanger!!!!!!!!! En nu precies het zelfde net als elke andere vrouw die net zwanger is. Je lichaam heeft nu laten zien dat het kan!! En ik ben ook erg benieuwd naar het aantal hartjes. Weet je al wanneer je de echo hebt? En vergeet je 5 cryo's niet he! Ik denk elke dag aan die 4 van ons. Zo fijn om te weten dat als we voor een tweede willen gaan dat we niet eerst dat hele spuit circus hoeven door te maken. En wel jip en janneke champange gaan kopen en drinken vanavond!
Haha Sinja, emotionele muts! hihi! Lief van je! Het boekje heet: 9 maanden dagboek, van marianne amelink! Kleintje, ik ga maandag bellen. Weet niet hoe dat gaat eigenlijk, want zou ik dan helemaal naar DD moeten voor een echo, of zou dat dan wel weer in Deventer kunnen?! Dat ik gewoon terug ga...We zullen het wel horen maandag, dan bel ik eerst naar DD. Heb me ook meteen aangemeld voor mvm! Zooooooooooo leuk! Smak
Jeetje ben even niet online geweest en wat lees ik nou!!!!!!!!! LOESIEEEE GEFELICITEERDDDDDDDDDDD!!!! Wat een fantastisch nieuws.. En inderdaad geniet ervan... van elke seconde!!!
Hier nog grote onduidelijkheid. Elke dag een bruine drup, heel veel buikpijn (ongesteldheidskramp), maar geen rood bloed te zien. Hoop tot dieptepunt gedaald, ben erg gefrustreerd. Denk dat de hormonen, ik moest een paar keer Pregnyl prikken, doorbreken van menstruatie uitstelt. Morgenochtend hopelijk testuitsluitsel. Als die ongesteldheid nou maar doorbrak! Dit is niks zo!
mijs: jeetje wat onduidelijk he... hoop dat je snel weet waar je aan toe bent.. zo hier komen straks vrienden van ons gourmetten.. heb net alles lekker klaar gezet..
LOESSSSSIE!!!! Gefeliciteerd! Super joh! Je bent zwanger en je gaat ook nog eens op een geweldige dag trouwen.... Gewoon zwanger in je jurk. Meid wat ben ik jaloers op je, maar ik heb ook nog de kans he! Geniet van je zwangerschap meid!!!!
Dankjewel meiden! Ik ben ook benieuwd naar Mijs! ik hoop op goed nieuws! Ingrid, ik hoop echt dat je me snel gaat volgen! En natuurlijk heb je die kans!!! Al zou het maar 4 of 5 weekjes zijn, dat zou toch geweldig zijn! Dan zie je het maar niet, maar je WEET het gewoon! Gaby, heb je het gezellig gehad gister?! Ik vind het gourmetten ook altijd zo leuk en lekker! Jessy, heb ik gemist dat je je evaluatiegesprek hebt gehad!? Hoe ging dat?! En ben je nog van plan om iets te zeggen over die 3 eitjes?! Ik ga even lekker bankhangen! Fijne zondag! Liefs Loesie
Na heel veel onduidelijk gedrup en allerlei tegenstrijdige signalen denk ik nu te weten dat ik niet zwanger ben. Bij twee testjes na tien minuten een heeeeeeel lichtroze onduidelijk streepje. Ik denk van de HCG uit de Pregnyl die ik moest prikken een paar keer. Daarna de digitale clearblue een duidelijk 'niet zwanger'. Bah, wat een rotweek. Heb liever duidelijkheid en negatief resultaat, huilen en weer verder kunnen dan die onzekerheid van het niet weten.
He gadverdarrie mijs! Ik kan me voorstellen dat je hier zooooooooo onzeker van wordt! Moet je nu nog een paar dagen wachten en dan weer testen, of ga je morgen ziekenhuis bellen?! Wie weet pakt het goed uit, lichtroze kan ook donkerder worden he?! Een hele dikke digiknuffel van mij! Liefs
Dankjewel Saffie! Je moet me maar snel volgen meid! Ik dacht ook, waarom zou het de 3e keer wil lukken, maar het KAN! Hele dikke knuffel!!!
Hee girls, Bedankt voor t lieve meeleven! Smak! Hier ongesteldheid gelukkig ingekickt, door naar ICSI 2!
Dat was dinsdag. Moet zeggen dat het ook wel eens fijn is een tweede roze streepje te bespeuren, hoor. Na zoveel wittebillentests is iets van een tweede lijn (al is het dan een kunstmatige nepperd door de Pregnyl) ook wel es leuk en hoopvol om te zien, hihi. Woohoo: ik kan HCG pissen!! @Loesie, Ik vind het geweldig je enthousiaste verhalen te lezen over het vertellen aan familie en zo. Heerlijk hoe je er van geniet. Kijk ik naar uit!
Lieve Mijs, Want ontzettend kl*ten dat het niet gelukt is! Dikke knuffel voor jou!!! En wat lief dat je van mijn verhalen kan genieten en ECHT het komt ook zover voor jou! Zelfs de 3e ICSI kan goed nieuws brengen! Jij gaat me binnenkort vast achterna! Liefs!