Ingrid, heel veel plezier overmorgen! Met de mooie weersvoorspelling en de geweldige daginvulling heb je vast een superdag! Sikki, wat lees ik nu weer voor onzekerheid? Hoe kan dit toch? Ik word er gewoon verdrietig van. Mijs, een enorm dikke knuffel! Hoeveel verdriet kan iemand nog aan? Sinja, 6 teentjes zijn toch niet erg? Ik ben benieuwd hoe de pretecho zal zijn. Wanneer wil je dat doen? Gaby, wat spannend! Het gaat bijna beginnen.... Helaas is je gedichtje niet goed te lezen.
Lieverds, met het lezen van zoveel onzekerheid en verdriet durf ik jullie dit bijna niet te laten zien. Best gek, want ik heb al 2 dagen wat bruinverlies, vage krampjes en sinds vandaag een zwaar hoofd.
Wow Timon, je bent zwanger hoor!!! Dus ik gooi er gewoon een felicitatie in: GEFELICITEERD! Nu zorgen dat je het beter gaat doen dan ik!
Ik zit hier met tranen in mijn ogen... Dank je Sikki. Jij die het nu zo lastig heb met de onzekerheid.
WHAAAAAAAAAAAAA TIMON!!!! Wat een supernieuws zeg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Van harte gefeliciteerd met je zwangerschap!!!!!!!!!! wow, super zeg! Gefeliciteerd!!!! Hoe voelde je je toen je de test deed?
Heel rustig eigenlijk en erna steeds meer opwinding. Mijn man zag die 2 streepjes niet eens en was dus zo nuchter als het maar zijn kan. Pffff... Vandaag werd hij enorm blij nu het streepje veel duidelijker was.
TIMON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Geweldig, van harte gefeliciteerd!!!!!!! Geniet er lekker van meid, het is je gegund!!!!! Majo is vannacht bevallen van een meisje, Maud!!!! Super he?! Sikki, lekker blijven zweven, het MOET goedkomen! Ik duim volop! Mijs, dikke knuffel voor jou...het is zo ontzettend oneerlijk! BAH! Ingrid, veel plezier vrijdag!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Onze dag kan niet meer stuk met het mooie weer, haha! Ik ben ook druk met de laatste voorbereidingen voor vrijdag, dus denk niet dat ik er nog ben voor onze trouwdag!! Liefs Loesie
Loesie, jij ook een geweldige trouwdag. Geniet ervan en laat ons weten hoe je het heb gehad. MAJO!!!! GEFELICITEERD MET MAUD!!!!
Wauw, Timon!!! Zwangerrrrr!! Van harte meid! Raar moet dat zijn, zeker met bruin verlies! En ja natuurlijk ben ik strontjaloers, dat lijkt me logisch Laat je je er niet door weerhouden om heerlijk te genieten van je dubbele strepen. Zet hem op Timonbaby, netjes doorgroeien! Sikki, ik leef in spanning met je mee en hoop op/duim voor trage, doch zeer normale baby-in-de-maak. Succes morgen met prikken, hoor je het ook morgen?
Ingrid en Loesie, een geweldige dag gewenst vrijdag. Jullie krijgen in ieder geval heerlijk weer! Majo, van harte met Maud! Geweldig!
Timon: van harte gefeliciteerd!!! Geweldig! Loesie en Ingrid: Heeeeel veel plezier morgen! Geniet er lekker van, voor je het weet is de dag om!
Timon!!! Zwangerrrrr!!!!!!!! Gaaffff!!!!! Sikki, ik duim nog steeds. Ik hoop dat je HCG level gestegen is! Knuff, Maria
Timon, Gefeliciteerd!!!!! Mijs, Jij nog een extra dikke knuffel. Want het is toch zwaar om te zien dat anderen wel zwanger zijn en jij NOG niet. Maar dat komt nog wel. Het is natuurlijk ook niet eerlijk vergelijken omdat jullie in eigen cyclus doen. Als je veel meer emmies hebt om uit te kiezen kan je natuurlijk de beste er uit zoeken. Jou tijd komt ook.
Pffff, wat een ochtend! Ik weet het niet meer. Zonet weer positief getest met een duidelijk 2e streepje en toch heb ik flinke krampen en lijk ik ongesteld te zijn geworden. Heb ook nog een vage neiging van overgeven in mijn keel hangen. Wat moet ik hier nu mee? Ben eigenlijk best verdrietig en heb het zh al geschreven.
he lieverds.. pff ben effe 1 dag niet geweesst... mijs, sikkie timon een knuffel voor jullie.. timon ik ga je toch een felicitatie doen hoor... majo gefeliciteerd met maud.. hier vanmorgen alles goed 10 juni weer voor een echo.. groetjs van yippie de junk
Goed nieuws voor jou, Yippie. Momenteel voel ik me verdrietig, ondanks dat de krampen zijn afgenomen.
Nou Timon! Wa mt is dit nu weer?? We krijgen het flink voor de kiezen: sik, jij en ik. Heb je echt rood bloed? Op hcg prikken zou ik zeggen! O meid, wat akelig, denk je blij te kunnen zijn.. Sikki, al meer duidelijkheid? KvO, dank voor je bericht. Goed dat je het zegt van maar 1 embryo, blijkbaar zijn ze steeds niet ban fantastische kwaliteit geweest. Goed dat je me wijst op verschil met eigen cyclus/ gestimuleerd. Dat relativeert. Ik heb na 6 x eigen cycl. Net zoveel kans als na 1 gestimuleerde poging. We gaan heel goed, met al 3 tp-en. Nu nog n x een fatsoenlijk embryo... Yippie, mooi dat uitgangsecho goed was. Lekker doorspuiten jij junkie! Hihi.