Cindy,dat is ook wat wij doen. Gewoon lekker vrijen en je ziet wel wat er gebeurd. Mijn vriend en ik zijn ook totaal niet bezig geweest met de 'meest vruchtbare dagen' etc. Ik heb pas nu, vlak voor mijn NOD, uit nieuwsgierigheid een beetje gekeken hoe dat nou eigenlijk zit. Ik vertel mijn vriend bewust niet wat mijn vruchtbare dagen zijn (nu weet ik het immers), denk dat het dan allemaal wat minder vurig zal worden tussen de lakens. Maar dat is voor iedereen weer anders natuurlijk. Heb ook ergens gelezen dat juist de intensiteit van de vrijpartij een bijdrage kan leveren aan wel/niet bevruchten. Tja, je leest zo veel eigenlijk.
aaah wat gewoon lekker sex hebben, je kunt inderdaad bepaalde standjes doen of zoals sommige hier 10mnuten met de benen in de lucht hahaha, het is maar net wat je wilt. Wij doen het dan wel iets meer als de vruchtbare dagen er zijn, en oke ik blijf wel mischien iets langer liggen maar daar heb je het ook wel mee gehad!!! Het sperma zwemt vanzelf naar het eventuele eitje, het is de natuur en dat gaat allemaal vanzelf...
ik was ook net gestopt met de pil en was ook meteen zwanger....na 13 jaar de pil te hebben geslikt!!!dus dat wil niks zeggen.Hoop voor je dat je zwanger bent, maar ga je er niet teveel op focussen.
Eylen, gefeliciteerd met je 14 weken! Nee, ik ben nog steeds niet ong. Word ik dat ook niet vandaag/morgenochtend, koop ik dus morgenmiddag een test. Het geeft wel veel positieve gevoelens moet ik zeggen, al die verhalen van jullie dat jullie wel meteen na het stoppen zwanger raakten. Dan realiseer je je dat de kans eigenlijk altijd net zo groot is. Maar ik blijf wel nuchter zoals altijd. Het voelt een beetje als een 50/50% kans. Ik zet dus niet al mn hoop in op deze maand. Ik denk nu ook niet meer dat de lengte van het pil slikken er iets toe doet. Heb dat wel altijd gedacht.
tja sommige hier zijn er vast van overtuigd dat je moet ontpillen, ik weet het niet hoor, ik in ieder geval niet bij de eerste. Alleen heb ik nu bv gegeven tot een maand geleden en dan kan je cyclus op zich laten wachten.. Als ik je een tip mag geven wacht tot je een paar dagen overtijd bent, want het is je eerste ronde en je zou best aan het einde van de week alsnog ongesteld kunnen worden...maar ja zolang wachten he hahahaha
Ja ik ook. Nu zijn we in ronde 2 bezig. En ik slik al dik 2 jaar geen pil meer. Ik heb dus niet hoeven ontpillen. Maar ik was voor de pil ook erg regelmatig en voelde mijn eisprong.
Ik had trouwens nog een (erg smakelijke) vraag: anderhalf of 2 weken geleden ging ik naar de wc en moest grote bah (ja ik weet het, erg lekker die details maar het moet ff). Toen ik me toen af veegde, van voor naar achter, had ik helderrood bloed op mn papiertje (ja, weer zo lekker dat ik ging kijken, maargoed). Ik schrok en dacht in eerste instantie: he??nu al ongesteld? Omdat dat vrijwel onmogelijk was wilde ik checken waar het bloed precies vandaan kwam. Mn vagina of anus. Dus ik weer met een papiertje en nu plekje voor plekje ipv van voor naar achter, maar het bloed was spoorloos en papiertje had geen rood vlekje. Het leek dus echt of er een kwakje of klontje bloed ergens uit was gevallen. Kan dit een innestelingsbloeding zijn geweest, of gaat het meer richting aambeien? (die ik volgens mij niet heb, dat zou je toch moeten voelen?) En hoort veel witte afscheiding en vochtige schaamlippen bij een aankomende ongesteldheid of bij een zwangerschap?
bij ons was het ook meteen bingo! schrok er best van.. wij hadden echt zoiets van dat duurt wel een paar mnd.. veel plezier morgen en haal voor de zekerheid maar een paar testen, want als je dat streepje ziet doe je het nog een paar keer en dan kun je het nog niet geloven.. en oja, is het niet gelukt.. nou.. ik kreeg de tip om niet iedere dag seks te hebben maar om de dag... had iets te maken met het aanmaken van spermacellen, maar of het waar is... x
Het zal eerder je eiprong geweest zijn, voor innesteling is het wel heel erg vroeg. Dus als jullie voor vlak die dag aan het klussen geweest zijn wordt het spannend ! Oh enne veel witte afscheiding heb ik ook heel erg, maar ik ben net gestopt met de pil en moet nog de 1e keer ongi worden, dus op mijn lijf durf ik nog niet zo te vertrouwen. En dat terwijl ik toch al 2x eerder gestopt ben met de pil.... Ik ben overigens wel heel erg benieuwd of je zwanger bent!
Ok dat klinkt idd wat logischer, dat het mijn eisprong geweest is. Ik heb die zelfde dag ook wat steken in mijn onderbuik gevoeld. Dan zou het iig betekenen dat ik dus wel gewoon mijn menstruatie op tijd zou kunnen verwachten. Nou, nog eventjes afwachten. Wat Cindy zegt is misschien ook wel beter. Dus niet meteen morgen testen bij de 2e dag overtijd, maar nog een klein weekje wachten ivm het lichaam dat eventueel nog in de war is vanwege het ontpillen.. ..nou ik weet het niet hoor, morgen wel of niet testen?
Ja, dat ga ik morgen toch meteen doen. Ik voel me nu zo raar. Ik ben misselijk (veel water in mn mond) maar het zet niet door tot kotsen. Krijg ook opeens een soort van 'opvlieger'. Zweet in mn handen. Weet niet of het er mee te maken heeft dat die testdag nu echt dichtbij komt, maar het gevoel in mn buik is zo raar! Heel anders dan wanneer ik gewoon ongesteld moet worden.
Even een vraagje: hoe belangrijk is het om te testen met ochtendurine? De ochtend is namelijk al voorbij en wilde nu een test halen. Kan ik dan beter nog even tot morgenochtend wachten (dag 3 overtijd) of maakt het niet veel uit?
in principe is ochtendurine altijd beter, maar heb je het geduld hahaha...ik zou de testen van kruidvat 2 voor 5 euro halen en testen meid!!!!! Hoe voel je je.....
Het maakt tegenwoordig toch niet zo heel veel meer uit wanneer je de test doet volgens mij hoor. Ik zou die 2 voor 5,- van het kruidvat of de trekpleister proberen meis als je wilt testen. Ik heb beide keren voor mijn zwangerschap 's avond getest. De 1e op mijn NOD en de 2e 2 dagen voor mijn NOD.
Ik ga nu dan maar die 2voor 5euro test halen bij kruidvat..Test ik zometeen en mocht die negatief zijn, dan wacht ik nog een weekje. Ben ikd an nog niet ong test ik nog eens
als je zwanger zou zijn moet je nu ook positief testen!!! Dan kun je afwachten totdat een eventuele zwangerschap of menstruatie...spannend he!!!!! Succes!!!!
Heel handig: ging ik vlak voor ik naar de winkel ging noch even naar de wc. Nu moet ik dus helemaal niet meer plassen, wacht nog even dus!!