De held van mijn zoon, gaat ie nu wel of gaat ie nu niet. Mijn zoontje weet niet waar ie aan toe is [-o< Dus Dirk...GA JE NU WEL OF NIET ???!!!!! Verlos mijn kind uit z'n onzekerheid!!
Nah, wie is Dirk Kuyt?? De spits van Feyenoord en de held van mijn oudste zoon Hij zou wel of niet weg gaan bij Feyenoord en naar alle waarschijnlijkheid naar Liverpool gaan. Dan is het weer zeker en dan weer niet. Nu heeft New Castle ook ineens weer interesse in 'm...Tja 20 miljoen transferkosten is ook niet niks! Hij moet gewoon lekker blijven!
ow oké ..hahahah sorry ..ik heb een man en een zoon die beiden niets om voetbal geven ...helaas kan ik je daarom ook niet helpen ( je zoon dus)
hebben ze niet een site? waar je hem een email kunt schrijven ik weet van AZ dat ze dat wel hebben dat de kleine fan's daar een mailtje kunnen posten en dat ze antwoord krijgen succes mij maakt het niet uit of die gaat of blijft hihi ben geen voetbal fan
mijn vriend hoorde dat en die stond te juichen, want dan zou feyenoord niet meer kampioen kunnen worden. ik lachte me suf. omgekeerde wereld dus. niet alleen blij zijn als jouw cluppie een goeie speler koopt, maar vooral blij zijn als je aardsvijand een goeie verkoopt hahaha
nou met kuyt was feyenoord ook niet kampioen geworden, dusz dat maakt niet zoveel uit! ik bedoel wij hebben huintelaar, stekelenburg en stam, dusz al zou feyenoord 11 dirk kuyt's hebben, dan nog wordt het 100x niks hahaha
hahahahaha, gaan we nu intelligente gesprekken voeren over AJAKKES??? Hahahahahahaha Dames, dames, laten we het leuk over baby's enzo gaan hebben hahahaha... p.s. ik zoek geen ruzie of wat dan ook hoor, maar denk dat we allemaal wel kunnen raden welke kant dit op gaat! En over dirk, hij had moeten blijven waar hij hoorde. Utrecht dus!
Kuyt is voor heel veel kinderen in nederland een grote held, en vind het voor hen sneu! Logisch dat ie gaat natuurlijk, als ie beter kan moet ie dat vooral doen! Ik ga hier ook niet kinderachtig zitten doen over voor welke voetbalclub ik ben, lijkt me duidelijk.En ik ga andere clubs ook niet afkatten, ben 34, geen 12. Dus Dirk, de kogel is door de kerk, succes en zet 'm op!!