Lees ik net op teletekst. Jongentje van 3 jaar was naar buiten gelopen in zijn T-shirt en in zijn luier. het vroor 18 graden... Jongentje gevonden maar hulp mocht niet meer baten. ahh wat verschrikkelijk! Denk gelijk aan me jongste zoontje.. Zie het zo voor me... arm kind
De ouders ontdekten de volgende ochtend dat hij niet in zn bedje lag... 300 meter van zijn huis hebben ze hem in kritieke toestand gevonden.. echt verschrikkelijk.
Verschrikkelijk. Vraag me dan altijd af hoe zoiets kan gebeuren, doen ze geen deuren op slot bijvoorbeeld?
Ja dat dacht ik ook gelijk... weet ook niet... Hieris alles op slot s' nachts. maar ja , je weet niet precies het fijne ervan wat er is gebeurt
Hier komen weer veel veroordelingen, helaas. Wij hebben de deur ook niet op slot s, nachts. Dat doe ik meer voor mocht er brand uitbreken en misschien die ouders ook wel je weet het niet, maar wat ik wel weet is dat die ouders intens verdrietig zullen zijn. Rust zacht klein mannetje.
wat heftig... hier is de deur wel op slot van buiten, maar van binnen ontsluit de klink de deur altijd gelijk, dus je kan zo naar buiten lopen.. pff wat verschrikkelijk voor de ouders..
En niemand merkt dat zo´n kleine weg is? Gaan die ouders nooit kijken bij hun kind? Ze komen er sochtend pas achter?! Hoe is het mogelijk dat een kind van 3 alleen het huis uit kan lopen? Hier zijn altijd de deuren op slot en hangen de sleutels hoog. Ook overdag.
Ik kijk 's avonds voordat ik ga slapen bij mijn kinderen ja, maar verder toch niet hoor. Of ga jij ieder uur kijken in de nacht? Wij hebben trouwens 's nachts ook geen deur op slot, ivm brand.
Arm ventje. Ik kijk ook alleen nogmaals bij d kinderen als ik toevallig naar de wc moet, anders ook niet.
Wat vreselijk! Hier de deuren op slot en de sleutel binnen bereik en ook nog beneden op een vaste plek. Zo is het veilig wat betreft inbraak én brand (en evt ontsnappende kinderen)
Ik kijk alleen 's avonds even bij de kinderen maar ik ga ook niet 's nachts bij mijn kinderen kijken.Alleen als ik weleens naar de wc ga dan kijk ik bij de jongste om het hoekje of ze niet helemaal boven de dekens ligt maar dat doe ik zeker niet iedere nacht. Hier gaan de deuren dus echt wel op slot 's nachts en de sleutels hangen inderdaad ook hoog aan de kapstok.Ik snap werkelijk niet dat mensen 's nachts hun deuren niet op het slot doen omdat ze bang zijn voor brand. De kans dat er een stel inbrekers aan je bed staat is namelijk velen malen groter dan dat je huis in vlammen opgaat. Het inbraakpercentage is flink hoog bij ons in de wijk en doorgaans gebeurt dat toch bij huizen met onvoldoende beveiliging.