Hallo, Mijn dochter heeft sinds een tijdje waterwratjes ter hoogte van haar oksel. Het was er eerst 1, maar het lijkt steeds erger te worden, er zit nu een heel trosje onder haar oksel! En inmiddels heeft het zich verspreid naar haar zij, arm en 1 op haar rug. Ben al naar de dokter geweest maar die zegt dat ze het liever vanzelf weg laten gaan. Hier ben ik ook wel voor, maar dit kan 9 maanden tot 1 jaar duren en soms zitten ze er weleens 3(!) jaar!! Heeft iemand ervaring met die vieze dingen verwijderen of hoe lang hebben jullie kinderen hiermee rondgelopen? K vind het gewoon erg onsmakelijk, zeker nu het er zoveel zijn!!
Ehm... We zitten hier al op ruim een jaar.... geen idee hoe lang eigenlijk, het is nog besmettelijk ook. Twee zitten er hier onder.
Niet. Het is namelijk ren virus en daar kom je niet zomaar vanaf. Ze zijn trouwens niet vies en het is aan te raden dit je kind ook niet aan te leren.
@cygnet: tuurlijk doe ik dat niet, ze mag er alleen niet teveel aan krabbelen van mij ivm uitbreiding. Ik vind ze er alleen heel vies uitzien, dat bedoel ik ermee. T is gewoon geen fraai gezicht... @annamama: al een jaar joh, ik denk dat ze bij mijn dochter nu een half jaar zitten
Bij mijn dochter zijn ze nu na meer dan 2 jaar aan het genezen. Ineens zijn ze gaan jeuken en sommige lijken in elkaar te krimpen en in te drogen. Ooit heb ik ergens gelezen dat ze sneller indrogen door aan te tippen met betadine zalf, maar dat vindt ik zo'n zooitje ivm haar kleding en afplakken met pleisters was geen beginnen aan. net wat cygnet2 zegt, het is een virus en die moet uit zichzelf genezen. Ik begrijp dat de ha ze niet zomaar wil verwijderen, wat logisch is, want dat is erg pijnlijk. Mijn dochter is nu 5 jaar en zegt ook regelmatig dat ze ze niet mooi vindt en andere kindjes deze niet hebben, dus het valt haar wel op. sterkte ermee
Ik had het vroeger ook! Precies onder mijn oksels. Alleen ik heb eraan gekrabd, en nu 25 jaar later nog steeds vlekjes ervan. Op de plek waar die wratjes zaten zitten nu bruine pigmentvlekjes, vreselijk vind ik het. Mijn tip: laat het zitten tot het vanzelf weg gaat en laat haar er vooral niet aan krabben.
Hier was het ook eerst 1 en daarna heel veel.. Het schijnt dat het lichaam op gegeven moment antistoffen aan maakt.. En idd dat klopt want ze verdwenen in ene keer!
Het lichaam moet het virus 'verslaan' zeg maar en als dat is gebeurd gaan ze ook weer weg. Mijn jongste heeft er ong 1,5 jaar mee gelopen en mijn oudste heeft er sinds een maand of 4 last van. Wij hebben Fucidine gekregen voor de geïnfecteerde wratjes. Andere tips zijn badderen in water met zeezout, wassen met betadinescrub elke dag even hemd verschonen... Tis vervelend maar heel veel kindjes hebben het en het gaat dus ook vanzelf weer over.
Hier ook een dochter die er heel veel heeft. Heb ook lange tijd sudocreme gebruikt maar niet het idee dat dit iets doet. Wel heeft ze bijna ieder dag bloed in haar (pyama)broek zitten van de wratjes Sommigen doen haar ook pijn. Vindt het alleen vervelend met zwemmen en evt opmerkingen van andere kinderen
Bedankt voor jullie reacties. Sudocreme ga ik zeker proberen! Ze heeft er momenteel ook best veel jeuk aan, de dokter heeft wel een jeukstillend zalfje meegegeven, maar deze helpt niet. Weghalen is zeker geen optie hoor, dat gaat me weer net te ver, en ik vind het zielig. Wat iemand al schreef: veel kinderen hebben er last van. T is alleen vervelend dat het er zoveel zijn bij mijn dochtertje Verdwijnen ze echt zo snel nadat het lichaam het virus aanpakt? Ik zag dat 1,5 jaar wel een beetje gemiddeld is als ik het zo lees...
Zinkoxide zalf! Mijn dochter had ze ruim een jaar en ook vervelende die gingen ontsteken. Toen ik deze zalf er op ging smeren Was ze er binnen een maand vanaf. De mensen die ik daarna ook die tip had gegeven hadden hetzelfde resultaat bij hun kinderen. Te koop bij de apotheek.
Zoontje heeft ze een jaar gehad, ook onder zijn oksel en op zijn zij. Heel gek, toen ze weggingen was het binnen een paar weken gedaan! Dochtertje heeft ze een maand of negen gehad. Zij pulkte er vreselijk aan, waardoor het bloedde en wat ging ontsteken. Ze heeft er wel een paar littekentjes aan overgehouden. Huisarts wilde er (begrijpelijk) niets aan doen. Heb nog wel bij de Etos met speciaal anti waterwratjes spul in mijn handen gestaan. Maar dan moest je ze stuk voor stuk aanstippen.... Nou succes met tig van die dingen! Ook bij dochter trokken ze heel snel weg!
Mijn zoontje heeft ze ook ruim een jaar gehad. Ik zou er niets aan laten doen! Ondanks dat het een naar gezicht is, hebben de kinderen er (vaak) geen last van!
Mijn zoontje had ze ook, vooral op zijn benen en buik. Wat bij hem echt super goed hielp was Tea Tree Oil, gekocht bij de tuien. Ze waren echt zo weg!
Hier hebben alle 3 de kinderen er last van gehad en heeft idd bijna 1 jaar geduurd voordat ze er weer vanaf waren. Er wordt wel eens gezegd om te deppen met jodium of in een zout bad te gaan. Bij de oudste en jongste gingen ze wel eens ontsteken maar daarna was het wratje wel altijd weg.