Nee, jullie hebben een man in de kerk die homoseksueel is. Zo klinkt het net alsof het een ander ras is en daar gaat het naar mijn mening al mis.
Haha, dat zei mijn moeder ook altijd over mijn broertje. Dat ze hem daarom op ballet had gedaan enzo (natuurlijk weer allemaal humorloze mensen die dat serieus namen... ) Toen zei ik op een gegeven moment voor de grap dat ik ook nog lesbisch kon zijn en dat ze dan misschien zelfs wel 2 schoondochters zou krijgen (ze is overigens heel blij met haar schoondochter hoor )
Oh, en nog even ontopic ook: Het kan me niets schelen of onze dochters hetero of lesbisch zijn. Ik zou het stiekem wél heel jammer vinden als we geen kleinkinderen krijgen, maar dat kan net zo goed als ze hetero zijn. (en ze kunnen ook wel kinderen krijgen als ze wel lesbisch zijn)
Het zou me echt niets uitmaken als onze toekomstige zoon/dochter homo/lesbisch/biseksueel blijkt te zijn. Ik wil ze ook al vanaf het begin meegeven dat het zomaar kan dat je op iemand van hetzelfde geslacht valt, en dat daar absoluut niets mis mee is. Ik hoop ook dat, mocht het zo zijn, ze het er niet zwaar mee zullen hebben om het te vertellen. Ik heb het gelijk even aan m'n vriend gevraagd, en die haalde z'n schouders op en vroeg waarom dat een probleem zou kunnen zijn. Mooizo.
Overigens vraag ik me oprecht wel af waarom veel homoseksuelen toch veel trekjes overnemen van het andere geslacht terwijl ze dus op het zelfde geslacht vallen? Of kortgezegd, waarom zijn homo's vaak best wel een beetje verwijfd? Gaat dat vanzelf of hoe zit dat?
Er zijn wel wat hersengebieden die bij homo's gemiddeld genomen net even anders in elkaar zitten dan bij hetero's. Daar zou ook een wat ander gedrag vandaan kunnen komen, bij sommigen. Ik heb hier wat over gelezen in 'Wij zijn ons brein', hoe het precies zat weet ik niet meer. Ik vraag me overigens wel af of het werkelijk zo is dat 'veel' homoseksuelen dat doen, of dat dit een vooroordeel is wat dan bevestigd wordt door degenen bij wie dat het geval is. (een homo die zich niet verwijfd gedraagt merk je minder gauw op, een homo die dat wel doet valt op en dus lijkt het al gauw alsof veel homo's dat doen.)
Overigens even iedere gelovige voor zich laten spreken he, niet geloven dat iedere gelovige gelooft dat homoseksualiteit enz van de duivel afkomt.
Hij vindt dat dit niet hoort, omdat hij dit heeft meegekregen van zijn ouders. Waarschijnlijk voortkomend uit religieuze overtuiging. Wil je voorkomen dat jouw kinderen dit meegeven aan hun kinderen, zul je het zelf anders moeten aanpakken.
nou misschien heb je daar wel een punt, mijn man zijn ouders zijn heel streng gelovig, en mijn man doet daar verder helemaal niets mee, is niet gelovig! maar misschien heeft hij dit wel meegekregen idd. mijn schoonouders zouden het dus ook nooit accepteren, maar dat plak ik (en hopelijk mijn kinderen ook) aan me kont!
oh ik wil nog wel even duidelijk maken dat mijn man het zeker meteen zal accepteren,alleen hij bedoeld dat hij ze toekomstbeeld misschien een beetje bij moet stellen,omdat hij onze dochter met een man ziet en onze zoon met een vrouw. snappen jullie het nog?