Wat vinden jullie leuke disney films voor een een 2jarige? Mijn zoontje is helemaal bezeten van Rapunzel. Hij is knetter gek op paarden en dat paard in Rapunzel moet ie altijd hard om lachen. Maar ik heb deze film afgelopen week al 20x gezien gok ik dus kwil wat anders! Maar ik vind niet alle Disney films geschikt voor een 2jarige. heb Dombo, maar daar vind ie niks aan. Lady & Vagebond (heeft ie nog niet gezien) Pinokkio(nog niet gezien, te jong?), enuh heb nog een paar in de download staan welke is leuk voor 2jarige??
Mijn zoontje is dol op Doornroosje. En op Sneeuwwitje. Ze hebben beide wel wat spannende stukjes, maar dat deert hem niet.
oja heb ook nog peter pan, die vind ie opzich ook wel leuk maar hij vind dat idiote gedoe van bijvoorbeeld dat paard in rapunzel erg leuk. peter pan vind ie dan weer saai en hij kijkt Tinkebell (was op tv van de week dus heb dat opgenomen) Droonroosje en Sneeuwwitje is ook goed idee
Hier is Finding Nemo, Cars, Shrek, Shark Tale, Sammy's avonturen en zelfs Wall-E favoriet. Weet niet of ze van disney zijn niet op gelet eigenlijk. MIjn zoontje is bijna 2,5
ja echt persee disney hoeft het niet te zijn maar inderdaad cars en dat soort tekenfilms bedoel ik. Finding nemo vond ie niks aan, misschien te weinig humor walle is wel een goed idee!
Aristokatten 101 Dalmatiërs Junglebook Fantasia (is hier favoriet als muziekbehang) Ik vind persoonlijk geen enkele film 'geschikt' voor een tweejarige... waarom 1,5 uur achter de tv zitten? Of staat ie gewoon aan als behang? Dan kunnen namelijk eigenlijk alle Disney of Pixarfilms wel. Sneeuwwitje en de Zeven Dwergen Pinokkio Fantasia Dumbo Bambi Assepoester Alice in Wonderland Peter Pan Lady en de Vagebond Doornroosje 101 Dalmatiërs Merlijn de Tovenaar Jungle Boek De Aristokatten Robin Hood Het Grote Verhaal van Winnie de Poeh De Reddertjes Frank en Frey Taran en de Toverketel De Speurneuzen Oliver & Co. De Kleine Zeemeermin De Reddertjes in Kangoeroeland Belle en het Beest Aladdin De Leeuwenkoning Pocahontas De Klokkenluider van de Notre Dame Hercules Mulan Tarzan Fantasia 2000 Dinosaur Keizer Kuzco Atlantis: De Verzonken Stad Lilo & Stitch Brother Bear Paniek op de Prairie Chicken Little Bolt De Prinses en de Kikker Rapunzel
Hier zijn alle films van Tinkerbell favoriet, Happy Feet, Prinses en de Kikker, Rapunzel (op 1 dag 3 keer gezien....), Assepoester en dan vooral als de muisjes gaan zingen, Belle en het Beest en filmpjes van Winnie de Poeh. En dochtertje is 2.5 jaar. Maar ook films van Megamindy en Megatoby vindt ze geweldig. Gaat je zoontje er echt voor zitten of staat de tv aan en speelt hij ondertussen? Dat gebeurt hier namelijk, de film staat aan en ondertussen is ze lekker aan het kleuren of iets dergelijks. Alleen als ze heel moe is, gaat ze er voor op de bank zitten.
Nee mijn zoon gaat er echt helemaal voor zitten en owee als ik m halvewege uit zet omdat ik t dan wel lang genoeg vind. Dan breekt de hell los want meneer moet en zal het tot t einde zien. Tja dan maar hele film. Kzie wel leuke ideeen ertussen staan, assepoester is een goeie
Zo zo Rapunzel! Mijn kleuter vindt die stiefmoeder doodeng, haha Hij kijkt graag naar Cars, Finding Nemo, Treasure Planet, ... eigenlijk alle Disney en Pixar films (we hebben ze allemaal op DVD of Blu Ray) en hij keek hier ook al naar toen hij 2 was - toen kon hij ook al geconcentreerd een hele film uitkijken. Sommige stukjes sloeg ik dan over (vechten of iets dergelijks).
jaja Rapunzel vind ie helemaal t einde Heb m vandaag alweer 2x gezien en meneer staat nu met afstandsbediening tegen me aan te duwen dat ie weer aan moet (hell no ) De engere stukjes in andere films spoel ik ook door. Die film van Winnie de Pooh met lollifant, daar moet ik een stuk doorspoelen dat lollifant gevangen zit in een kooi van takken, dan gaat mn zoon mee huilen
Geloof het of niet , maar mijn kleine man is dol op the polar express Ik heb hem met kerst 2010 opgenomen en hem een keer opgezet . Tot nu toe vind hij hem prachtig en heb hem al heul vaak gekeken. Verder Gnomio en Julliet , Shrek en Rio
Ik zet nooit een film aan, want als Aaron 10 minuten zit, is het al lang . Maar ik zoek wel een fragmenten op op youtube en dan is alles met dieren eigenlijk wel goed.
Bambi! Cygnet, mijn dochter kijkt de ene keer een uur, de andere keer een kwartier. Maar ze hoeven toch niet perse de film af te kijken? Ze vind het gewoon leuk om stukjes van de film te zien (vooral als bambi op t ijs steeds uitglijdt!) Het gaat nog niet perse om het hele verhaal. Roodkapje, doornroosje, sneeuwwitje en assepoester zijn toch niet van Disney? Daar kijkt ze iig af en toe ook naar (smoeltjes en Efteling dvd). Ze kan er heel ingespannen naar kijken, maar ze is ook een keer in tranen uitgebarsten van de boze stiefmoeder van assepoester..
Nee natuurlijk hoeft dat niet. Volgens mij is het zelfs niet wenselijk om zo lang als peuter voor de tv te zitten maar dat is mijn persoonlijk mening. Ik snap het gewoon niet zo goed... natuurlijk is het wel leuk om een stukje te kijken maar dan zet je 'm toch gewoon weer uit? Maar goed, dit is volledig off topic. Disney en Pixar zijn hartstikke leuk (ik verzamel ze) en over het algemeen echt niet schadelijk voor peuters en kleuters. Zelf vind ik de classics het leukst en het meest geschikt, ook omdat het tempo wat lager ligt dan bij de nieuwere films.
Tsjee! Ik geloof nooit dat mijn zoon echt al een Disney film echt 'kan' kijken... Zolang stilzitten gaat m niet worden denk ik! Zal het eens proberen op een druilerige dag, want ik hou echt van Disney films!