Ik wil graag de kinderen verassen met een paar dagen naar Disney, van zondag tot dinsdag ivm hun studie dagen die ze heel fijn achter elkaar hebben gezet. Mijn budget is 1200/1400, maar ik wil ook graag mijn bonus dochter meenemen; dat bekent dus een 5 personen kamer. Ik zie dat het gelijk een paar honderd euro duurder is en al op 1800/2000 euro uitkomt wat op dit moment teveel is voor mij. nu zie ik dat Davy Crockett voor €1092 al is, ook al gaan we met z’n 5! Maar leek ik dat de blokhutten nogal stoffig en achterstelling zijn.. (voor mij geen probleem maar voor mijn man is dit een ander verhaal) , voor centerparks bij disney was een prachtig park is kunne we terecht voor €1055! Alleen kan je 2 dagen naar Disney ipv 3… mijn vraag is wat zijn jullie ervaringen met deze hotels en dan vooral Davy crocket? ook is het beide helaas zonder ontbijt liefs Belle
Wij zijn toevallig een week geleden in Centerparcs geweest! Hebben echt een top week gehad er is super veel te doen op het park zelf. Centerparcs zit direct naast Davy Crocket en dat vond ik er echt heel verouderd en totaal niet gezellig uitzien.
Ik let ook altijd op stoffig dit omdat mijn man en zoontje huisstofmijt allergie hebben. Wij zijn in januari geweest en uiteindelijk bij het marvel new york hotel uitgekomen. Deze zal denk ik te prijzig zijn, maar 't was echt heel netjes en mooi! Ik had ook hotel cheyanne op 'tlijstje die leek mij ook vrij netjes en niet te stoffig. Mijn man heeft uiteindelijk toch marvel gekozen maar wellicht dat je ook hotel cheyanne kan kijken, is ook goedkoper als marvel
Centerparks ziet er inderdaad geweldig uit! Alleen is Disney dus voor 2 dagen.. en we gaan van zondag tot dinsdag.. dus welke dagen is dan het beste om vollop gebruik te maken van Disney zelf.. 2 dagen is opzich ook wel genoeg. En heel leuk om dan nog een dagje centerparks te zijn… Ik lees indd dat het heel erg verouderd is bij Davy Crocket.. heel jammer, ik kwam er als kind er toen was het super!
Hotel cheyenne is helaas niet beschikbaar voor ons als we met z’n 5e gaan, wel met z’n 4. maar ik vind het heel lullig om naar Disney te gaan zonder bonus dochter.. Het Marvel hotel komt voor ons dan op €2800 uit.. helaas te veel..
2 dagen Disney is meer dan genoeg, vind ik dan. Als je buiten het weekend gaat is het rustig genoeg. Het is er nu sowieso niet druk. Voor ontbijt; Je kunt bij Centerparcs op het park lekker verse broodjes bestellen voor in de ochtend!
Zéker maandag dinsdag doen dan! Kun je op zondag rustig rijden en aankomen. Terwijl het dan toch nog heel druk is in het park - en op de doordeweekse dagen is het rustiger en dan red je het ook wel met 2 dagen...
jaa lijkt mij ook dat het op zondag echt super druk is, en dinsdag lijkt mij in dat opzicht indd de beste dag. Alleen de kinderen moeten die woensdag weer naar school… zullen we toch wel rond 4/5 uur echt weg moeten naar huis. dus missen we best wel wat uurtjes. Als we op zondag en maandag gaan heb je wel 1 volle dagen.
Wij zijn afgelopen september naar davy crockett geweest, wij vonden het zeker niet oud en stoffig. Nee het is niet super modern maar wel knus en gezellig. De ranch is al in disney sfeer en er zit een heel leuk zwembad bij. Wij namen de airfryer mee om broodjes af te bakken voor in de ochtend. Keukentje was verder prima. Ik zou er zeker nog een keer heen gaan.
Nature village Paris is geweldig, het gaafste CP park waar ik ben geweest. Er is zo veel te doen daar dat het zonde is om naar Disneyland te gaan en daar te verblijven. Daarom zou ik de verouderde blokhut voor lief nemen en lekker vollop maar Disneyland gaan. Je kan dan lekker op je gemak lopen daar, vollop genieten.
mij wat fijn dat jullie het goed hebben ervaren daar! Ik twijfel zo erg.. en slim idee de air fryer ! Dat ga ik onthouden!
Jaaa dat is ook zo indd… het ziet er zo groot uit! Super mooi! Mag je trouwens met de auto tot de Huisjes ?
Ik ben in DC geweest, meerdere keren naar Village Nature en ook in enkele Disney hotels. Wij zijn ook met 5. In jullie geval zou ik zeker kiezen voor Village Nature. Wij zijn in oktober een midweek geweest (toen nog 1100 euro jaiks) en dan is 5 of 2 dagen entree echt een groot verschil dus zijn we voor Davy Crocket gegaan, nee het is niet hip en het is klein maar het is wel netjes en er zit ook een leuk zwembad. Village nature is veel groter en spectaculairder, hele andere sfeer. Let ook goed op het aantal slaapkamers wat je wilt. 3 dagen inclusief reis is sowieso niet heel lang dus ik zou lekker die maandag en dinsdag park pakken (woensdag is toch een korte schooldag en dan kunnen ze in de middag nog uitrusten)en Village Nature boeken. Er zit ook een hele lekkere bakker op het park en bij de super heb je ook lekkere traiteur gerechten.
Het is enorm, je mag met je auto naar het huisje maar daarna moet die weer weggezet worden. Dat kan best een eind lopen zijn. Wij huren fietsen om ons te verplaatsen op het park. Nogmaals het is zonde om daar heen te gaan als je ook naar Disneyland gaat. Alleen al het zwembad vermaak je je al uren. En de kinderboederij met speeltuin en de grote speeltuin in het bos is geweldig. Wij komen met een midweek altijd tijd te kort. Laat staan als we dan nog naar Disneyland gaan. Hebben wij 1 keer gedaan, 4 dagen Village en 1 dag Disneyland maar ik vond het zo zonde. Het jaar er op zijn we weer heen gegaan maar dan een week Village gedaan en 1 dag Disneyland.
Wij zijn 2x in davey crockett geweest. Ja het oogt ouderwets maar dat heeft ook iets gezelligs. Stoffig is het zeker niet. En nou ja.. je zit de hele dag in disney, dus het maakt niet veel uit hoe de kamers eruit zien, is onze ervaring.
wij zijn in januari naar disneyland geweest en geslapen in hotel cheyenne. we hebben toen 2 kamers geboekt en dan krijg je dus een kamer met een connecting door. echt ideaal!! prijs scheelde niet eens zo heel veel met een enkele 2 persoonskamer dus ik zou dit toch ook even nakijken.
Wel bij boeking specifiek om die deur vragen anders kan het zijn dat je hem niet krijgt. Sowieso kan het zo zijn dat het niet beschikbaar is. Dan zit je vaak wel op de zelfde etage maar niet naast elkaar.