Ik zat ook te denken om eens naar Disneyland te gaan, maar vraag me af of het eigenlijk wel de moeite waard is?
Ligt er aan wat je verwachtingen zijn. Ik vind het zeker de moeite waard, maar ik ken ook zat mensen die dit niet vinden. Het is niet alleen een pretpark maar ook grotendeels de disney beleving. Als je vooral gaat voor achtbanen bijv zou ik het niet doen. Ga je voor alles erop en eraan dus ook shows parades disneyfiguren dan is het de moeite zeker. Helemaal als je bekend met met Disney.
Zo we zijn er klaar voor! Over een 45 min vertrekken we, eerst nog ff langs de ortho met de oudste en dan door! Goed voorzien van warme kleding, thermoskannen, fleece dekens..... We hebben er zin in!
Wij zijn onderweg naar huis. De oudste heeft genoten. De jongste heeft helaas weinig van alle magie meegekregen. Die heeft de afgelopen 4 dagen alleen maar staan blauwbekken van de kou. Door de kou heeft ze er echt niet van kunnen genieten jammer genoeg. Mochten we ooit nog eens gaan, kiezen we een wat warmer seizoen uit.
Veel plezier kuki Ammie dat is zonde dat de jongste het zo koud had. Ik raad je oktober aan. Dan heb je kans op tshirt weer maar ook gewoon normaal winterjassen weer. Wij hebben het in okt nooit te koud of te warm gehad. Perfecte tijd , en nog mooi verzierd ook.
Er lag her en der nog wel wat sneeuw en het is nog best koud, maar lang niet zo koud als het in Nederland was. We zijn als eerste naar BPA gegaan en hebben met succes onze jaarpassen verlengd voor een half jaar (door de parrinage). Daarna 2 attracties gedaan en naar Village gelopen waar we hadden afgesproken met het gezin waar we deze dagen mee optrekken. We hebben gegeten bij Rainforest Café. Ik was er nog nooit geweest, vond het wel heel erg leuk! Nu lig ik in mijn Novotel-bedje, morgen en overmorgen gaan we weer Disney in!
Wij hebben geboekt en gaan 14 augustus voor een week Gaan slapen op een camping in de buurt (Le Soleil de Crecy). Mijn man wilt in december ook nog een weekend, iemand dan nog suggesties voor betaalbare slaapopties?
Over 3 weken gaan wij naar Disneyland Parijs! Nog nooit geweest dus al veel aan het googelen geweest naar tips etc. Al best wat nuttige info gevonden, maar waar ik nog benieuwd naar ben; welk restaurant raden jullie aan? Liefst een beetje betaalbaar maar wel gezellig? Weet dat er verschil zit in counterservice, buffet etc. Benieuwd naar jullie ervaringen
Wij zijn onderweg naar huis. Nog 2 uurtjes rijden. Zondag een nachtje in Cheyenne geslapen via Booking.com zodat we maandag op tijd de tickets konden halen. Vanaf maandag in Davy Crocket waar we helaas vanwege de kou donderdagochtend geen douche of warm water meer hadden. Ipv verhuizen naar een andere bungalow konden we de laatstr nacht, vannacht dus overnachten in Santa Fe. Dus 3 accommodaties gehad de afgelopen week haha! De jongste heeft wel echt last gehad van de kou. Verder super gehad.
@Lanelle Wij gaan vaak naar plaza gardens. Dit is een buffet restaurant met voor ieder wat wils. Met kerst zijn we in rain forrest geweest, dit is ons ook erg goed bevallen. Alvast veel plezier
Wij hebben gegeten bij Annette's Diner, Rainforest Cafe, Vapiano en MacDonalds. Rainforest erg leuk, redelijke prijs. Annette's vond ik niet heel bijzonder (voor de prijs) en snap de drukte daar niet zo. Vapiano was lekker. Wel counter service. Maar prijs kwaliteit prima. En MacD spreekt voor zich denk ik
Wij hebben vorig jaar bij Davey's Tavern, Plaza garden en McDonald gegeten. Mac was echt te druk en vonden wij dus nog slechter dan hier. De andere twee waren allebei buffet en heerlijk gegeten.
Wij zijn vannacht ook weer thuis gekomen na 3 fantastische dagen! Wat hebben wij genoten zeg! Kindjes donderdag wel een paar keer gehuild van de kou, maar we vonden het ook extra magisch met de sneeuw!
Wij gaan over 5 dagen! Uit eten tips: is het handig om overal van te voren te reserveren? En kan dat alleen telefonisch? En weten jullie of er een shuttle rijdt van de parkeerterrein naar de ingang? Vond het vorige keer een takkeeind lopen met kinderen. We verblijven ook in Davy Crocket.
Reserveren is handig ja. Dit kan telefonisch, in het restaurant zelf, bij city hall en volgens mij ook in de disney hotels. Nee er rijdt geen shuttle. Alvast veel plezier
En wij zijn vannacht weer thuisgekomen! Eigenlijk hebben we heel mooi weer gehad, soms een zonnetje erbij en niet zo smerig koud als in Nederland. Gisteren was het 7 graden. Het was erg leuk, ook natuurlijk omdat het verlengen verder goed was gegaan. Wij hebben bij Rainforest Cafe gegeten, echt heel erg top, bij Fuente del Ore (prima verder voor een counter service) en bij Vapiano. De laatste was ook weer top, tot nu toe nog altijd fantastisch gegeten daar. Ik stond alleen vrijdag met hoofdpijn op en dat is uiteindelijk in een migraine gegaan. We waren met een ander gezin samen en zouden die avond t/m het vuurwerk blijven (park was tot 20:00 uur open). We hadden gegeten bij Fuente en het was rond 19:15 uur en voelde me echt zo ellendig, maar wilde gewoon tot het vuurwerk blijven voor dat andere gezin (het was hun allereerste keer Disney). En mijn man kijkt me eens aan en ik vroeg mijn kinderen hoe graag zij het vuurwerk wilden zien. Mijn kinderen zagen al aan mij dat ik echt zo beroerd was en zeiden direct dat dat niet hoefde. Ik huilen want ik kon gewoon echt niet meer, de gedachte dat ik nog 3 kwartier moest wachten, dan nog dat vuurwerk en dan weer teruglopen naar de parking, ik wist niet hoe ik dat ging doen. Mijn man heeft met ze overlegd, zij zijn gelukkig wel gebleven, want als zij ook mee terug zouden gaan als ik terug zou gaan, dan had ik me verplicht gevoeld om alsnog te blijven. We hebben hen onze dekens en plastic tassen gegeven om op te kunnen zitten en wij zijn naar de auto gelopen. Ik heb echt met de ogen dicht gelopen, kon niet meer scherp zien en alles deed me pijn aan de ogen. In het hotel gelijk onder de douche en medicijnen ingenomen en natuurlijk kon ik niet slapen van de hoofdpijn... Gistermorgen had ik een kop van beton maar heb me toch naar het ontbijt gesleept. Daar knapte ik wel iets van op en we zijn dan ook terug naar het park gegaan. Dat was hoe dan ook wel gebeurd hoor, maar desnoods was ik in het hotel achtergebleven en was de rest wel gegaan. Ik heb geen enkele attractie gedaan maar eerlijk is eerlijk, gelukkig knapte ik in de loop van de dag wel steeds verder op! We hebben afgezien van die migraine aanval echt een hele mooie tijd gehad daar en we kijken alweer uit naar onze volgende trip! Wordt waarschijnlijk de Meivakantie!