Hoi, Ik heb een kleine tussenwoning, twee slaapkamers. Helemaal voorzien van PVC. Welke draadloze stofzuiger zouden jullie adviseren? Na de zomer krijg ik gezelschap van twee poezen . Dus ik zoek voor dan een stofzuiger die ik dus snel en vaak kan gebruiken .
Wij hebben een Miele Triflex hx2 cats and dogs en echt een fantastisch ding. Ik zou wel een 2e accu aanraden, hij gaat in principe lang mee alleen soms net het extra stukje omdat je huisdieren hebt wil die nog weleens leeg zijn.
Een tip, ga naar een mediamarkt ofzo en ga proberen welke fijn is. Hier al 2.5 jaar een van Samsung. Dat had ik online niet uitgezocht maar draaide en werkte het fijnste. En nu nog altijd blij mee.
Toevallig hebben we paar weken geleden ons verdiept en er 1 aangeschaft. Op het oog neigte ik naar bosch of miele gezien de recensies maar die vielen me tegen. Vond ze beide enorm zwaar. Bleven samsung en dyson over en uiteindelijk voor de dyson gegaan. Wel de nieuwste omdat de oudere qua accu echt korter meegaan ( maar voor jouw huis wellicht wel lang genoeg?) Ik kan op eco stand 80 minuten stofzuigen en op medium ongeveer 50 minuten
Eerlijk, geen. Ik vind het niet goed genoeg stofzuigen vooral niet met dieren. En daarnaast gaf mijn dyson krassen op onze nieuwe pvc vloer o.a door kattengrit.
Hier de dyson v12 nu een jaar denk ik en nog steeds heel blij mee. Gewone stofzuiger gebruiken we niet meer.
deze ervaring heb ik ook. De Dyson gaf krassen op onze pvc vloer als er iets tussen zit. Na een korte tijd was het stofje wat de vloer moet beschermen al afgesleten. Nieuwe borstel gekregen maar heel snel weer hetzelfde. Nu gebruik ik hem alleen om de eettafel en stofzuig weer met een gewone stofzuiger met snoer. Maakt beter schoon.
Ja dit is echt de allerbeste tip!! Ik was overtuigd van een dyson, want tsja dyson zou nou eenmaal de beste zijn. Maar bij de mediamarkt hebben we uiteindelijk een AEG 7000 series gekocht. Mega licht en super fijn voor een goede prijs.