Dit kind komt gewoon niet te vroeg!

Discussie in 'Prematuur' gestart door MamaVanSimone, 8 jan 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. MamaVanSimone

    MamaVanSimone Fanatiek lid

    19 okt 2010
    3.250
    2
    36
    provincie Utrecht
    Ik heb vandaag een pak kopietjes meegekregen van de gyn en volgende week na mijn laatste prolutoninjectie heb ik een afspraak met de verloskundige! Ik ga gewoon lekker die laatste weken bij een vk lopen en met een beetje geluk in mijn eigen huis bevallen!

    Wie had dat ooit gedacht na mijn eerste zwangerschap haha! Zowel voor mij, het ziekenhuis als de vk een hele gekke situatie, eigenlijk komt het niet voor dat je van een gyn overgedragen wordt aan een vk, je bent niet voor niks medisch. De gyn noemde me dapper haha, maar ze heeft het volgens mij gewoon niet zo op thuisbevallingen.

    Ik moet natuurlijk nog wel bijna 3 weken doorlopen op deze manier maar vooralsnog lijkt het gewoon helemaal goed te komen.

    Zo kan het dus ook! Jippie!
     
  2. Mopje

    Mopje Fanatiek lid

    18 apr 2011
    2.753
    1
    0
    Friesland
    Geweldig!
    Geniet nog van de laatste weken zwanger :p
     
  3. adi

    adi Niet meer actief

    Wat goed zeg!! En ik begrijp hoe blij en opgelucht je bent.

    Geniet nu intens van je 'doodnormale' zwangerschap, echte laatste loodjes, ga lekker klagen over je grote buik, en hopelijk kun je gewoon thuis bevallen en echt genieten van je kraamtijd!
    (een droom van elke prematurenmoeder :))

    Ben echt zo blij voor je!!
     
  4. MamaVanSimone

    MamaVanSimone Fanatiek lid

    19 okt 2010
    3.250
    2
    36
    provincie Utrecht
    Dankjewel voor je berichtje! Ik ben inderdaad helemaal opgelucht! Mijn buik is inderdaad best groot, ik heb snel last van mijn rug en 's avonds heerlijk brandend maagzuur haha! Maar ik heb zooo'n mazzel dat ik niet plat hoef, niet minder heb hoeven werken, gewoon mijn dochter nog naar bed kan brengen en in en uit de auto kan tillen etc etc.

    Deze zwangerschap begon met onwijze vermoeidheid maar ik ben nu superfit, dat blijft toch het langst hangen denk ik haha! De komende 6 weken kan ik best aan en die bevalling ook! Kom maar op!
     
  5. Chiggy

    Chiggy VIP lid

    29 aug 2010
    12.876
    25
    38
    Rotterdam
    Wat goed zeg, super! Veel succes de laatste weken! :)
     
  6. Babystew

    Babystew Niet meer actief

    Yess!!! Wat fijn meid!! *doet de babydans*
    Hopelijk mag ik straks ook meemaken wat jij meemaakt! Hier zei de vk ook dat ik terug mag als ik straks 37 weken ben en alles goed gaat. Maar dat is nogal een ver-van-mijn-bed-show nu voor mij. Ben wel heel blij dat het bij jou zo voorspoedig verloopt, dat geeft ons hoop!
     
  7. soefdeboef

    soefdeboef Fanatiek lid

    5 aug 2011
    2.049
    0
    0
    Hahaha! Inderdaad goed bezig "ons grote voorbeeld"!
    Heerlijk hoor, inderdaad heerlijk genieten! En straks n super mooi mannetje ; )
    Hoop dat ik/ wij je na kunnen gaan doen.
    Al wordt het geen thuisbevalling bij ons, want ze hebben met de 20 weken echo maar 2 ipv 3 bloedvaten ontdekt in de navelstreng...
    Dus hier lopen de controles ws wel wat langer door...
    En ik hoop zooooo dat deze kleine gewoon kan blijven zitten en groeien in mijn buik!

    Grtz!
     
  8. tatsiana

    tatsiana Actief lid

    14 mei 2010
    100
    0
    16
    Wat fijn dat alles zo goed gaat!
    Beter dan dit kan het tog niet wezen!
    Lekker verder gaan genieten van je zwangerschap!
     
  9. Mick76

    Mick76 Actief lid

    10 mrt 2010
    172
    0
    0
    Wat fijn voor je! Lekker genieten van de laatste weekjes zwangerschap!
     
  10. isabella1980

    isabella1980 Actief lid

    16 nov 2009
    270
    0
    16
    oh meis, wat superfijn voor je en mooi dat je er zelf ook zo van geniet. juist door je orige zwangerschap kun je denk ik echt genieten als het nu allemaal normaal verloopt.

    heb zelf ook genoten van het zwanger zijn na 37 weken. hier wel wat moeten strijden voor een thuisbevalling, blijkt idd niet zo vaak voor te komen. ik liep steeds bij verchillende arts-assistenten en toen ik eigenlijk over kon, bij 37 weken en goede groei, wilde net die assistent dat ik nog een week wachtte. maar is goed gekomen en vond zowel de thuisbevalling als de kraamweek heerlijk. gun dat en ieder hier ook zo. ziekenhuisbevalling kan ook fijn zijn, maar vooral dat je daarna lekker met je baby thuis kan zijn.
     
  11. MamaVanSimone

    MamaVanSimone Fanatiek lid

    19 okt 2010
    3.250
    2
    36
    provincie Utrecht
    Te vroeg gejuicht, ik ben inmiddels bevallen. Geheel spontaan en supersnel, vanaf het moment dat ik besefte dat het menens was tot de laatste pers was 1.5 uur! Na de diepe teleurstelling heb ik plaats gemaakt voor een enorm geluk gevoel want 34w2d is toch een stuk beter dan 30w4d. Ik ben heel gelukkig met deze situatie ook al heb ik de 37 weken niet gehaald. Ik heb hier een stukje over de bevalling geschreven:

    http://www.zwangerschapspagina.nl/geboren/412471-jasper-geboren.html
     
  12. isabella1980

    isabella1980 Actief lid

    16 nov 2009
    270
    0
    16
    gefeliciteerd met je zoon.
    mooie naam, past ook mooi bij simone.
    en wat een snelle bevalling, 1,5 uur, fijn lijkt me, of te snel.
    mooi om te lezen hoe je er nu tegen aan kijkt, die 4 weken schelen denk ik enorm. hoeveel weegt je mannetje en hoe doet hij het nu.
    hoop dat hij zich goed ontwikkelt en dan heerlijk mee naar huis mag, geniet van je mannetje, mag je al kangaroeen
     
  13. vondebs

    vondebs Bekend lid

    16 okt 2009
    684
    0
    0
    gefeliciteerd. het is inderdaad fijn dat je het nog getrokken hebt tot voorbij de 34 weken. hopelijk mag je zoontje snel met jou naar huis.
     
  14. MamaVanSimone

    MamaVanSimone Fanatiek lid

    19 okt 2010
    3.250
    2
    36
    provincie Utrecht
    Jasper heeft inmiddels door hoe alles werkt, morgen mag hij naar huis. Hij is gewoon ineens al zijn flessen gaan leegdrinken en wil zelfs soms meer dan wat hij krijgt, gezonde eetlust dus.
    Heb er al helemaal zin in!
     
  15. Cygnet2

    Cygnet2 Niet meer actief

    Nog gefeliciteerd en geweldig om te horen dat het zo goed gaat! Geniet maar lekker van je mooie gezinnetje
     
  16. Mopje

    Mopje Fanatiek lid

    18 apr 2011
    2.753
    1
    0
    Friesland
    Heel goed dat hij naar huis mag. Dat is zo'n fijn gevoel;)
    Wil hij al aan de borst drinken?
     
  17. soefdeboef

    soefdeboef Fanatiek lid

    5 aug 2011
    2.049
    0
    0
    Wat goed mammavansimoneenjasper!
    Wens jullie heel erg veel geluk samen thuis!
    Geniet van je mooie ventje!

    Gezien jouw toch iets eerdere bevalling hier nu druk met alles klaar te maken voor de komst van de kleine.
    Met 25 weken moet alles klaar zijn!!
     
  18. Ons Kleintje

    Ons Kleintje Niet meer actief


    nog van harte gefeliciteerd mamavansimone!!
    xx
     
  19. MamaVanSimone

    MamaVanSimone Fanatiek lid

    19 okt 2010
    3.250
    2
    36
    provincie Utrecht
    Dankjewel! Hij is inmiddels thuis, heerlijk!!!
     
  20. Djennaa

    Djennaa Actief lid

    22 mei 2012
    448
    0
    0
    stay at home mom
    Gefeliciteerd!!
    En wat gaaf dat je beide kindjes aan de borst hebt :)
     

Deel Deze Pagina