Van oma hebben we 100 euro gekregen waarmee we een cadeau voor onze baby moeten kopen. Iets wat onze dochter altijd blijft bewaren zoals bijvoorbeeld een zilveren armbandje of een fotoalbum. Deze twee dingen hebben we al.. Iemand nog tips wat we van dit bedrag kunnen kopen?
Beetje lastig, omdat je nog niet weet wat je kindje later leuk vindt... Kun je er niet iets van kopen waar ze komende jaren plezier van heeft? Zoals een goede kinderstoel of een groter bed?
Een mooie spaarpot, haar eerste schoentjes laten verzilveren, speelgoedkist met print van haar geboortekaartje die ze dan later kan gebruiken om haar schoolschriften, fotoalbums en andere herinneringen in te bewaren, schilderij laten maken van een mooie babyfoto..
Ik heb onlangs een hele mooie verzilverde muziekdoos voor mijn eigen dochter gekocht. Met een dansende ballerina. Heb hem ook laten graveren. Voor mij is het de bedoeling dat ik herinneringen 'spaar' door de jaren heen en hem dan aan mij dochter geef.. Sieraden doos met ballerina muziekdoos zilver aanslag Deze.. Bij de juwelier in mijn dorp was hij 50 euro, gewoon dezelfde
Een mooie bewaardoos, verzilverde bestekset.mooie ( verzilverd ) lijstje. Lastig hoor,als je het bewaard gaat het snel op aan luiers.