Bijna dames..... Hebben jullie er al zin in? Ik ga al een dag eerder op 11 februari. Ladies night. Ben benieuwd maar ben persoonlijk bang dat de film een beetje tegen gaat vallen. Ze hebben sowieso al de verkeerde christian. Dat had natuurlijk henry cavill moeten zijn. 😁😁😁
Ja! Ik vind deze Christian héérlijk! En ja wij gaan volgende maand ook, met onze groep vriendinnen ( a 15 vrouwen) en daarna de kroeg in. Zin in 😆
Ik ga met een collega. Ook op 11 februari. Toen ik belde had hij er net een zaal bijgeboekt😁 puur geluk, anders was er geen plek.
Jaaa heb er zin in! Ik ga als het goed is de 21e, met een groep van 5 collega's. Eerst een lekker hapje eten en daarna naar een lekker hapje kijken
Ja ik ga ook! Heb al gereserveerd voor 14 februari. Ik wilde graag de 11e gaan maar mijn vriendin heeft geen oppas dan.
jup wij gaan ook, op de 14de. We wilde eerst op de 11de maar daar hadden ze alleen nog slechte plaatsen, nu goede plaatsen.
Wij gaan ook de 11e naar ladiesnight. Was inderdaad wel al op veel plaatsen vol, zelfs de grote pathé's waar ze in 8 zalen voorpremiere doen ofzo. De 11e eerst lekker sushi eten en dan naar 50 shades, zin in!
Ik wil hem ook zien...maar dan samen met mijn man... Weet alleen niet of we hem direct in de bioscoop gaan zien. Wie weet doen we leuke ideetjes op
Jaaa!!! Bijna Ik ga samen met mijn schoonmoeder de 11de naar de Ladiesnight. We hadden de laatste twee kaartjes!! Ik ben echt ontettend benieuwd, het boek zal het nooit kunnen evenaren!
Haha ik wil ook met vriendlief gaan, maar eerst zijn wee een paar dagen weg dus zal even geduld moeten hebben Haha bosi weet niet of je meer aan de film hebt qua inspiratie dan aan het boek
Ik zag dat er een gelijksoortige film uit is gekomen deze week in Amerika, Bound heet hij. Geen idee of hij ook in Nederland komt. Heb net geprobeerd om hem te kijken via Xbmc maar daar gaf hij een foutmelding. Iemand iets van deze film gehoord?