Sinterklaas 5 december tips hoe te vieren.

Discussion in 'Schoolkinderen en pubers' started by suikerfee, Nov 12, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. suikerfee

    suikerfee Fanatiek lid

    Jan 13, 2010
    1,700
    361
    83
    Wij willen graag 5 december meteen na schooltijd pakjesavond/middag vieren. Het lijkt ons leuk als de kinderen thuis van school dat de cadeautjes er dan al zijn.

    We gaan eerst even ergens lunchen, zodat ze alvast gegeten hebben.

    Mijn man vind de cadeautjes door de woonkamer verspreiden al genoeg. Ikzelf vind dat wat simpel. Maar weet ook niet hoe ik het dan wel zou willen zien.

    Jullie ideeën?
     
  2. meintje

    meintje Fanatiek lid

    Jul 9, 2008
    2,610
    928
    113
    Wij hebben in het verleden een speurtocht door het hele huis georganiseerd. iedere keer een nieuwe opdracht bij een pakketje wat ze naar de volgende vindplaats hielp. Toen nog met vrij makkelijke opdrachtjes/rebussen/sommetjes gezien hun leeftijd. Dit is ze heel erg bij gebleven en geven aan dat ze hopen dat dit weer gaat gebeuren. Ze zijn nu wel zo'n 4 jaar ouder dus wij gaan het niveau wel wat opkrikken natuurlijk.

    Leuke voorpret voor ons, hun hebben er lol in een nemen de tijd voor elkaar om echt de cadeautjes uit te pakken en bekijken. Ik hou niet van zo'n scheurfeest waarbij de pakketjes binnen 5 minuten open zijn....
     
  3. suikerfee

    suikerfee Fanatiek lid

    Jan 13, 2010
    1,700
    361
    83
    Nee precies daar houd ik ook niet van. We doen altijd een spelletje met het uitpakken. En bekijken even goed wat de ander krijgt. Zo zonde als het binnen 5 minuten klaar is.

    We hebben alles al ingepakt maar zouden eventueel wel opdrachten op de cadeautjes kunnen plakken.
     
  4. Tuttebella

    Tuttebella Niet meer actief

    Kun je de cadeautjes niet bij de achterdeur leggen en de buurman op het raam/de deur laten kloppen?
     
  5. tuc

    tuc Niet meer actief

    Hier staan ze ergens in huis (of het huis waar we het vieren) en die vinden ze altijd per ongeluk;)
    Geen scheurfestijn verder hier. Zijn met 4 kinderen en 6 volwassenen. Doen of om de beurt dobbelen of om de beurt een kaart trekken. Veel meer poespas doen we niet omdat de kinderen dat niet trekken.
     
  6. Caithy

    Caithy Fanatiek lid

    Feb 8, 2013
    3,713
    1,060
    113
    Lang leve rommelpiet!
    Verstop de kadoos en maak een zooitje overal!
    Mijn kinderen hebben het er nog over!
     
  7. owly

    owly VIP lid

    Aug 19, 2013
    22,295
    10,265
    113
    We houden het rustig, vorig jaar kwa en we terug van boodschappen en stond er een zak met cadeautjes, weet hij nog steeds hahah (nu 4.5)

    Zou hij ouder zijn dan zou ik dat doen met raadsels van de raadselpiet. We moeten die middag nog even weg en ik denk dat dan de cadeautjes er staan. We vieren het klein met ons gezin (wij als ouders en onze zoon) er zitten ongeveer 4 cadeautjes in de zak. Geen scheurfestijn en meer rust.
     
  8. NiekeKris

    NiekeKris VIP lid

    Apr 13, 2008
    23,134
    8,867
    113
    Wel even kijken of je kind(eren) dat leuk vindt (vinden). :roflmao: Mijn jongste dochter raakt compleet over de zeik van rommelpiet, geen leuke start van je Sinterklaasfeest dan. :roflmao:

    Bij ons vroeger bonkte buurman altijd op de voordeur en dan stonden de zakken voor de deur. Bij mijn opa en oma stonden de zakken altijd op zolder en dan vond mijn opa ze daar als hij ging klussen oid. Zelf vieren we het al jaren bij mijn zusje en dan staat daar gewoon een 'berg' pakjes. Het is al spannend genoeg. :)
     
  9. Caithy

    Caithy Fanatiek lid

    Feb 8, 2013
    3,713
    1,060
    113
    Dat is wel een goed idee om te peilen!
     
  10. suikerfee

    suikerfee Fanatiek lid

    Jan 13, 2010
    1,700
    361
    83
    We doen vaak ook inderdaad de buren of de dvd van Sint, maar wil eens wat anders.

    Denk dat we gaan voor een speurtocht door het huis.
     
  11. Wij2018

    Wij2018 Actief lid

    Jul 21, 2018
    465
    156
    43
    Female
    Wij hebben zwarte pieten 'ingehuurd' en die nemen dan ook de cadeautjes mee naar binnen, dit jaar voor het eerst, dus ben erg benieuwd :)
     
  12. littlemunchkin

    littlemunchkin Fanatiek lid

    May 12, 2015
    1,811
    1,004
    113
    Whaha! Oke, ik krijg nu voor over een jaar of 4 een leuk idee met die rommelpiet. Zolderraam open en van boven naar beneden alles onder gooien met strooigoed en pakjes :roflmao: hilarisch!

    Hier was het altijd een zak voor de deur en de buurman die aanbelde of een oom die kwam en zei "ja dit stond gewoon zo voor deur, zo gek!"
    En dan idd het scheuren en zingen de rest van de avond. Jullie ideeën zijn leuker :roflmao:
     
  13. poema

    poema Fanatiek lid

    Jul 27, 2007
    4,036
    453
    83
    Female
    Ik heb een keer een kaart in de bus gedaan (eerst even heel hard aan de bel getrokken toen ik even naar 'toilet' ging, we hebben echt zo'n koperen bel in de gang) met daarop een gedichtje. Dat eindigde met dat de kanootjes in de garage stonden. Vond ze ook heel spannend en leuk!
     
  14. Fuddey

    Fuddey VIP lid

    Oct 6, 2015
    16,382
    12,678
    113
    Hier gaan we even naar ‘t bos, terwijl ik de kinderen in de auto zet, zet papa in de woonkamer wat dingen ondersteboven etc, zak cadeautjes middenin de kamer. Hij is áltijd aan het treuzelen, dus dat valt ze totaal niet op. Als we terug komen van een korte wandeling, treffen ze het dus zo aan ;)
     
    DastyQueen likes this.
  15. DastyQueen

    DastyQueen Niet meer actief

    Wij krijgen 4 pieten op huisbezoek, die pakken de juten zakken uit de schuur of kofferbak (moeten we nog overleggen) en nemen ze dan mee naar binnen.
    Voorgaande jaren hebben ook wel eens de buren aan laten kloppen en de zakken voor de deur laten zetten, en hebben we een persoonlijke Sint DVD gehad, en 1x hebben we een Sinterklaas aan huis gehad (vond ik zelf niet geslaagd, vond het echt een hele neppe Sint). De keren met Pieten in huis waren de leukste dus dat doen we nu weer.
     
  16. Yellowsun

    Yellowsun Fanatiek lid

    Apr 23, 2009
    2,021
    287
    83
    Bij ons belt de buurman altijd via de telefoon, hij houd dan een gesprekje met onze zoon ( ik heb van te voren al wat dingetjes op papier gezet waar ze het over kunnen hebben) en intussen legt mijn man de cadeaus in de keuken ( nog nooit opgemerkt dat hij even weg gaat) als sinterklaas bijna klaar is met zijn gesprekje zegt hij: kijke eens even in de keuken of mijn hulp al geweest is ???
     

Share This Page