Wat een schattig verhaal. Zo moet het zijn, lauren of laurens zijn leuke namen en afzonderlijk door jou en je dochter bedacht. Ik zeg; doen!
Onze zoon noemt de ongeboren baby Tommie. Lief bedacht, maar aangezien we niet in Sesamstraat wonen... Bovendien weten we het geslacht nog niet eens. Onze zoon is jonger, ik praat er overheen.
Onze dochter heeft een tijd terug besloten dat de baby Loempia heet...... Dan kom jij er nog goed vanaf met Laurie!! Hihi!
Haha herkenbaar....en de oplossing voor een broertje wist ze ook, geef die dan maar aan iemand die een jongen wil hoor mam!
Ik vind het een heel mooie gedachte...papa en mama verzinnen de namen van de oudste 2 en bij de 3e heeft grote zus ook een stem. Dirk had voor zusje namen verzonnen die je eigenlijk wel kunt zien als koosnaampje van echte namen van zus. Terwijl hij de namen die we in gedachten hadden nooit van ons gehoord had.
Ik vind het wel schattig, maar zou er idd niet een te groot probleem van maken. Ik bedacht vroeger altijd namen hoe ik liever had willen heten (ook leuk voor mijn ouders haha) en dan zei mijn moeder altijd; nou zo noem je later je eigen kinderen dan maar! Vind een pop eigenlijk wel een goed idee. Of een knuffelbeest ofzo
Ik heb ook een mooie hahaa.. Toen ik zwanger was van mijn jongste dochter, noemde mijn oudste dochter haar nog ongeboren zusje Fiorella .... Voor insiders: K3...De Kattenprins...... Toen haar zusje geboren was, en we vertelden dat haar naam myrthe was, heeft ze daar eigenlijk nooit een probleem van gemaakt
Mijn oudste denkt dat er een broertje in mijn buik zit en noemt hem Richard!! Tja mijn keus is het niet
Hier was grote broer mee naar pretecho... Hij zou zusje krijgen dacht hij... Kiki... Nou hahaha die snoet toen echo-mevr zei dat jongetje werd whahahaha Alsof die mevrouw zijn zusje had omgetoverd hahaha Na 2 dagen was die blij met broertje en heette die Dinand. Maar toen wij hem dus Kiann noemde bij geboorte had hij die binnen paar dagen geleerd Wij hadden altijd zijn namenkeus "meegenomen in de beslissing" en lieten hem nog meer namen verzinnen zodat hij echt meedacht... Dik 4jr was hij toen
Hier wordt al 2 maanden de baby "Thomas" genoemd door zoon... de naam is inmiddels over genomen door de grootouders als werknaam... Thomas vinden we een leuke naam maar dat gaat 'm toch niet worden
Onze dochter heeft weken gehuilt toen ze hoorde dat ze een broertje kreeg, ze wilde nl een zusje en had zich daar ook echt op ingesteld. Later ging ze iedereen vertellen dat ze een broertje kreeg en hij Sem ging heten. Ik heb het zo gelaten, is vanzelf goed gekomen allemaal
hier had onze zoon geen naam maar was ervan overtuigt dat hij een zusje zou krijgen. Op elke opmerking dat het ook een broertje kon worden was hij heel stellig, nee hij kreeg een zusje. Ik zou het voor nu lekker zo laten en haar vertellen dat zolang het kindje in je buik zit het laurie mag heten maar dat als het eenmaal geboren is het een andere naam krijgt
bedankt voor de reacties, ik moet erg lachen om sommige berichten, vooral van het kindje dat loempia genoemd werd Dan komen wij er nog genadig af met Laurie. Blijkbaar is het toch iets wat vaak voor komt, zo te lezen. Ik laat het denk ik maar zo en misschien gebruiken we de namen Lauren/Laurens als 2e naam, want ergens is het wel heel lief, en zijn het bovendien ook wel onze "soort" namen. Ik heb nog geprobeert om de souvenirsvogel die ze vandaag in het dierenpark heeft gekocht Laurie te noemen, maar daar werd mevrouwtje erg boos om: de baby heet immers zo bijdehandje
Ik zou haar uitleggen dat het ook een broertje kan worden en dat je de naam die zij heeft bedacht heel mooi vindt en ook lief van haar, maar dat jullie als ouders uiteindelijk beslissen hoe het kindje gaat heten. Ik denk dat ze daar wel wat mee kan. En als zij de baby zo wil noemen voor nu, prima. Vind het wel heel schattig trouwens!
Ik deed dat ook. Toen mijn moeder ik verwachting was van mijn zusje had ik een pop die ik de hele dag meesleepte en ook een naam gaf. Ze wisten niet of ik een broertje of zusje zou krijgen en ook niet hoe ik in vredesnaam bij die naam kwam. Uiteindelijk waren ze hem zo gewend geraakt en paste die naam goed bij ons gezin, dat mijn zusje de naam heeft gekregen die ik bedacht had als 5 jarige. Ik zou het gewoon zo laten. Je dochtertje zal willen snappen wie er in jouw buik woont en daardoor heeft ze de baby misschien al een naam.
Schattig! T noemt zn zusje Saartje. En M had Evi bedacht. Gaat het beide niet worden. Maar ze snappen wel dat de baby nog geen naam heeft en dat papa en mama de naam bedenken.
haha volgens mij doen bijna alle kinderen dat, onze dochter had ook al namen verzonnen voor onze ongeboren baby, voor een meisje had ze Vanessa, ahum laat dat nu echt niet ons ding zijn, daarbij wist ik al dat er een broertje in de buik zat, maar verder wist niemand dat. Ik heb er nooit veel aandacht aan besteedt. Vanaf de tweede dag dat haar broertje er is heeft ze een koosnaampje verzonnen...zo schattig en gebruikt zn echte naam natuurlijk ook.