Lucas doet dit ook en ik hou dit niet tegen want dan raakt ie alleen maar gefrustreerd Noëlle heeft dit ook gedaan en heeft nu ook nergens last van Zij liep precies op dr 1e verjaardag
Mijn advies: zolang ze het niet zonder hulp doen, niet laten staan (of rechtop laten zitten, daarvoor geldt het zelfde). De meeste kinderen houden er vast niets merkbaars aan over als je het wel doet, maar je kind zal nou net die ene zijn die wel rug- of heupproblemen oploopt. Als je baby niet rechtop op schoot wil zitten, dan niet. Maar laat haar niks doen wat ze uit zichzelf nog niet kan. Eén enkele keer kan echt geen kwaad, maar maak er geen gewoonte van. Dochterlief hier was een ongelooflijk gefrustreerde baby, die van alles wilde waar ze nog niet aan toe was. Niets ging haar snel genoeg. Veel gehuil dus, ze was niet echt een vrolijkerd. Totdat ze het wél zelf kon. En geloof mij, met zo'n sterke wil en een sterk lijf gaat dat snel genoeg (zelf gaan zitten met 5,5 mnd, optrekken tot staan met 7 mnd en los lopen met 9 mnd). Je mag het zelf weten, maar ik vind het verstandiger om te luisteren naar het advies van fysio's en kinderartsen.
Het is niet zo vreemd dat je dochter dat met die leeftijd doet hoor, veel kinderen willen staan en doen dat ook met alleen twee handen vast. Maar het is idd niet goed. Mijn zoons deed/doet ook niets liever, maar ik beperk het. Hij leert het snel genoeg zelf.
Manuk!! Wat grappig! Savira is 1 dag jonger als jouw meisje en Savira doet dat dus nu ook vanaf vandaag Ook zij is niet te houden en we werden op onze vingers getikt door het CB maarja.. ik kan dr moeilijk vast tapen Ze kruipt nu ook (naar achteren, naar voren snapt ze nog niet)