Ik ben bijna op het eind van mijn zwangerschap (38 weken) en we hebben nu sinds enkele dagen eindelijk een naam! Alleen worden we nu weer niet eens over de schrijfwijze. Welke vinden jullie het mooist?? HELP!! Ellenoor. Elle-Noor of Eleanor p.s. Hoop dat jullie hem mooi vinden!!
Eleanor vind ik het mooiste. Ellenoor lees ik met klemtoon op de verkeerde plek. Ellen oor... Zeker met zo'n spelling zou ik kijken of je er grapjes van kunt maken... En met Ellenoor kan dat zeker. Dan vind ik elle-noor beter.
Elle-Noor vind ik om vreemde redenen erg leuk want ik ben meestal van de gangbare spellingen. Maar Eleanoor en Eleanore zijn ook erg mooi!
Ik ben er voorstander van om gewoon de gangbare spelwijze te gebruiken en dat is in dit geval -volgens mij- Eleanor. De anderen vind ik wat gekunsteld. Alsof je een leuke naam hebt gehoord, maar zelf niet wist hoe je het schrijft.
Eleanor lees ik niet als Elle-Noor eerlijk gezegd? Maar ik heb de naam ook nooit eerder gehoord in mijn omgeving. Ik denk dat veel meer mensen niet weten hoe je wil dat Eleanor moet worden uitgesproken. Ik zou echt zeggen é-lea-noor. Als je dat geen probleem vindt..
Ik zie het ook als 2 verschillende namen idd. Als de uitspraak gewoon Ellenoor is, zou ik daarvoor gaan, bespaard haar een hoop verbeterwerk in de toekomst.