Hoi meiden, Sinds zaterdag heeft mijn dochtertje van anderhalf harde poep met als gevolg dat gister gewoon haar drolletje vast zat en op het moment dat ze moet poepen gaat ze huilen zo zielig! Heeft iemand tips wat ik het beste hieraan kan doen? Ik geef haar al vers geperste sinaasappelsap en veel drinken. En wat kan ik beter niet geven? In ieder geval weet ik dat bananen stoppen dus die krijgt ze niet. Alvast bedankt Groetjes
kiwi, ontbijtkoek, pruimen werken laxerend Onrijpe banaan stopt inderdaad onze dochter heeft ook vaak last gehad van harde ontlasting, nu geven we haar standaard iedere dag probiotica en heeft ze normale ontlasting..
Hier heeft dochter dat ook een tijd gehad, ondanks de borstvoeding. We zijn zelfs door verwezen naar een kinderarts, maar daar kwam niets uit. Uiteindelijk kregen we forlax, en dat heeft ze een aantal weken gebruikt, en toen kon ze weer zonder. Om te "leren" dat poepen geen pijn hoort te doen, kregen we een creme van de huisarts wat het een beetje verdoofde daar, na een paar keer hoefde ze niet meer te huilen tijdens het poepen. We letten nu erg op dat ze vooral voldoende drinkt. Ze krijgt sowieso nog borstvoeding op verzoek, maar er staat ook standaard een beker drinken op tafel en daar neemt ze tussen het spelen door ook vaak een slokje van.
Ah sneu mijn zoontje houdt erg van (zwarte) olijven, en altijd als hij daar een bakje van heeft gehad heeft hij de volgende dag een MEGA poepluier haha misschien kun je dat eens proberen? Succes!