dochter na operatie overstuur snachts en als je weg loopt

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door p1982, 19 nov 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. p1982

    p1982 Niet meer actief

    afgelopen maandag is dochtertje geholpen, neusamandelen eruit en beide oortjes buisjes. Toen ze uit narcose kwam mochten we er nog niet bij.
    Nu ze weer thuis is begint ze al te huilen als z alleen gelaten wordt of als je weggaat. Ook komt ze snachts, dan huilt ze en is helemaal overstuur

    iemand tips?
     
  2. palmie37

    palmie37 VIP lid

    8 jun 2009
    5.294
    40
    48
    administratief medewerkster
    overijsel
    Ze heeft natuurlijk heel veel meegemaakt en dan zoekt ze het veilige gevoel van mama op dus denk dat je het even op zijn beloop moet laten, denk dat het vanzelf wel weer overgaat:)
     
  3. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Wat was in vredesnaam de reden dat je iet bij haar mocht? Wat vreemd!
    En logisch dat ze daarvan van slag is en even terug haar veiligheid aan het zoeken is!
    Lekker veel bij haar blijven, zou ik zeggen, heeft hier altijd goed geholpen bij ziek-zijn en na de operatie, (ook buisjes en neusamandel). En dan merk je straks vanzelf wel weer aan d'r als ze zich weer OK gaat voelen bij alleen zijn :)
     

Deel Deze Pagina