Dochter zit sinds 2 weken op school. Nu heb ik dit weekend erg leuke all stars gekocht, maar bedenk me nu dat ze natuurlijk niet kan strikken...zou dat in de klas n erg groot probleem zijn? Heb de juf wel eens andere kinderen zien helpen mt de schoenen...ik geef ze natuurlijk niet mee als ze gym heeft, maar op gewone dagen doen ze in de klas ook wel ns de schoenen uit.
Wij hebben voor Eva laatst veterschoenen gekocht voor van het najaar en ze mag ze aan als ze ze zelf kan strikken . In jullie geval ik ze inderdaad aan doen als ze geen gym heeft, verder trekken ze hun schoenen toch niet zo vaak uit? Anders even aan de leerkracht vragen wat handig is. Misschien zijn er wel oudere kindjes die wel al kunnen strikken, hier helpen ze elkaar vaak.
Bij haar in de klas hebben ze in een hoek n grote gym mat liggen. Als ze daar op willen dan moeten de schoenen uit...ik zal t idd ns navragen
Hier hebben ze elke dag 'bewegingsonderwijs'. Met mooi weer buiten, maar met minder weer binnen en dan moeten de schoenen sowieso uit. Ik zou veterschoenen dus bijna nooit met zekerheid aan kunnen trekken. Alleen op hete dagen, maar dan heeft ze sandaaltjes aan. Ik zou het even met de juf overleggen.
Het is niet echt handig inderdaad. Nu gaat het nog wel, maar als mijn buik straks dikker wordt dan wordt veterstrikken steeds minder leuk. Eigenlijk zou het fijn zijn als kinderen pas schoenen met veters aan krijgen als ze zelf veters kunnen strikken.
Mijn dochter heeft geen verterschoenen en krijgt ze pas als ze kan strikken en dat lukt nog net niet. Weet niet beter dan dat ze het op school het liefst hebben als je kind kan strikken. Maar van de week een vriendje uit de klas hier wiens veters ik voor hem moest strikken, op school is wel de regel dat je het eerst aan een ander kind moet vragen voordat je het aan de juf vraagt. En in de klas zitten nu steeds meer 6-jarigen dus er zijn er verschillende die wel kunnen helpen. Dus een ramp zal het niet ook weer niet zijn (haar dan maar snel leren strikken , nee hoor dochter snapt het laatste stukje ook niet).
Lacies - De leukste manier om je veters te strikken! deze heb ik voor de kinderen gehaald. de oudste van 8 heeft geen goeie motoriek en de jongste van 5 strikt ook nog geen veters, dit zijn zulke leuke dingen, en zo simpel. kindjes van 4 kunnen het ook wel al.
Grappige dingen. Je kindje van 5 kan dit ook? Lijkt me nog wel fF lastig om haar te leren welke kant ze op moet trekken
Ik zou ze alleen dragen op dagen dat ze geen gym heeft. Ik kom ineens tot de conclusie dat mijn dochter nog nooit veterschoenen heeft gehad, altijd rits laarsjes, ballerina's en sandaaltjes.
Als je ze op niet-gymdagen aan doet vind ik het (ben zelf kleuterjuf) niet zo'n probleem hoor. Er zijn genoeg kinderen in de klas die dan geen veterschoenen hebben maar ander soortige schoenen die ze zelf niet aankrijgen (te strak, rottige/kapotte ritsen) Daar ga ik nog veel hader van zuchten dan van gewoon simpele veters
Hier spelen ze vaak met lekker weer in de zandbak en dan gaan daarna ook de schoenen uit om ze te legen want dan zit er een lading zand in..