Hoi meiden, Hoe doen jullie dat! Douchen terwijl je kindje wakker is. En je alleen thuis bent Sterre zette ik gewoon met een berg speelgoed in haar bedje, maar dat pikt ze nu niet meer. Loslaten in de badkamer doe ik niet, want dan zit ze bij de wc te klooien en als ze valt (probeert net een beetje los te lopen) valt ze met haar hoofd op de tegels. Dus, tips gevraagd!!! Groetjes Marijke
Hoe deed ik dat toendertijd ook alweer met 1 kindje... pfff wat vergeetje dat snel? Ik denk in de box. Of op de slaapkamer met traphekje dicht en badkamerdeur open. Of 's avonds douchen en 's morgens even snel wassen. Ik heb nu twee kindjes, eentje in de box, de ander voor de tv. En dan heel vlug douchen of wassen. Of op de bovenverdieping los laten met traphekje dicht. Gaat ook wel goed. Ik vind het wel één van de lastigste dingen met kleine kinderen.
ik ben al vrij snel savonds gaan douchen, vond het zo`n gestress! savonds heb ik lekker de tijd, en smorgens nu vlug klaar!
ja wij zette joey ook eerst in zijn bedje, maar dat is geen optie meer, dus hebben we traphekjes geplaatst, en nu kan hij lekker door de gang en zijn eigen kamer rondkruipen
Nou ik laat mijn zoontje dus met een berg speelgoed in de badkamer spelen. Maar als je zegt dat dat bij je dochtertje niet werkt dan kan je haar misschien in de box zetten anders. Dat is dan even snel douchen en aankleden maar dan ben je wel klaar! Vind het ook lastig hoor en douche ook liever als mijn zoontje ligt te slapen eigenlijk.
ik douche me 's avonds en toen ik hem nog goed kon tillen gingen we 's morgens samen douchen, of hij in bad en ik onder de douche erbij. maar nu wil hij er niet meer uit... en gaat hij op de grond liggen.... niet zo best voor me rug, dus meneer gaat 's avonds in bad/ douchen met papa/ mama of alleen
Dochter doucht gezellig mee, ik onder de douche en zij speelt in een laagje water. We hebben de douche in het ligbad, dus dat is makkelijk. Als ik me ga aankleden speelt dochter lekker verder. En als ben aangekleed dan haal ik haar uit bad en kleed ik haar aan. Of ik laat dochter op de bovenverdieping spelen als ze niet in bad hoeft.
Mee douchen is bij ons geen optie omdat ze nog niet los kan staan. En ze wil niet zitten onder de douche terwijl mama staat. Meestal douche ik als ze nog slaapt, ze slaapt zeker tot 8.30u. En anders laat ik de douche deur open en mag ze in de gang en haar kamer kruipen.
Ik douche ook s'avonds of als we de tijd hebben s'ochtends samen...en dan eerst hem aankleden, even in bedje spelen, of op het grote bad tv kijken (heb geen traphekje boven) en mama snel aankleden...
'savonds douchen is lastig, want ik heb lang haar, dus dan is mn kussen kletsnat, en de volgende ochtend lijk ik net It van de Adams family.. Wij hebben ook een traphek dus op zich zou ze wel rond kunnen kruipen, maar wij hebben de boilers enzo op de overloop, en daar kan ze helemaal achter (zit een beetje vreemd bij ons, hebben een kapperszaak aan huis gehad). Dus dat vind ik dan ook weer niks. Maar het rotste vind ik de wc, doen jullie kindjes daar niks mee? Die van mij zit er lekker met dr handjes in de pielen, vind ik zo vies ookal is het toilet eigenlijk altijd schoon..
Toen mijn dochter nog klein was douchte ik 's ochtends en toen deed ik haar in de kinderstoel in de douche met wat speeltjes/kleurtjes. Nu doe ik het als de kinderen liggen te slapen.. Heb je ook ff tijd voor jezelf.
Ik heb het deksel van de wc altijd naar beneden als we op de badkamer zijn. Heb niet zo'n zin om vanalles uit de wc te vissen (incl mijn zoontje) Ik douche altijd net voordat mijn zoontje naar bed gaat. Dan is hij gewassen en kleed papa hem aan (is hij samen met papa onder de douche geweest) Begin ik met hem aankleden en maakt papa het af eb ga ik douchen (of andersom).
Ik ga douchen als mijn dochter in bad gaat. Bad staat ook gewoon nog op de standaard en zo is het ook harstikke gezellig. Als mijn dochter der haartjes gewassen moeten worden dan til ik der even uit badje om der haar uit te spoelen bij mij onder de douche en zet ik der weer in bad en tegen de tijd dat ik klaar ben met douchen, afdrogen en aankleden dan haal ik haar uit bad. We doen dit altijd na het eten zodat dochter's haar kan drogen voor ze naar bed gaat.
Ik zette mijn zoontje altijd in een badring, die je vast plakt op de grond met zuignappen. Daar zat hij dan lekker in te spelen met een wat speeltjes. Niet helemaal bedoeld voor dit soort dingen maar het werkte perfect. Nu zit mijn dochter in haar wipstoeltje of ze slaapt, en loopt zoonlief lekker rond.
Dat is handig als je een grote badkamer hebt en zo'n badring dient nog ergens anders voor ook blijkt hier hahaha.