Hoihoi, maanden geleden had ik al een poll gedaan voor een naam voor onze derde zoon. Onze eerste heet F.abian, en onze tweede N.oam. Sindsdien is mijn man gebleven bij Ramon of Miron, maar ik had nog niet het gevoel dat één van deze namen DE naam was. Ik ben dus verder gaan zoeken en ben nu gekomen op mijn laatste twee opties, die mijn man ook wel leuk vind, nl. Milo of Mika. Nou hebben we gister afgesproken dat hij één van mijn namen kiest en ik één van zijn namen, zodat we na de bevalling in principe de keus hebben uit twee namen. De keus is gevallen op Miron en Mika. Graag wil ik jullie meningen over deze namen, omdat het beide namen zijn die zowel aan jongens (meer) maar ook aan meisjes (veel minder) worden gegeven. Bij Mika heb ik nog bedacht dat de officiële naam Mikaël zou kunnen zijn, met als roepnaam Mika, zodat op papier het iig duidelijk is dat het een jongensnaam is, maar eigenlijk vindt mijn man dat niet zo leuk... Dus welke naam zouden jullie kiezen? en wat is jullie visie/mening over de "vrouwelijkheid" van deze officiële jongensnamen? Zou mijn zoon daar last van/mee kunnen krijgen later, of denken jullie dat het wel mee zal vallen?
Ik heb miron nog nooit bij iemand gehoord, maar vind het net iets vrouwelijker door het mir, dan denk ik eerder aan mira. Mika vind ik absoluut geen meisjesnaam, ken genoeg jongens die zo heten maar geen meisjes.
Ik ken een Miron en een Mika, beide jongens. Ik vind zelf Mika beter bij de namen van je andere kinderen passen. Ik heb dus op Mika gestemd. Ik moet er wel bij zeggen dat ik de namen van je andere kinderen wel wat "stoerder" vindt klinken dan deze twee namen. Als je nog open staat voor andere opties: Róman Rodin Matteo
Ik vind de namen allebei niet te vrouwelijk. Vind ze ook leuker voor jongens dan voor meisjes. Mij voorkeur gaat uit naar Miron, omdat ik die naam qua stijl en letterbeeld mooier vind bij de namen van je andere kinderen.
Ik ken een Myron en een Miron, een vrouw van 28 en een meisje van 16. Moet dus even schakelen naar Miron voor een jongen. Kan wel! Vind Mika sowieso leuker!
Ik vind Miron echt iets voor meisjes / vrouwen, een beetje een combi van Miranda en Manon.. Ik zou voor Mika gaan, dat kan wat mij betreft voor beide!
Miron vind ik een meisjesnaam. (Lol mijn spellings check maakt er moron van..) Mika is wel leuk. Maar niet echt stoer.. beetje een softy naam..
Ik vind Miron echt niet mooi, Mika, mwah...Mikael is leuker. Ik vind Ramon het leukste van jullie lijstje, met Milo als heel goede tweede.
Miron is voor mij een meisjesnaam...ik zou dus eerder voor Mika gaan, dat vind ik dan weer absoluut gèèn meisjesnaam.
Superleuk om al zoveel reacties en stemmen te lezen. Zal het morgen eens aan manlief laten zien. Dankjulliewel alvast en ik hoop op nog meer reacties, want het verheldert de keuze voor mij in ieder geval wel!
In dat programma van de beste cupcake op zappelin deed er ook een meisje mee die Mika heet..vind t wel wat hebben! En het is een unisex naam