Sinds onze vent naar de opvang gaat is hij ziek (3x buikgriep, 2 keer verkoudheid en nu de waterpokken in 3 maanden) hoelang duurde het bij jullie kindjes vanaf het vlekken krijgen tot het geen of nauwelijks vlekjes meer? En iemand tips? Hij heeft nu lichte verhoging en krabt regelmatig, ik gebruik op het moment koelkast. En hoe oud waren jullie kindjes toen ze het kregen?
Jongste was 18 maanden. Ze is er 3 weken goed ziek van geweest, we zaten tegen ziekenhuisopname aan. Nu ruim 10 jaar later zie je, vooral als ze in de zon geweest is, de lidtekens nog heel duidelijk, en op haar gezicht heeft ze een putje.
Hier duurde het een dag of tien van de eerste vlek tot de laatste zeg maar ze hadden wel veel jeuk en waren de eerste paar dagen niet zo goed ervan maar dat was vrij snel over. Ze hebben ook geen littekens over gehouden. Ik smeerde eerst een speciaal goedje erop wat ze liet uitdrogen en dan trgennde jeuk menthol poeder werkte als een tierelier. Beterschap !!
Mijn dochter was net 1 jaar toen ze waterpokken kreeg. Ze had wel jeuk maar verder had ze niet veel klachten. Ze sliep ook prima. Ze zat wel flink onder! Leek net een krentenbol. Wat bij ons heel goed werkte was havervlokken in een dichtgeknoopt hydrofielwashandje, en daarmee in bad. Dus lekker weken met de havervlokken en dan met het washandje over haar lijfje. Daar drogen de waterpokken snel mee uit. Succes!
Oudste was 21 maanden, op vakantie in Frankrijk Is daar in totaal een kleine week ziek van geweest. Kreeg weinig pokken, maar wel hoge koorts. Geen littekens overgehouden. Ze kreeg toen nog BV en heeft 2 jaar later nog eens waterpokken gehad. Daarna niet meer Jongste heeft ze nog niet gehad.
13 maanden. 12 dagen duurde het feest.. Vooral haar gezichtje zat er erg onder en ze heeft er 2 zichtbare littekens aan over gehouden in haar gezicht, soort putjes. En nog een paar, maar daar gaat haar over groeien. De nachten waren een ramp, ze schuurde met haar gezicht tot bloedens toe over haar matras van de jeuk en kon alleen maar jammeren van de jeuk. Heb een paar nachten met zalf met haar door gebracht op de bank. Badje met havermout erin hielp wel en deden we 2 keer per dag. Voor de rest smeren, smeren en smeren.