Hoi! Onze oudste dochter is, sinds de klok is verzet, vroeg wakker. De eerste twee dagen was het 5.20 uur nu is het meestal 6.00 uur 6.15 uur. Normaal is dit 7.15 en in het weekend sliep ze soms tot 7.30 uur. Ik weet dat het 6 uur niet supervroeg is(zo voelt het wel maar de vorige jaren kan ik me niet herinneren dat ze er zo'n last van had. Doordeweeks ligt ze er om 19.30 uur in en in het weekend vaak 19.45/ 20.15 uur. Ook later naar bed maakt niets uit, wordt gewoon dezelfde tijd wakker. Zelf vroeger naar bed gaan is ook niet altijd een optie omdat ik ook regelmatig tot 22.00 uur moet werken. Is dit nog steeds door het verzetten van de klok? Anderen die dit herkennen?
Hier hetzelfde. Altijd vroege vogel gehad maar sinds het verzetten is het standaard 5.30/45. Ja ik accepteer het maar, heb wel nijntje wekker. Daar ga ik binnenkort energie in steken.
Hier hebben we ook een slaapwekker en eigenlijk amper last gehad van de klok! Hij is soms volgens mij al wel een uurtje voor die wekker wakker maar blijft netjes op z'n kamer. Een hele enkele keer slaapt hij nog en moet ik m wakker maken voor bijv de peuterspeelzaal.
Hier hetzelfde... ze is rond 6.15 uur wakker... voor de klok 7.15. Ik accepteer het ook... Kan er helaas niks aan veranderen We hebben Sam het schaap. Die staat nu op 6.45. Ze speelt dus een half uur op haar kamer. Maar wie een gouden tip heeft... Heel graag!
Ja hier ook, sinds de klok is verzet is hij wakker om 6.15 wakker. Hij is ook nog een kletskous dus datis een beetje enthousiast zo smorgens vroeg.
Onze dochter is sinds de klok verzet is ook vroeger wakker. Eerst meestal rond half 9, nu 7 uur.. al word dit nu wel weer steeds later. Vandaag was ze om 7.30 wakker. Ze had de hele week tot 6.30/7.00 uur geslapen, en gisteren moest ze naar de peuterspeelzaal en moest ik haar wakker maken om 7.30.
Gelukkig zijn er mensen die het herkennen.. Misschien is zo'n wekker nog wel iets inderdaad. Hier kletst ze ook volop en is ze gelukkig wel gewoon gezellig.
Hier ook zo vroeg. Voorheen 7 uur, maar nu houdt het om 6.00 uur wel op. Gisteren was het 5.10. Dan heb ik toch liever 6 uur
Mijn zoontje is sinds de klok verzet is ook om 6.15 wakker. Ik ga ervan uit dat het vanzelf weer bijtrekt de komende weken.
Hier ook. Beide kinderen zijn sinds vorig weekend elke dag 5 uur/ half 6 wakker. Erg leuk als je avonddiensten werkt Ik hoop zo dat het verzetten van klok wordt afgeschaft! Dat uurtje langer of korter licht in de avond/ochtend kan me echt geen zak schelen.
Hier ook hetzelfde.. even doorbijten denk ik, zal vanzelf wel weer goedkomen. Hij is ook net te klein voor een slaaptrainer om het duidelijk te maken.
Ik begin altijd al 2 dagen van te voren met (in dit geval) iets later eten en naar bed etc.. Dan de dag zelf echt wat later dan anders en hop zondag direct in het gareel. Dit werkt iedere keer weer. Overigens is onze dochter altijd vroeg. Lijkt altijd iets minder dan geknuffeld slaap nodig te hebben gehad.