Ik heb over 3 weken een babyshower van mijn beste vriendin (die dit dus niet weet). dan is mijn dochter 8 weken oud. Ze krijgt borstvoeding en we gaan in een andere stad lunchen. Ik probeer nu al na mijn ochtendvoeding bij te kolven maar dit levert me elke dag maar 25 ml extra op. Ik zou dus langzaam aan 1 voeding voor die tijd oo voorraad moeten kunnen hebben. Echter, ze drinkt soms weinig en komt dan na een uur weer. Ik heb dan geen extra voeding staan. En als ze niet wil moet die spaaarzaam opgespaarde melk weg en als ze dan wel honger heeft is er niets... En ik weet niet hoeveel ze drinkt want ze krijgt tot op heden geen fles. Nu twijfel ik of ik haar mee zal nemen. Ik ben een beetje bang dat de andere vriendinnen dit niet zo goed zouden snappen omdat zij kunstvoeding hebben gegeven en er dan natuurlijk zo nieuwe voeding gemaakt kan worden en bij papa blijven dan geen probleem zou moeten zijn. Wat zouden jullie doen?
Nou ja..Dat je dochter nu minder drinkt en dan na een uur weer komt kan na 3 weken natuurlijk totaal veranderd zijn..Ik zal over een weekje of anderhalf-2 eens zien hoe ze is qua eten, dat sowieso..
Ik zou haar gewoon meenemen hoor, tenzij je vriendin voor wie de baby shower is dat liever niet heeft. Maar live voeden is veel makkelijker. En ik merk nooit verschil met vriendinnen die KV hebben gegeven hoor.
Hoezo is dit een reden voor jou om je dochtertje niet mee te nemen? Je hebt altijd mensen die BV geven en die FV geven. Dat staat toch los van je kindje meenemen? Die beslissing is geheel aan jou. No way dat ik mijn zoontje met 8 weken ergens achterliet, buiten het feit dat ik BV gaf. Dus, ik zou haar lekker meenemen!
Als jij je daar prettig bij voelt (dus zelfs los van "het voedingsprobleem") dan neem je haar lekker mee. Je dochter is 8 weken, dus nog piepjong en hoort dan lekker dicht bij mama te zijn veel plezier!
Ik heb ook kv gegeven, maar zou het ook begrijpen. Dus misschien valt het wel mee. Maar volgens mij moet je dit gewoon heel simpel beredeneren. Je dochter krijgt bv en dat is op verzoek. Wat kan ze eten als je haar thuis laat? Niets, dus gewoon meenemen. Ze moet toch eten.
Ik zou haar meenemen. Ik neem aan dat je ook gewoon de kinderwagen meeneemt, dus dan kan ze daar lekker in slapen. Ik zou me vooral niet druk maken om wat je vriendinnen er eventueel van vinden. Als het echt vriendinnen zijn dan neem ik aan dat ze er geen enkel probleem mee hebben.
Ik zou haar ook meenemen. Met 8 weken zat ik nog vastgeplakt aan die kleine... Ik gaf dan wel flesvoeding, dus had hem zo thuis kunnen laten, wat fles betreft, maar no way dat ik dat deed zo jong!
Mee nemen inderdaad, je gaat naar iemand toe die straks ook een baby krijgt, dan moeten ze dat vast wel snappen! En ik heb ook kv gegeven... Lekker mee nemen!
Als je haar mee wil nemen zou ik haar meenemen, tis een babyshower, geen vrijgezellen party. Ook al zou je kv geven, als je haar mee wil neem je haar lekker mee
Ik zou haar gewoon meenemen. Jullie gaan lijkt me geen gekke dingen doen die met een baby erbij niet kan.
gewoon meenemen hoor. t zou toch van de gekke zijn als je geen bv kan geven omdat anderen die kv geven daar een probleem mee hebben. ( tenzij je met al je tieten bloot gaat en allleen maar kan praten hoe goed bv is en hoe slecht kv )))
Ik zou eerder er voor kiezen om dat niet te gaan, niet altijd is een kind (of je nou KV of BV geeft) gewenst of geschikt, ik zou het niet fijn vinden als ik mijn kinderen moest thuislaten en jij neemt de jouwe gewoon mee bij wijze van spreken. Daarnaast gaat het ook om de zwangere en is niet leuk als jij dan een soort van kraambezoek ervan maakt en iedereen met jouw baby bezig is... maar goed dat is mijn mening, het gaat om de eregast..en wat zij ervan vind.. Ik zou even overleggen maar als er van alles is georganiseerd waarbij het niet erg handig is zou ik gewoon kiezen om niet te gaan..
Nog zo klein en bv, dan zou ik haar gewoon mee nemen. Zit je ook niet in de stress of ze wel goed en genoeg drinkt thuis.
Het gaat me om de voeding. Als ik genoeg voorraad zou hebben had ik haar sowieso bij papa gelaten ik heb nauwelijks overproductie dus het gaat erom of ik dan speling zou hebben in mijn voorraad.
En ik heb haar ook liever mee zo klein natuurlijk. Maar ik snap ook dat zij vinden dat je dan bést even alleen op stap kan wat ik ook begrijp. Nu waren de andere kinderen wel een stuk ouder met de overige babyshowers dus niemand neemt ze eigenlijk mee. Het komt nu zo uit..
Meenemen lijkt mij toch wel erg makkelijk. Maar vries je dan niet in? Je kunt namelijk binnen 24 uur invriezen.