Dochter wordt 12: wat voor een kado?

Discussie in 'Schoolkinderen en pubers' gestart door poema, 22 jan 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Jippie

    Jippie VIP lid

    3 feb 2007
    11.784
    776
    113
    Bij Bol.com, en de bouwmarkten hebben ze ook. Je hebt ze in verschillende lengtes. Als je ze aangesloten wilt hebben op muziek, moet je even bij de specificaties kijken of dat kan. Als je de kleuren zelf wilt kunnen instellen, moet je er eentje hebben met een afstandsbediening waar alle kleuren op staan. Dan kun je kleuren mengen. Maar je kunt ze ook dimmen, laten knipperen, enz. Onze dochter heeft een strip van 5 meter. Ik geloof dat die rond de €25-30 zat bij Bol.
     
    MamaChantal vindt dit leuk.
  2. Gootje1988

    Gootje1988 Fanatiek lid

    5 apr 2017
    4.847
    2.845
    113
    Onze krijgt in april een Chromebook met alles erop en eraan. Verder had ik ook niet iets geweten. Nja dingen van Harry Potter want daar is ze helemaal gek op
     
  3. poema

    poema Fanatiek lid

    27 jul 2007
    4.036
    453
    83
    Vrouw
    heb tot nu toe led strip en een blouse gekocht. Ga nog even verder zoeken voor wat pakjes, en dan denk ik toch maar een waardebon voor een nachtje weg als het weer kan...
     
  4. meintje

    meintje Fanatiek lid

    9 jul 2008
    2.610
    928
    113
    Een geurtje of gebruikt ze iets van make-up? Toffe schoenen die je eigenlijk te duur zou vinden, en leuke tas voor school, voor stappen/shoppen of sport?
     
    poema vindt dit leuk.
  5. poema

    poema Fanatiek lid

    27 jul 2007
    4.036
    453
    83
    Vrouw
    Geurtje gebruikt ze van mij en make up alleen nog mascara en lipgloss (ze krijgt een Dior lipgloss van een vriendin van mij ;) )
    Ik heb inmmiddels ook wat hockeykleding en nog een ander kledingstuk gekocht...
     
  6. Snoopy1983

    Snoopy1983 VIP lid

    11 feb 2008
    9.543
    4.729
    113
    Vrouw
    Hier wordt de oudste ook bijna 12. Ze krijgt van ons sieraad spullen om sieraden te maken (is haar hobby) een Levi trui en een Fidget toy pop it ( ook een hit op tiktok) Ledstrip staat hier ook op haar lijstje. Vorig jaar kreeg ze een fiets.

    Misschien nog een cadeaubon van bv Shoeby als die winkel in de buurt zit?
     
  7. debq

    debq Fanatiek lid

    10 mrt 2010
    3.797
    761
    113
    Een beauty dagje?
     
  8. Kukido

    Kukido Fanatiek lid

    16 jun 2016
    2.365
    2.962
    113
    Onze dochter wordt ook 12 binnenkort. Wij denken aan een tv'tje voor op haar kamer.
    Maar lastig vinden wij het ook.
     
  9. aicirtap

    aicirtap VIP lid

    25 mei 2014
    9.148
    3.392
    113
    Vrouw
    Geurtje
    Make up met tasje
    Maskertje en ander verzorgingsspul
    Mooi sierraad
    Boek
    Gezelschapsspel
    Iets creatiefs - bullet journal, diamond painting, etc
    Handtas
    Google play cadeau kaart
    Spiegel voor op haar kamer
    Lightbox


    Je kan ook thuis een beauty avond/middag doen met 1 vriendin van haar. Lekkere hapjes, via pathe een leuke film huren, nagels lakken, maskertje, make-up doen, etc.
     
  10. Mijn dochter wilde heel graag zo'n hangei stoel voor in haar kamer om lekker in te kunnen lezen.

    Maar het is inderdaad een lastige leeftijd!
     
  11. Tafellamp

    Tafellamp Actief lid

    17 sep 2019
    252
    103
    43
    Vrouw
    Onze dochter (12) wil voor haar verjaardag een instax camera en een smartwatch
     

Deel Deze Pagina