Slijm door borstvoeding?

Discussie in 'Borstvoeding' gestart door Cullen, 8 jan 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Cullen

    Cullen Fanatiek lid

    7 jun 2011
    1.196
    0
    36
    Mijn zoontje heeft een fikse griep te pakken. Hij geeft alles wat hij eet of drinkt weer over. Nu zei de huisarts dat ik dan beter sap kon geven omdat melk slijm veroorzaakt en hij zo nog meer moet hoesten en overgeven. Is dat ook zo met borstvoeding? Ik zei tegen de huisarts hij krijgt borstvoeding dat veroorzaakt toch geen slijm. Ze zei dat ik dan na de borstvoeding wat sap of water moest geven om te spoelen. Ik dacht zelf om vaker kleine beetjes borstvoeding aan te bieden.
     
  2. Agter

    Agter Fanatiek lid

    3 mei 2012
    2.266
    0
    0
    In een huis
    Borstvoeding kan geen slijm geven zoals koeienmelk dat kan.
     
  3. reinespa

    reinespa Actief lid

    5 sep 2012
    100
    0
    0
    NULL
    NULL
    Eens met Agter.

    Ik denk dat je oplossing van kleine beetjes ipv veel in 1x een goede is.
     
  4. dirksmama

    dirksmama VIP lid

    29 aug 2007
    22.170
    34
    48
    mens
    Meestal in de wolken
    Geen koemelk geven, dat kan slijm veroorzaken als je daar gevoelig voor bent. Wel moedermelk geven, dat is juist slijmoplossend!
     
  5. Cullen

    Cullen Fanatiek lid

    7 jun 2011
    1.196
    0
    36
    Bedankt! Dirksmama hij krijgt alleen borstvoeding hij heeft koemelk allergie (KMA). Hij spuugt wel steeds naar de voeding..
     

Deel Deze Pagina