Als jullie wassen op 40 graden, komt je was dan koud of warm uit de trommel? De mijne is al een paar keer echt koud eruit gekomen, terwijl ik de was gelijk na het piepsignaal eruit haal. Zou de machine stuk zijn anders?
Elke wasmachine heeft zo zijn eigen programma, het kan best zijn dat die van jou de laatste spoeling koud doet, mijn was komt er lauwwarm uit, anders moet je ff een halfuurtje na je de was aan hebt gezet controleren of het water warm is, voel je wel door het glas in het deurtje.
Heb jij alleen een droger en geen wasmachine dan? Mijn was is met een half uurtje klaar, zal er eens op letten goed?
Dat is waarschijnlijk een was/droog combi Volgens mij wordt het altijd nagespoeld met koud water. Ik zal daar straks ook eens op letten.
Ik heb net was uit de wasmachine in de droger gedaan en die was ook koud. Dus ik denk dat de was nagespoeld wordt met koud water!
eh.. wasmachine en droger ineen dus... dus ik hoef mijn was zelden tot nooit op te hangen. ook heel geen ruimte voor in huis.. dus echt als het een beetje kan.. gaat de was in de droger zodat hij rechtstreeks door kan de kast in. maar daardoor is het dus wel altijd warm als het eruit komt.
Wij hebben ook n was droog combi (van aeg) maar doen later wel een aparte droger en wasmachine hoor. Als je meteen van wassen naar drogen gaat is het zo verschrikkelijk kreukelig, pffff moet ik nog meer strijken..
mja same here.. maar met een heel klein huis is het wel echt een uitkomst hoor. alleen als het mooi weer is kan ik fatsoenlijk was drogen zonder droger zegmaar.. en ruimte voor nog meer van die apparaten heb ik ook niet echt en ja er moet dus verhuisd worden voor september dan zien we wel wat er qua apparatuur in huis gaat gebeuren
voorlopig genoeg dure dingen die gekocht moeten worden.. maar op termijn gaan we hier ook 2 a parte apparaten kopen vermoed ik
Ruitje moet inderdaad na een half uur warm aanvoelen. Het kan natuurlijk altijd zo zijn dat je verwarmingselement stuk is, maar dan moet het water ook koud blijven op hogere temperaturen. FF testen dus. Succes, XXAnna
Volgens mij spoelt een wasautomaat altijd met koud na... Maar mijn was is zeg maar lauw als ik het er meteen uit haal. Ik let daar nooit op, als het schoon is; is het schoon