Hallo allemaal, wij hebben wellicht overhaast een badset besteld bij onze kamer bij de babydump ( we kregen een bon voor badartikelen) we hebben de luma badset besteld maar ik vraag me nu af of deze wel praktisch is.. 8-Delige Badset Luma Snow White | Badartikelen | Baby-Dump iemand ervaringen of suggesties? weet wel bijna zeker dat we hem nog wel kunnen annuleren en voor iets anders kunnen gaan dus.. ik zag badjes met inzetstukjes voor de zeep enz en dat lijkt me ook erg handig...
Ik heb zelf een badje waar 2 zeeppompjes in zitten en ik vind het ideaal. Als je alleen bent en je doet de kleine in bad kun je met 1 hand even een beetje zeep/shampoo pakken, en met de andere de kleine vast houden.
Ik heb een supereenvoudig badje van de Hema en heb nooit al die extra's gemist hoor . Ik zie het nut er niet zo van in, het kan alleen maar kapot gaan en is lastig schoon te maken. Je staat sowieso naast een commode of tafel waar het aankleedkussen en kleertjes op liggen dus daar kun je toch net zo goed je flesje shampoo zetten. En trouwens, ik zeepte de kleine altijd op het aankleedkussen in (eerst even wassen met een washandje) en zette haar daarna in bad. Liggend in het water valt er niet veel in te zepen toch
De enige tip die ik je kan geven is: neem een zo groot mogelijk badje voor je eigen en je kindje's gemak.
Hier ook gewoon een doodsimpel badje van de hema. Nooit al die dingen gemist! Ziet er wel leuk uit die zeep enz. Maar inzepen/wassen deed ik toch altijd op het aankleedkussen. En ik gebruikte ook veel de tummy, daar kon je al vrij snel zelf stevig in zitten (of klem haha t was een bollie)en kon ik snel iets pakken als ik alleen was.
oke.. dus eigenlijk maakt het niet zoveel uit.. en staat in de praktijk het badje op de slaapkamer of verdwijnt die richting badkamer..? want als die in de slaapkamer staat.. bij dit badje haal je niet het bad snel even van de poten.. dus hoe vul je hem dan? met een emmertje heen en weer of? ja kan me er geen voorstelling van maken hoe dat gaat hahaha
Hier ook geen pompjes e.d. gemist. Ik last ook ooit een topic waarin werd gezegd dat bijna niemand gebruik maakte van de pompjes in hun bad. In de praktijk hebben wij vrij snel het badje naar de badkamer verhuisd. Hoe goed ik ook mn best deed, er kwamen altijd wel spetters op de vloer en aangezien wij balneum gebruikten, was dit niet handig aangezien dit lastig schoonmaken is op een donkere laminaatvloer. Ik had gewoon een aankleedkussen met wikkeldoek in de badkamer liggen (op de vloer, wij hebben geen kast oid). na het badje kind op het aankleedkussen en als een hotdog naar de (warmere) babykamer getild
Ik zette het badje in het begin in de woonkamer, omdat het daar lekker warm is. Legde mijn dochtertje dan op tafel op het aankleedkussen en vulde een emmer twee keer bij de keukenkraan, dan is het badje wel vol genoeg. Later toen ze zelfstandig kon zitten (en ging spetteren!) zette ik het badje in de douchebak in de badkamer en dan vullen met de douchekraan. Nu ga ik het badje denk ik meteen op de grond zetten zodat mijn oudste kan 'meehelpen' met de baby in bad doen.
Oh die heb ik ook besteld. Of het wat is, haha nog even paar weken op wachten. Ik vind hem zelf erg mooi en ben blij met het was/aankleed kussen en de emmer.
ja die emmer.. is dat luieremmer of iets anders haha daar was ik nog niet overuit.. ik had ook bedacht het badje in de badkamer te zetten, kunnen we hem best kwijt in de hoek.. ik had bedacht om dan een plank met schanieren aan de muur te maken die je kan uitklappen als aankleedplank.. of is dit een heel raar idee.. zo'n soort verschoningsplank idee wat je welleens in toiletten enz ziet... denk dat de flesjes aan de muur of op dat plankje dan inderdaad makkelijker zijn dan in het badje zelf..
Ikea heeft zo'n uitklapplank te koop.. Best handig als je wat minder ruimte hebt! Qua badje maakt het geloof ik niet veel uit, ik zie het nut in ieder geval niet in van die zeeppompjes aan het bad vast. Ik zeepte mijn zoontje ook altijd op het aankleedkussen in en legde hem dan lekker in bad. Zou niet weten hoe ik hem zou moeten inzepen terwijl hij in bad ligt? Wat wel super handig is (maar ik geloof niet dat je het direct na de geboorte mag gebruiken, ik geloof dat ze een x aantal kilo's moeten zijn) is zo'n "ligding" die je in het badje kan bevestigen. Daar kun je het kindje op neerleggen en dan hoef je het dus niet steeds te ondersteunen. Dat vond ik namelijk op een gegeven moment echt heel zwaar worden!
Hier ook een gewoon simper badje, zonder verder iets extra's. Nog geen eens een badthermometer. Heb een thermostaat op de kraan zitten, en voel het water altijd even na. Badje stond in het begin om haar slaapkamer, met de verwarming aan was de kamer snel warm. Even een paar keer op en neer lopen met een emmer water. Onder het badje hing een slang om het water zo weer in de emmer te laten lopen. Na een week of 2 al verhuisd naar de badkamer. Vond ik een stuk handiger (geen gesleep meer met emmers). Verwarming aan op haar kamer, Kleertjes over de verwarming (lekker warm). In de badkamer in bad, snel in een handdoek en meenemen naar haar warme kamer. Inzepen deed ik nooit. Ik deed balneum badolie in het badje, en dan gewoon met mijn hand wassen. Toen ze wat "zwaarder" werd ging ze in een badstoeltje. Deze heeft antislip, en vond ik prettig in gebruik. 1 zonder antislip gleed ze constant in onderuit.