Hoihoi allemaal! Mijn meisje heeft (nu al) krentenbaard. Het is al bijna weer weg, smeer nu vanaf vrijdag met een ab-creme. Maar nu zag ik gister ineens een rare rode harde bult zitten, kent iemand dit? Hoort dit bij de krentenbaard?? Las dat er lymfeklieren konden opzetten, is dit dan een opgezette lymfeklier? Of is het een flinke puist of iets anders? Morgen heb ik een afspraak op het cb om wat wild vlees aan te laten stippen dus vraag het daar zoiezo maar ben wel benieuwd of iemand weet wat het is, het houd me toch bezig merk ik. Alvast bedankt! PS, kleine rode bultjes zijn warmtebultjes. Meisje houd zichzelf erg goed warm(beetje te goed, geen koorts hoor). Ze zweet zich het apezuur na een kwartiertje op mijn arm ondanks dat ze heel dun gekleed is.
Mijn man heeft 2x krentenbaard gehad en had niet zulke bultjes. Ik zou het na laten kijken als het tenminste niet al weer weg is. Succes!
Ohh oke, nou vraag het zoiezo morgen! Wil niet zo graag naar de huisarts, is vervang ivm vakantie, dus wacht dan liever nog een dagje op het cb.
Nee, ik vind dit er niet uitzien als een krentenbaardplek en ook niet als een opgezette lymfeklier... Eerlijk gezegd lijkt het mij een ontsteking / abces, misschien in beginsel wel ontstaan door die krentenbaard, maar het lijkt alsof de plek onderhuids is gaan woekeren... Ik zou hier even mee langs de huisarts gaan (liefst vandaag nog), want het cb gaat hier niets aan kunnen doen! Nog gefeliciteerd trouwens...
Edit, net toch gebeld en ze zijn niet meer bereikbaar. T is ook zo wat om ermee naar de hap te gaan ik bel morgenochtend wel voor een afspraak. Vind het heel naar. Meisje is net twee weken oud nu al al dat gerommel, maak me er ook veel zorgen om..
Ik maak morgen een afspraak. Niemand meer die het herkent? Ik denk dat het een steenpuisje is misschien, las dat dit ook door zweten kon(en ze zweet heel snel) komen. Het is ook een beetje gelig, de bult. Ze heeft nogsteeds geen koorts gelukkig maar t plekje doet haar wel zeer, mag er niet aan komen.
voor zover ik kan zien, ziet het er inderdaad een beetje uit als een steenpuist. Ik zou inderdaad snel de arts raadplegen, het ziet er pijnlijk uit, arm kindje
Ik ben bij de huisarts geweest, het is een soort steenpuistje. Ze zij dat het een puistje is wat is gaan ontsteken, moet er een paar keer per dag een warm washandje op leggen en verder niks, dan knalt het eerder open. Het gaat niet naar binnen knallen zij ze want je ziet al dat de huid dunner is. Dus gelukkig niet ernstig maar sneu vind ik het wel!