Heerlijk gevoel is dat toch .ben nu exact 12weken en voel mijn kindje nu al iedereen beweerd dat het onmogelijk is maar ik Weet wat ik voel dit is mijn tweede ben nu ook al echt zichtbaar zwanger moest het even kwijt wat een geweldig gevoel het is sta er wederom versteld van! Liefs van een blijde mama
Hier ook al met 11+2 voor t eerst gevoeld (2e kindje). Volgens de vk kan dat zeker. Je weet hoe het voelt dus herkent het ook eerder. Geniet ervan!
Fijn he dat iedereen voor je gaat denken en dan zegt dat je het niet al kan voelen?! Ik voel het ook al vanaf 15/16 wkn (1e kindje) en iedereen zei ook dat dat nog niet kon bij de eerste, terwijl ik het toch echt wel heel zeker weet dat het de kleine toen al was, want nu is het nog steeds alleen veel duidelijker! Kortom heerlijk genieten dus! (en de andere die beweren dat het niet kan dus niet )
Herkenbaar hoor, ik voelde mijn dochter* nóg eerder (10 weken met de echo). Bij de tweede zijn je buikspieren al eens eerder zo opgerekt dus kan je het beter voelen. Lekker laten lullen die mensen.
dit kindje voelde ik ook al met 13 weken! ik heb het toen alleen tegen mijn man gezegd, de rest zou me vast voor gek verklaren :S
Wist helemaal niet dat je het al zo vroeg kon voelen ik voelde bij allebei de zwangerschappen met 18 weken en vond dat al vroeg maar als jij het zeker weet is het toch prima want inderdaad mensen willen voor je denken het is jou lijf dus jij weet het het beste,geniet ervan
Ik had het ongeveer met 14 15 weken dat ik wat twijfelachtigs voelde, wist nog niet echt wat het nou was, want dit is mn eerste. Maar nu voel ik dagelijks heel duidelijk wat ik toen al heeeel vaag voelde, dus het was zeker de baby!! Wat fijn dat je je kindje nu al voelt, echt tof!!
Zo lijkt mij ook heel vroeg, maar als jij het zeker weet geniet er lekker van toch?? Lekker laten lullen hoor
Kan zeker hoor, wat leuk! Aks je het over wél onmogelijk hebt: iemand hier zei ooit dat ze het met 6 weken al voelde, maar een baby gaat pas met 8 weken bewegen dus das pas onmogelijk
Ik ben nu bijna 15 weken zwanger van de tweede en heb ook af en toe het gevoel dat ik het voel 'kriebelen'... misschien wil ik het te graag, zo'n heerlijk gevoel, het idee dat de kleine het nog goed doet ofzo... Lekker laten kletsen iedereen en ervan genieten hoor!
ik ben nu 13 weken en 4 dagen en voel af en toe een kriebel in mijn buik, alsof iemand je met een veertje kriebelt maar dan onderin mijn buik. Ik vraag me af of dat de kleine is
Wow al met 12 weken! Wat geweldig Ik voel ons kindje vanaf afgelopen zondag, toen was ik 15+1! Ik vond dat ook al erg vroeg en degene tegen wie ik het in mijn omgeving heb gezegd (op mijn zusje na) waren erg verbaasd en geloofde me niet echt. Toch weet ik het zeker! Het is ons eerste kindje, ben nog nooit zwanger geweest, maar dit gevoel heb ik nog nooit eerder gevoelt! En af en toe voelt het gewoon echt als een mini-trapje hihi Ik ben helemaal gelukkig! Ik zou zeggen, geniet ervan meid!
Hier ook twee keer rond zoeen termijn, super toch! Ik noemde het wel pas trappelen vanaf de 14de week. Maar leven was daarvoor al duidelijk voelbaar.
ik voelde het ook al met 12 weken en ik vertelde het de verloskundige en die zei dat dat niet kan ik weet toch echt zeker dat ik al plopjes voelde.
Toen ik met mijn dochter rond de 16de week vertelde mijn dochter al te voelen keek ze me zelfs nog raar aan. Ik vind HUN maar raar, alsof je als moeder niet weet wat je voelt ofzo.
ja vind ik ook. die verloskundige heeft zelf nog geen kinderen en tegen mij maar vol houden dat het onmogelijk is