ik heb alleen een wasmachine maar die stel ik in zodat hij klaar is als ik uit mn werk kom.. ik heb echt geen zin om hem pas aan te doen als ik vrij ben en dan s avonds nog de was op te gaan hangen.
Het valt me op dat veel mensen de wasmachine aan laten bij afwezigheid. Hier een wasmachine van 6 jaar doorgesmolten en gelukkig ging het brandalarm af, anders was ons huis er niet meer geweest. Dit gebeurde overdag waardoor ik er snel bij was. Dus mensen kijk uit, ook een wasmachine kan hartstikke gevaarlijk zijn! (ik maakte me er nooit zo'n zorgen om namelijk)
Eigenlij k alleen wasmachine. We hebben geen droger. De vaatwasser gaat aan na het avondeten. En dan is er altijd iemand thuis...
Ik ging om 12 uur de kinderen van school halen, en toen stonden ze alle drie aan. Van de droger weet ik dat dat misschien niet zo'n goed idee is, van de wasmachine en de vaatwasser weet ik het eigenlijk niet. Aan de andere kant zet ik de droger nooit, maar dan ook nooit aan als we liggen te slapen! Ik moet er niet aan denken dat er hierdoor brand uit breekt als ik boven in bed lig. Het enige wat wel eens aanstaat als ik nog in bed lig is de wasmachine, dan zet ik hem op de timer zodat hij klaar is als ik opsta.
De vaatwasser en wasmachine draaien we meestal 's nachts ( we hebben een dubbele meter). De droger alleen overdag als we thuis zijn.
Nee ik heb ze alle drie uitstaan als ik er niet ben. Ik heb een keer een overstroming gehad van m'n wasmachine maat een slang los was geschoten. Er komt je dan erg veel water tegemoet als je thuiskomt en ik had behoorlijke schade en de buren ook. De vaatwasser heeft ook een keer een overstroming gegeven dus die staat ook alleen maar aan als ik thuis ben. Droger gaat helemaal niet aan als ik er niet ben, want ik heb het resultaat bij m'n tante gezien waar een droger de brand was ingegaan. Resultaat hele bovenverdieping afgebrand. En alle apparaten waren vrij nieuw tot een jaar oud. Vandaar dat ze alleen aan staan als ik thuis ben.
Nee alles niet Mijn moeder is brandweervrouw geweest en heeft heel vaak brandmeldingen gehad die te maken hadden met aparaten die aan stonden terwijl ze weg waren. Ik was en droog altijd op tijden dat ik thuis ben. Meestal vanaf 16.00 tot 22.00
Wasmachine wel een enkele keer. Droger niet meer, hebben ooit een kleine brand daarmee gehad. De vaatwasser zet ik pas aan als we slapen, de rookmelder hangt er praktisch naast dus mocht het fout gaan dan worden we wel wakker gepiept.
Ja laatst voor het eerst de wasmachine! Toen ik er achter kwam dat er een timer op zat heb ik er gebruik van gemaakt . Maar verder staat hij gewoon aan als we thuis zijn meestal in het weekend. Droger en vaatwasser hebben we niet, maar die zou ik wel makkelijker aan laten staan aangezien dat niet gaat stinken als je het er niet op tijd uit haalt .
Wasmachine en vaatwasser wel, droger niet. Las gisteren van iemand op FB dat de droger in de fik was gevlogen, gelukkig was ze thuis
De droger is gevaarlijk door het pluis dat erin zit dat kan in brand vliegen. Was machine laat ik wel aan en vaatwasser heb ik niet.
Heb geen droger. Vind het energievreters. wasmachine zet ik gerust aan wanneer ik op het punt sta om te gaan. Ook in de nacht draait ie.
Jammer kan er maar op 1 stemmen maar ik heb ze alle 3 wel eens aanstaan als ik weg ben.... Droger vergeet ik altijd omdat hij op zolder staat.
Alle drie staan hier aan als ik weg ben. Ben ik ook niet helemaal blij mee. Maar ik werk, heb kinderen met hobbies en sport en ik zou niet weten hoe ik het voor elkaar moet krijgen het anders te doen. Dan krijg ik volgens mij 1 wasje per week gedaan en ligt de rest nat in de trommel te schimmelen. Zoon heeft nog veel ongelukjes, en man leeft een bouwvakkersbestaan met veel natte kleding, dus wasmachine draait overuren en alsnog te weinig. Maar dit zal ongetwijfeld aan mij liggen. Ik kan me sowieso verbazen over de huishoudelijke organisatie bij een ander .