Doe maar gewoon ;-)

Discussie in 'De lounge' gestart door Partyrocker, 12 nov 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. oleander1986

    oleander1986 Fanatiek lid

    20 aug 2009
    1.298
    0
    0
    zelfstandige
    Midden Nederland
    :D Mooi...
     
  2. Doodah

    Doodah Lid

    27 jul 2010
    72
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik ben ook zo een 'bio' mama en let ook op E-nummers, maar ik laat mijn dochter gerust wroeten in de aarde en kruimeltjes oprapen van de grond.

    Geef haar gewoon een opvoeding waar ik me goed bij voel. Net zoals TS dat voelt voor haar opvoeding.
     
  3. dobbel

    dobbel Fanatiek lid

    12 feb 2009
    3.868
    39
    48
    ergens in het heelal
    Ik voed mijn zoon op zoals ik denk dat goed is,

    snoepen mag, met mate, al lust hij pas sinds een paar maand snoep (is bijna 3) koekjes daar in tegen vooral de dora koekjes, daar is die verzot op.
    krijgt hij om de dag toch wel hoor, ben daar niet zo moeilijk in.
    potjes heeft hij gewoon gehad,
    maar rauw vlees zoals filet american enzo dat mocht hij niet hebben tot dat hij 2 jaar was, eigelijk eet hij het nog steeds amper tot niet.
    maar als hij wil mag hij wel een toastje bij een verjaardag met dat spul nu.

    schoonmaken, ik zelf kan al jaren niet stofzuigen, dus manlief doet dat tegenwoordig om de dag, eerder toen we nog een 2de hond hadden was dat dagelijks,
    dweilen is 2 keer per week heel de vloer. overdag tussendoor als ik een vlek zie haal ik die weg met een doekje.

    e-nummers, daar let ik niet op.

    slaaptijden, door de weeks toch wel tussen 7 en half 8 plat wordt soms iets later.
    in het weekend mag het iets later zijn, maar niet te, want meneer is altijd tussen 6 en 7 uur wakker. of hij nou om 19;00 of 21:00 of 23:00 naar bed gaat. die klok zit er schijnbaar standaart in.

    hij mag wel af en toe met mijn telefoon spelen, en ja hij kijkt ook graag tv, en ik viind dat niet erg,
    de tijden zijn vrij standaart.

    smorgens vroeg bij wakker worden,
    tussen de middag even
    en eind van de dag ook nog even (als ik aan het koken ben)
    tussendoor speelt hij buiten samen met onze hond, of met zijn autos, tekenen en knutselen we, we lezen boekjes enz.
    oja ik stof niet dagelijks, (wel de tafels en die gaan dagelijks in de olie) en dettol doekjes wat is dat, dat heb ik niet. heb wel een fles dettol maar gebruik dat niet dagelijks hoor.

    Ik doe waar ik me goed bij voel, wat binnen mijn macht ligt, enz.
    wat een ander er van vind zal me een worst zijn, hoe een ander het doet helemaal prima, soms niet mijn manier, maar zal me er niet druk om maken.
    iedereen (neem je aan) heeft het beste voor met zijn of haar kind toch .
     
  4. Dani11

    Dani11 Niet meer actief

    Helemaal mee eens partyrocker!
     
  5. G89

    G89 VIP lid

    18 sep 2008
    10.058
    1.291
    113
    Nederland
    Helemaal mee eens. Hier ook een doe-maar-gewoon-mama! Kruimels worden hier ook van de vloer gegeten, breken ons nek over speelgoed. Laat het vaak ook nog liggen, onder het mom van: ik zie het toch niet liggen en morgen speelt hij er toch weer mee. Heerlijke kwijl kusjes. Snottebellen met mn shirt afvegen, als ik even geen doekje bij de hand heb. De wasmachine wast wel weer. Heerlijk, voel me een rijk en gelukkig mens met onze heerlijke zoon!
     
  6. Sammie88

    Sammie88 VIP lid

    12 jun 2008
    11.287
    0
    36
    Emmen
    Partyrocker, goed te lezen dat ik niet de enige ben :) Ben het helemaal met je eens :)
     
  7. maranka

    maranka VIP lid

    27 mrt 2007
    10.842
    0
    36
    Heerlijk om dit te lezen!
     
  8. blondi

    blondi Fanatiek lid

    3 sep 2010
    3.796
    1
    0
    Brabant
    Ik heb ook een identiteitscrisis denk ik.:)
    Van allebei een beetje, dochterlief doet het hartstikke goed dus wij vinden het ook wel prima. :)
     
  9. Wendy2007

    Wendy2007 Actief lid

    29 mrt 2007
    254
    0
    0
    secretaresse
    Helemaal mee eens partyrocker!
     
  10. Kimmeding

    Kimmeding VIP lid

    13 mrt 2008
    6.167
    1
    38
    begeleidster verstandelijk gehandicapten
    lelystad
    TS Wat een heerlijk bericht en oh zo waar!!!!

    Kinderdagverblijf heeft zich een keer geexcuseerd omdat onze dochter onder zand zat en echt heel vies was.
    Kan alleen maar vragen of ze lekker heeft gespeeld en dat een douche zo geduldig is.
    Dat overdreven hygienische gedoe maakt je allergies voor vanalles.
     
  11. Troelala21

    Troelala21 Niet meer actief

    Amen TS, super stukje geschreven, sluit me er helemaal bij aan!!
     
  12. Fairytale

    Fairytale Niet meer actief

    Helemaal met je eens!

    (ik moet wel eerlijk zeggen dat ik wel dettol gebruik haha)
     
  13. Sterre82

    Sterre82 VIP lid

    23 sep 2008
    8.211
    3
    0
    In de wolken
    Can I get an amen?!?! :D
     
  14. Cynnie1984

    Cynnie1984 VIP lid

    25 feb 2009
    6.014
    141
    63
    R'dam
    aaamen!!!!!
     
  15. Kimmeding

    Kimmeding VIP lid

    13 mrt 2008
    6.167
    1
    38
    begeleidster verstandelijk gehandicapten
    lelystad
    Aaaamen en Halleluja!


    Oh en dettol ruikt gewoon lekker dus dat gebruik ik ook wel eens.
     
  16. lydia1986

    lydia1986 VIP lid

    16 aug 2009
    22.737
    2
    38
    Vrouw
    pm'er kinderdagverblijf
    uden -> NB
    Alleen de begin post gelezen en had het zo zelf getypt kunnen hebben :D
     
  17. Chantalleke

    Chantalleke Bekend lid

    6 feb 2007
    606
    0
    0
    doktersassistente
    Apeldoorn
    Eindelijk....ben niet de enige....
     
  18. mama013

    mama013 Actief lid

    19 jun 2012
    322
    0
    16
    T-013
    Iedere ouder heeft het beste met zijn of haar kindje voor. Althans daar ga ik vanuit! Niemand is perfect en dat moet je vooral ook niet willen denk ik dan. Wanneer je achter je eigen keuzes staat, hoef je daar na mijn inziens niets meer aan toe te voegen. Je dus ook niet verantwoorden. Ik ga er vanuit dat niemand een te dik kind wilt, dus dat iedereen zijn gezonde verstand gebruikt!
    Voorbeeld:Sommige mensen zitten veel binnen en eten bijv. alleen heel gezond of biologisch en gaan niet naar buiten. Terwijl andere weer lekker een frietje eten, maar wel lekker buiten zijn geweest. Dit is dus een voorbeeld! Dus zo dadelijk niet reageren ik eet heel gezond en ik kom ook buiten. Of ik eet lekker friet en kom niet buiten. Zo zitten er overal voor en nadelen aan.
    Probeer zo dicht mogelijk bij jezelf te blijven. Doe wat goed voelt! Leer van anderen. Kijk wat voor jou werkt. Oordelen is zo makkelijk. Zo zou je ook een topic kunnen openen of kinderopvang goed of juist slecht is als je dat doet. Leven en laten leven.
     
  19. Juli2009

    Juli2009 Niet meer actief

    Alleen eerste bericht gelezen en helemaal mee eens.

    Van die opvoedmethoden had ik nog nooit gehoord :) Dacht altijd dat Sonja alleen aan de lijn deed, maar blijkbaar doet ze ook nog aan opvoeden :D
     
  20. mamavoorde2x

    mamavoorde2x Bekend lid

    25 jul 2010
    602
    79
    28
    Leuk geschreven,gaat hier vaak ook zo.

    Enkel krijgt zoon van 22 maanden van mijn nooit een koekje...hij pakt ze namelijk zelf wel ;) en dat doet hij best handig want als ie ziet dat de trapkast open staat dan komt hij naar buiten met het pak stroopwafels in zijn handen en geeft mij er eerst een. heeft al goed door dat je een heel eind komt door beetje slijmen bij mams
     

Deel Deze Pagina