Maak je niet zo druk zeg, je zou er nog van duizelen als je bekijkt in tot hoeverre parken zoals Disneyland en zelfs de Efteling bepaalde dingen in rekening brengen die je zou kunnen opvatten als diefstal. Pathé bijvoorbeeld: 3.50 vragen voor een flesje Coca Cola met een inkoopprijs van 50cent kan je ook best wel diefstal noemen, maar hé je heb geen keus. Want eigen consumpties meenemen is ook niet toegestaan.
Ik lieg niet over mijn leeftijd, die van mijn (schoon)ouders of van mijn kinderen om korting te krijgen. Als je het te duur vindt (toegang, consumpties), dan ga je niet. Dat is mijn mening. Soms krijg je het cadeau. Vorige week nog, ging ik met mijn zoon van 4 de tram in. Ik heb iedere keer bij het instappen gezegd dat ik een kaartje voor hem wilde kopen. En echt iedere keer zei de conducteur/bestuurder: nee joh, loop maar door. Eerlijkheid duurt het langst, en is helemaal niet altijd het duurst. Maar het slaapt wel een stuk lekkerder, vind ik.
Nee is niet geloofwaardig met zo'n lange slungel als mijn zoontje is.als ik zijn echte leeftijd vertel word ik al niet eens geloofd.
Ik zou het niet doen. Ik vind 51 euro voor een kind van 3 belachelijk, maar goed: ik zou met een 3-jarige ook gewoon echt niet naar disneyland gaan: hebben ze nog zo weinig aan, doe ik dan liever later eens... Maar ga niet liegen over de leeftijd, deels ook wel omdat ik bang ben at ze om ID gaan vragen, maar toch... Als ik iets te duur vind, ga ik dus gewoon niet heen. En als ik er wel perse heen wil, betaal ik wat ik moet betalen.
In principe zou ik het niet doen. Al scheelt het een dag. Maar dan wel als het een beetje normale prijzen zijn en ik het idee heb dan onze zoon er ook wa aan heeft. Persoonlijk vind ik 51 euro bespottelijk veel. Ik weet niet of ze dan ook echt ergens in kunnen of dat het meeste dan toch nog te eng is of niet kan vanwege lengte ofzo. Ik zou dus sowieso niet gaan (zeker voor die prijs). Maar als ik met een grote groep zou gaan en niet zelf de keuze zo hebben waar we heen gaan, zou ik het misschien wel proberen als het maar net een maandje scheelt. Dus als hij voor de gezelligheid wel meegaat, maar weinig kan. Als hij wel in veel dingen kan (en hij dus echt gebruik maakt van de attracties in het park) zou ik gewoon betalen.
helemaal eens. Ik bedoel: je hoeft niet, je wilt zelf, je weet wat het kost, houd je aan die regels. Je gaat op vakantie, ga je dan moeilijk lopen doen om die 51 euro? Beetje raar.
Je hebt altijd een keuze. . Je hoeft niks te drinken oid te nemen. . Hoge prijs rekenen is geen diefstal. . Wat een domme opmerking. ..
Ook ik ben al vaker in Disney geweest en ik zou gewoon betalen hoor. Er word regelmatig gecontroleerd, vooral die leeftijdsgrens omdat je dan tussen wel of niet betalen zit. Pakken ze je, dan kun je Disney vergeten. Als je dat 51 eurootjes waard is. Ik zou zeggen betaal die paar eurootjes. Als je dan toch wil besparen kun je beter zelf wat broodjes ofzo meenemen, want voor zoiets betaal je al gauw 7 euro.
Appels met peren...?? Dan kan je ook niet meer op een terrasje gaan zitten, vragen ze ook de hoofdprijs!
Ik heb niet de reacties gelezen, maar ik zou gewoon betalen. Wij gaan binnenkort naar de efteling en de jongste is net vier geworden. Daar betalen we gewoon een kaartje voor. Dat is toch de regel, betalen vanaf vier jaar. Als ik daar over ga liegen, is het toch gewoon ordinaire diefstal? Ik begrijp het nooit zo als mensen daar anders over denken. Niemand dwingt je om een uitje te ondernemen.
Ik vind een TE hoge prijs rekenen wel degelijk diefstal. Het enige verschil is dat je er zelf voor kiest om uiteindelijk dat bedrag te betalen, maar aan de andere kant draaien die bedrijven toch ook hun hand er niet voor om om je dat bedrag ten onrechte afhandig te maken. Het is namelijk geen duurdere, betere of mooiere Coca Cola als die in de winkel. Heb je een andere keus, nee. Dat maakt het dan weer schandalig. Dus waarom zou je er dan over miepen als ze één keer in de zoveel tijd iets minder binnenhalen, door ouders die liegen over de leeftijd van hun kind?
Ik vind het triest als je het zo doet. Je steelt toch ook geen dure kinderkleding omdat je de prijs belachelijk hoog vindt voor dat kleine stukje stof wat ze een paar maanden aanhebben Kies je voor het duurste pretpark in de omgeving, tsja, dan hangt daar een prijskaartje aan. Zo is het met alles in het leven.
Ik zou ook gewoon betalen. Wij gaan elk jaar met de familiedag naar Euro Disney en mijn ervaring is dat ze vooral die leeftijden controleren. Ik zou het niet willen, zo tegenover je kinderen afgaan omdat je wilde ''besparen''.
Jeetje, ik vind de reacties over jatten wel behoorlijk overdreven hoor. Ik zou het overigens wel betalen in dit geval, maar ben nogal een mietje. Stel dat ze wel controleren en je het park niet meer op komt (werd op een van de eerste pagina's gezegd dat dit gebeurt bij Disney), dat zou wel erg zonde zijn. In dit geval is het 'maar' 51 euro. Zou het risico niet willen lopen.
Oh god nou hoor mijn moeder nog zeggen Hup in de buggy, duim in je mond en je bent 3...ik was bijna 6!!! Lukte elke x weer ik was heel erg klein voor mijn leeftijd haha