Hoi allemaal, 29 mei ben ik erachter gekomen dat ik zwanger ben. Ik had dit niet verwacht omdat ik 25 mei ongesteld was geworden (Maar 2 dagen en weinig bloedverlies) maar ik had wel erg veel kwaaltjes en heb daarom voor de zekerheid getest. Op 10 junikreeg ik een vroege echo omdat ik plotseling veel bloedverlies had. Daar was alleen een dooierzakje op te zien en de zwangerschap werd berekend op 5 weken 2 dagen terwijl ik eigenlijk verwachtte 6 weken en 4 dagen te zijn. 25 april was namelijk de eerste dag van de laatste normale menstruatie. Dus nu is het de vraag of ik echt korter zwanger ben of dat het vruchtje bij 5 weken gestopt is met groeien. Ik heb echter geen echte zzware bloeding meer gehad en dat zou je denk ik wel moeten verwachten als het mis was? Aanstaande donderdag krijg ik opnieuw een echo en dan zien we of er verandering is, erg spannend. Herkent iemand dit en heb jij uiteindelijk een gezond kindje of toch een verlate miskraam gekregen ? Kan echt niet wachten tot donderdag!!
Valt helaas weinig over te zeggen. Met die termijn is een mm verschil met meten al een paar dagen verschil in termijn. Beetje 50/50 dus of het goed zit. Gelukkig mag je donderdag al weer terug. Hopelijk krijg je goed bericht!
Ja ik, 50/50 kans! Heb wel nog kwaaltjes, erg moe en soms zere borsten, lichte misselijkheid soms dus dat geeft me dan weer moed. Hoop echt dat we niet teleurgesteld worden donderdag
Ik bleek ook minder ver dan gedacht.. Al zagen wij bij 5w3d al een vruchtje met hartreactie. Maar dat is echt bij iedereen anders! Ik hoop op goed nieuws voor je en duim voor je!