mag je vlees van de barbeque eten als je zwanger bent? las laatst volgens mij iets dat het niet echt goed is geloof ik. met het mooie weer word hier altijd de barbeque tevoorschijn getoverd.
Wij gaan morgen bbq-en Als het vlees goed "ge-bbq-t " is, lijkt mij het geen probleem ... goed gaar zijn dus
ik heb laatst ook gebarbequet ( schrijf je dat zo )? maar had het van te voor even op internet opgezocht. en ja het mag gewoon hoor als het vlees natuurlijk goed doorbakken is.
Lekker bbq-en! Volgens mij loop je het grootste risico met kip. Wij garen de kip altijd even voor in de magnetron en gooien het daarna op de grill (doen we altijd hoor, niet alleen nu), dan moet het zeker goed zitten! Veel plezier en geniet ervan
Zorg er voor dat alles goed gaar is, en zorg er voor dat je het vlees niet al te erg laat aanbakken (zwart worden). Dat is niet echt gezond, kunnen kankerverwekkende stoffen in zitten.
Lekker gaan bbq-en (doen wij vanavond ook), ik zie het verschil dan ook niet met een 'normale' maaltijd...in beide gevallen zorg je ervoor dat het vlees goed gaar is.. In mijn geval zelfs veiliger om te bbq-en, ben geen kookwonder en vlees brand bij mij standaard aan
ook wij gaan vanavond/ morgen( of misschien wel allebei ) bbq-en. heerlijk toch, met dit mooie weer. het is jammer dat we er geen wijntje bij kunnen drinken groetjes susanne
Pas niet alleen goed op dat wat je eet gaar is maar ook dat je gare vlees niet in aanraking komt met rauw vlees via bestek/borden of zo. Als je voorkomt kun je heerlijk genieten van een bbq!
Geen rose of medium gebakken vleesjes nemen, moet echt helemaal gaar zijn. En verder lekker van genieten, eet smakelijk!
Wij gaan vanavond ook lekker bbq, meestal vind ik het spul er rond om heen toch lekkerder dan vlees, lekker salades, fruit en stokbrood met kruidenboter en een fricandel Idd jammer van het wijntje, maar ja dat hebben we er wel voor over! Smakelijk allemaal!
WIJ doen het vanaaf, want je weet maar nooit wat we morgen doen kan ik later zeggen, op de dag dat ik van jou uitgerekend was konden we al BBQen