hoi iedereen, ik wil niet zielig overkomen ofzo en ik weet ook dat er al mensen veel langer bezig zijn dan wij maar tog denk ik sinds gisteren constant aan stoppen of tenminste een pauze inlassen! maar dan anderzijds denk ik dan ook al die tijd gewoon versmijten dat wil ik ook niet ! zijn er tips over hoe ik het beter kan opnemen? groetjes grace
als je erover twijfelt is het misschien wat om een pauze in te lassen kan een maand zijn of een paar doe waar jij (jullie) je goed bijvoelen ik weet hoe lastig het is als er druk achter zit en elke maand opnieuw veel succes met je keuze
Het voordeel van een pauze is dat je geen onzekerheid hebt. Persoonlijk zou ik er niet voor kiezen, omdat je dan misschien steeds gaat denken: als we door waren gegaan, was 't misschien deze maand raak geweest. Wel zou ik even drastische maatregelen nemen. Een poosje niet op deze site komen, niet zoeken naar baby-/zwangerschapsdingen die je wilt kopen, geen boeken/magazines lezen of programma's kijken die ermee te maken hebben. Enz. Gewoon dus er even niet mee bezig zijn. Dat is heel moeilijk, maar ik denk dat 't kan, als je daar samen goede afspraken over maakt en een goede dagvulling opzoekt.
He Grace, Een pauze inlassen is zo gek nog niet, denk ik. Zit ik ook steeds vaker aan te denken... Als ik het zou doen, zou ik sowieso niet opnieuw beginnen met de pil. Ben al lang blij dat ik die troep uit m'n lijf heb en dat m'n lichaam het allemaal zelf regelt. Maar inderdaad, wat FreeWilly zegt. Niet meer op deze site komen enz enz. Niet precies weten wanneer je je eisprong hebt en wanneer je ongi moet worden. (dat lijkt me ook moeilijk trouwens ) Misschien is het juist dan wel raak! Veel succes, met wat je dan ook besluit.
Je zou even uit kunnen rekenen wanneer je vruchtbare dag is en daarom heen klussen en eventueel in je agenda schrijven wanneer je NOD is, en de rest uitbannen, dus even geen forum's, en boeken bekijken, het er met je vriend/familie/vriendinnen bewust niet over hebben, je aandacht op wat anders richten. Dan heb je toch de kans en ook de afleiding.
Hmm, je vruchtbare dagen en NOD berekenen is niet echt bevorderlijk om je er niet mee bezig te houden. Niet om te antwoorden dat je je nergens druk om moet maken hoor Grace, maar mag ik vragen hoelang jullie bezig zijn?
zijn jullie al is bij een gyn geweest? zo niet zou ik als ik jullie was naar de huisarts gaan voor een verwijzing en kijken wat er aan de hand is dan kan je altijd nog beslissen willen we nu al de mmm in of lassen we een pauze in. wij kunnen makkelijk praten maar je/jullie moeten doen wat jullie het beste lijkt daar kan een ander niet over beslissen.
Lieve Grace, 3 jaar is heel lang. Zou je niet eens wat onderzoekjes laten doen idd? Want als er iets mis is, heeft een pauze geen zin, want dan zal het daarna nog niet lukken. Ik bedoel, 20 is jong genoeg om te zeggen, we stoppen er even mee en gaan over een poosje wel weer verder. Maar na drie jaar zou ik toch wel eens even willen weten of bij ons alles wel goed zit.