Hou meiden wie weet dit? Ik zoek een echt warm zwembad, om recreatief te zwemmen. Ik kan op internet niet zo veel vinden, vandaar mijn vraag. Ik woon in de omgeving van amersfoort.
Ik begrijp niet zo goed wat je bedoelt, de meeste binnenzwembaden zijn toch warm? Ik vind het bij subtropische zwembaden als van Centerparcs (Aquamundo) altijd heel warm binnen.
Nou de meesten vind ik niet zo warm hoor. Ik bedoel dat het gewone bad om baantjes te trekken wat heter is dan normaal Hadden ze vroeger in Soest maar nu niet meer. Ik bedoel geen tropisch zwembad.
Anders moet je even zoeken naar zwembaden waar ook babyzwemmen wordt gegeven. Daar is het water dan warmer.
Ja dat kan wel ja, bij ons in t dorp niet haha daar lopen mensen met baby's weg omdat het water zo koud is. Ik denk dat ik maar even moet gaan bellen..
Heel veel zwembaden bezuinigen door de watertemperatuur te verlagen de omgevingstemperatuur. Laatst ergens geweest waar het bubbelbad nog het meest aangenaam was
Ik wist dit helemaal niet! Ik zat ff te zoeken bij ons zwembad en daar is het diepe bad 28 graden en het kleine bad 32 graden. Kleine kinderen die zwemles krijgen zullen dan echt verkleumen!
Hier is het water in het reacreatiebad altijd goed warm, soms zelfs bijna te warm, maar ideaal voor babys en kleine kinderen. Er komen ook veel bejaarden en reumapatienten inderdaad. Maar helaas is het niet bij jou in de buurt maar in Katwijk. Ik vind de vakantieparkzwembaden ook altijd erg koud, vooral die van Roompot. En van CP is het altijd wel warm (en vochtig) buiten het water, maar het water zelf vind ik niet speciaal warmer. Ik hoop dat je iets in jou buurt vindt!
Ja brr ik vind het altijd zo snel koud. Ik heb problemen met ontspannen dus op aanraden van de fysio op zoek naar een warm zwembad, maar dat blijkt lastig te vinden.
Het Thermaalbad, bronnenbad, van Fontana in Bad Nieuweschans is 37 graden, maar niet bij jou in de buurt. Maar dat bad is niet echt bedoeltom baantjes in te trekken, meer om een beetje te dobberen. Misschien is er bij jullie in de buurt zoiets?
Als het via de fysio gaat, zou je ook nog kunnen kijken of er bij jullie een revalidatiecentrum met zwembad is. Dat was in mijn oude woonplaats wel, en die hadden ook uurtjes voor "gevallen van buiten".. Wel met verwijzing van fysio.. Dat was altijd warm.
Mijn moeder zei dat vanmiddag ook al ja, ze ging altijd naar het ziekenhuis. Ik ga gewoon even bellen morgen!