Ik heb toen ik een jaar of drie was een batterij (AA) in mijn mond gestopt. Hij bleef vasthangen in mijn keel. Ik was met mijn zus op haar kamer en dacht dat het snoep was (de vreetzak ). Blijkbaar slikte ik hem in paniek door en liep ik helemaal rood aan. Mijn zus begon te gillen en mijn moeder kwam. Gelukkig kwam dat ding er snel uit toen ze me ondersteboven hield en op mijn rug klopte. Maar mijn moeder voelt nog de paniek als ze eraan terugdenkt.
Phoe jeetje ja ik raak al in paniek bij het idee dat een van mijn kinderen dat zou doen Kan je het zelf ook nog herinneren?
Geen slechte maar wel wat domme dingen gedaan... -Achterkantjes (klein dopje) van pennen doorslikken op school - ijzerdraad van straat pakken en door mijn oorgaatjes steken - spekjes altijd in 1x doorslikken - in Frankrijk van een hoge rots (12 meter) afspringen terwijl het water niet heel diep was - zonder verlichting 's avonds vaak door het bos naar huis fietsen (bos stond toen niet goed bekend). Was de kortste weg. - 2 volwassen mannen zien vechten en letterlijk bij 1 op de rug gesprongen om ze uit elkaar te trekken (kan niet toekijken ) - als puber 's nachts alleen naar huis fietsen en toen zag ik dat ze een flitspaal in de fik wilden steken (autoband erop en benzine erop aan het gieten). Ik ging een aantal meters verder staan om politie te bellen. Toen zag ik dat 1 man naar me toe kwam gerend dus zei ik aan de telefoon: "ik moet eerst even snel weg fietsen" Als puber nog meer acties om te laten blijken dat ik niet bang was ofzo, bewust midden door een grote groep "ruige" jongeren lopen bijv die in de weg stonden ipv er omheen Vast nog veel meer van die dingen maar veel vergeten. Kon (kan) niet tegen onrecht en niet bang aangelegd dus zo heel wat heldhaftige maar toch wel domme dingen gedaan. Gelukkig voor mij nooit fout gegaan...
Ja ik vind het idee ook echt beangstigend. Zo snel kan er iets mis gaan. Had hem nog ergens uitgehaald ook dus dan verwacht je dat ook niet. Kan het zelf niet meer herinneren. Gelukkig maar denk ik.
Afgezien van het feit dat je er op dat moment bijna in stikte had je er wel aan dood kunnen gaan joh. Een batterij wordt in de maag enigzins verwerkt waardoor er metaalsplinters los komen. Die kunnen gaten maken in de slokdarm en aorta. Vreselijke gedachte dat je kind zoiets kan doen.
Er schiet mij er nog 1 te binnen over mijn zusje. Blijkbaar heb ik alle domme dingen van mijzelf verdrongen. Deze speelt zich af in de flippo tijd. Zusje liep met haar bijna volle flippo map buiten erg trots te wezen. Komt er een wat oudere jongen aan fietsen welke haar vraagt naar haar flippo verzameling. Trots laat zij hem haar bijna complete verzameling zien. Mijn moeder staat in de keuken en heeft zicht op mijn zusje. Na haar verzameling te hebben bekeken vraagt deze jongen of hij de map even vast mag houden. Dat mag van zusje. Oh en wat zij eigenlijk vandaag gaat eten, vraagt hij. Geen idee zegt zusje maar ik vraag het wel even aan mijn moeder. Zusje loopt naar binnen, moeder ziet ondertussen jongen wegfietsen met flippo map onder zijn arm. Tranen met tuiten uiteraard. Ik heb een heel lief, hoogbegaafd maar ook ietwat naïef en gevoelig zusje
Wij hadden thuis geen klep op de wc bril. Mijn vriendinnetje wel. En zo kwam het dat ik op de wc ging zitten terwijl de klep nog dicht was en ik plaste. En dat gebeurde een uur later bij m'n tweede toiletbezoek nog een keer.
In de zee zwemmen met een vriendinnetje en denken dat ik wel even stiekem kon poepen. Bleek dat drollen niet zinken maar drijven. Hij kwam zo ploep boven water en we zagen hem allebei.
Ik ging een keer een cake helpen bakken als kind. Ik mocht het beslag mixen en was vergeten mijn haar in een staart te doen. Viel het zo over mijn schouder die mixer in... De mixer stond aan, dus m'n haar werd compleet uit mijn hoofd getrokken. Heb gekrijst van de pijn, en mijn moeder kwam er aan stormen en rukte de stekker uit het stopcontact. Ze dacht dat ik geëlektrocuteerd werd Mijn moeder helemaal in paniek, en daarna opgelucht dat het 'gelukkig' mijn haar maar was. Ik heb daarna wel tijden rondgelopen met een flinke hap uit mijn haar
Spekkies roosteren in een kampvuur... met 30 graden en alles was kurkdroog... even later kwam er 5 bluswagens voorbij Best veel dingen... kan zo even niet op andere dingen komen
hmmm dat deed ik dus ook altijd met mijn vriendinnetjes...Zeker weten dat wij elkaar niet kennen van vroeger?
Ik heb als kind eens samen met een vriendinnetje met stenen een auto helemaal onder gekrast. Geen idee waarom, we waren best nog klein. Ik denk dat we mooie tekeningen maakte. Haar moeder was van het type, dat zou mijn kind nooooiit doen en dus kreeg ik er als enige voor op Mn donder. Gelukkig waren mijn ouders goed verzekerd
Ik heb iemand die een rotopmerking maakte met de platte hand op het oor geslagen. Ze had een gescheurd trommelvlies. En 5 maanden een piep in het oor. En ik kreeg op mijn donder. Tja... deed ik eindelijk een keer wat terug (na jaren gepest te zijn geweest) was het nog niet goed...
Ik heb ooit mijn kleine zusjes haar geknipt niet heel mooi...achteraf. Kwaaaaad dat mijn moeder was! Toen ik een jaar of 12 was haalde ik wel wat rottigheid uit. Brievenbushuisjes omduwen in tuinen van mensen ofzo, tuinhekjes kapotmaken, dat soort rotgeintjes. Totdat mijn neef met wie ik dat samen deed een keer betrapt werd en enorm op zijn donder kreeg van een bewoner (en ik achter een auto zat verstopt), toen durfde ik niet meer.
Ik heb geloof ik heel wat domme dingen gedaan. Mijn zusje en ik hebben elkaar eens opgemaakt met viltstiften. En dat zou je er zo van af moeten kunnen wassen, maar dat ging toch niet zo heel goed. Hebben nog dagen met zo'n vage vlekken gelopen. Waren we 3 en 5 ofzo. Oh en ik geloof voor m'n 6e verjaardag had ik de hele straat uitgenodigd. Gewoon bij iedereen langs, en aangebeld om ze te vragen of ze ook op m'n feestje waren. Alleen vergeten mn moeder te vertellen die was niet zo blij toen er op m'n verjaardag ineens een hoop onverwacht bezoek kwam hahaha.
Haha zou best kunnen . Nee hoor zonder grappen ik ben van rdam, jij volgens mij niet van de wijk waar ik woonde (heb ik ooit in een reactie van je gelezen).
Oeps! Maar misschien een verzachtend puntje, ik heb op die leeftijd, mijn haar had ook die lengte, de schaar er boven mijn oor in gezet. Kon niets anders van gemaakt worden dan een hele korte bobline. Mijn moeder durfde niet eens met mij naar de kapper, heeft mijn tante maar gedaan.