Hallo allemaal, 13 November gaan we een fotosessie maken bij een fotografe in Arnhem, voor de opa's en oma's als verjaars/kerst cadeau en natuurlijk voor onszelf. Mijn zoontje Valentino is dan 22maanden en zijn nichtje Shannon 9maanden, heeft iemand tips om de leukste foto's te maken? De fotografe heeft een Fatboy zitzak enzo zelf aanwezig! Alvast bedankt voor t meedenken
mijn broer en ik zijn toen we 5 en 4 waren samen bij de fotograaf geweest, en die heeft er voor gekozen om ons naar iets te laten kijken NAAST de camera, in plaats van recht in de lens. En dat is zo anders! Want alle andere foto's die later ooit zijn gemaakt moesten we altijd in de lens kijken.
laat de sessie op het strand gebeuren bijvoorbeeld. een collega van mij werkt ook in een fotostudio en zij zei dat dit erg leuk is.
kijk maar eens in mijn album, daar zijn een paar foto's van de kids die in een studio zijn gemaakt. Verder zou ik zeggen: als de fotograaf vaker portretten van families maakt, dan zal ze ook wel creatieve dingen doen. Wel een tip: probeer jullie kleding op elkaar af te stemmen, bijvoorbeeld alleen blauw-paars-zwart? Of allemaal een jeans aan en een gelijk gekleurd shirt, dan is er met photoshop hele leuke dingen mee te doen. Succes Groet van Kiki
Vraag de fotografe met wat voor achtergrond ze werkt. En... over het algemeen hoort een fotografe zelf met leuke dingen te komen. Zij hoort er ervaring mee te hebben. (en ik spreek uit ervaring)