Uhm, dan maak ik hier zeker een domme opmerking waar ik me niet bewust van ben, hahahaha, want wat is er mis met tossen??
Niks hoor, helemaal niks..maar ben nogal een beeldendenker en bij dit soort details zie ik het helemaal voor me! Geweldig gewoon!
oh, er schiet me er nog een te binnen. We gingen met vrienden uit eten. Deze vriendin eet vegetarisch, maar eet wel vis. Wij hadden pekingeend besteld en zij wilde toen wel een hapje van haar vriend. Wij allemaal erg verbaasd, zij: Pekingeend is toch een vis??
haha die van bernie en ert ik heb het een keer gehad met kennisen die heten Hans en wendy " zei ik dus Wans en Hendy tijdens mijn zwangerschap van jamie heb ik heel erg veel last gehad van die woordenwisselingen. zo zaten we in de auto en vroeg ik aan mijn man: Moppie, geef mijn frikandel is even... ik bedoelde eigenlijk mijn zonnenbril
Haha moet echt hard lachen Mijn vriend vraagt af en toe wat er zo grappig is. @Elmo mijn vriend is ook zo een type dat spreekwoorden en gezegdes door elkaar gooit,zorgt voor hilarische momenten. Ik heb zelf niet echt iets dat ik me kan herinneren als domme opmerking (al heb ik er echt wel genoeg) maar wel domme actie...nouja dom.. Ohja woorden omdraaien kan ik wel. Ik zei een keer de vader van mn auto ipv de auto van mn vader.... Ik was zwanger en mijn ouders waren op bezoek. Ik had voor iedereen cola ingeschonken en stond lekker te kletsen met die fles in mijn hand, en onder het kletsen wil ik hem zo in de barkast zetten ipv in de koelkast. Op mijn werk hetzelfde alleen dan met de koffiekan in de koelkast, zelfs de bewoners moesten lachen. En ik had een keer s avonds drinken in geschonken (was ik ook zwanger) en mijn vriend stond buiten te roken en keek door het raam naar binnen. Hij ziet mij mn drinken inschenken fles in de koelkast en zo weg lopen zonder glas....halverwege zíet ie me gewoon denken: "shit ik ben iets vergeten...maar wat..?" hahahah doet ie de deur open: "euh schat...vergeet jij niet iets..je drinken?" daar heeft ie me zo lang mee gepest.
Oh hier nog een domme actie zondag.. Dan doen we altijd gezellig ontbijten samen, lekker stokbroodjes, gekookte eitjes enzo! Ik zit op de bank, en ik zeg: Even kijken of de eieren al koken.. Kijk ik op het fornuis en zie geen pannetje staan! Snap er niks van... Had ik de pan met eieren in de koelkast gezet..
DIt doet me denken aan Jelle en zijn konijnenknuffel... Wij noemde dat konijn, gewoon konijn, maar Jelle kon dat nog niet zeggen... Hij noemde hem "N*uke" Op zich wel lachen, totdat oma hem een keer naar bed bracht en Jelle heel hard riep... "N*uke bed!!" Een keer of drie achter elkaar... Dat gezicht van oma!!!!
doet mij herinneren aan een vriendin van mij laat de 20 weken echo zien....ze ze heel bang.....waar is de huid? of komt die nog? zie alleen maar botjes.......... hoe dom kan je zijn! 24 jaar! hahahaha
was een aan het logeren was een jaar of 12 , her broertje van me vriendin vroeg me heel raar....ben jij net op de wc geweest? ik nee...ooo zegt die dus de zus van me vriendin zeg , ja ik wel wat dan nou ben je ziek vraagt het broertje zij zegt nee wat dan ? nou je poep is helemaal rood of heb je bloed gespuugd in de wc?????? was dus ongi ....maar vergeten door te spoelen blijk baar...maar dat gezicht van dat kleine jochie vergeet het nooit meer
Toen ik een jaar of 10 was wist ik de betekenis van ontmaagden niet.. ik las het overal in tijdschriften dat iedereen op een bepaalde leeftijd was ontmaagd, dus ik bedacht maar letterlijk dat het iets met je maag had te maken. 's Avonds waren we een keer aan het stoeien thuis, en ik greep mijn vader stevig beet een beetje in de buurt van zijn maag en hij schrok even van mijn kracht. Zei ik "wat is er, heb ik je nu te hard ontmaagd??" ik schaam me er nog steeds voor.. Ook ben ik een keer flink in paniek geweest omdat ik mijn telefoon niet meer kon vinden.. ik helemaal huilerig.. maar vergat op dat moment dat ik mijn moeder aan het bellen was ergens voor
hier in de kroeg een moeder wiens dochter moeilijk kinderen kan krijgen...zegt ze op plat urechts ...jaaah nou motte ze terug kome en dan wor ze in gespote met H.I.V...iedereen in de kroeg still...dus me man die gilt het uit en zegt: je bedoelt I.V.F! iedereen lagt dubbel
Ik had een keer, lang geleden hoor ik was een jaar of 14... Ik ging met mijn moeder winkelen. We liepen over die kledingafdeling van rek naar rek. Op een gegeven moment komen we bij een rek waar net een vrouw héél enthousiast aan het graaien was. "he nee," zegt mijn moeder luid en duidelijk tegen mij, "dit is echt de ouwe tutten afdeling...." Ik kon wel door de grond zakken!!!
ik moest een keer naar de supermarkt voor uien te halen. en ik had haast en was er blijkbaar niet goed bij. Dus ik met de auto gauw naar de winkel. Kom ik terug stap ik bij de bijrijderskant in en wacht op mijn man, die dus thuis is, maar ik dacht dat hij mee was. Had het niet in de gaten. Na een aantal minuten wachten realiseer ik me dat ik alleen was en dat ik nu uit moet stappen en weer aan de andere kant moet instappen. Ik zo bang dat iemand me zou zien, ben ik gewoon van binnenuit op de bestuurderskant gaan zitten. Pffff, schaamde me werkelijk dood.
Hahaha! Lachen zeg! Ik zou me ook helemaal doodgeschaamd hebben en t ook zo hebben opgelost! O schiet me nog wat te binnen, toen ik een jaar of 15 was ging ik met mijn ouders op vakantie in Frankrijk een kerk bekijken. Bij het naar binnen stappen struikel ik over de drempel en zeg ik, 3 keer raden, go*dv*r....
Mijn moeder belde naar mijn huistelefoon. "Waar ben je? Ben je thuis?" Collega van mij kocht een digitale fototoestel bij de Blokker. Ze deed met een andere vriendin de batterij erin, en wilde foto's maken maar hij deed het niet. Ze bladerden het hele boekje door, maar alles dat ze deden klopte, dus gingen ze op hoge poten terug naar de blokker, alwaar ze in een volle winkel hun woede uitten over de prutaanbieding. De werknemer vroeg of hij de camera even mocht zien, haalde de batterijen eruit, draaide ze om, en stak ze terug, waarna hij een foto maakte van mijn collega met het schaamrood op de kaken. Die foto heeft ze nu nog . Collega belde naar de balie dat er een afspraak gemaakt moest worden voor een zwangere patiente bij een gyneacoloog. Vraagt mijn collega: "En gaat het om een meneer of mevrouw?"