Mocht het iets uitmaken: na mijn miskraam had ik 7 dagen later nog een knalpositieve zwangerschapstest. Hierdoor ging ik twijfelen, kreeg weer een echo, was niks meer te zien. Pas op dag 14 (als dag 1 miskraam is) nam de test geleidelijk aan af.... en pas op dag 26 was streep helemaal weg (werd toen ook weer ongesteld). Het kan dus heel reëel zijn om te denken dat je HCG dus gewoon meer tijd nodig heeft uit je lichaam te zijn!
Vanavond geopereerd had een bbz. Of de eileider gespaard is gebleven hoor ik morgen. Nu eerst slapen.
Sterkte meis. Zo ontzettend rot! Hopelijk knap je snel op. Niet dat je er wat aan hebt nu maar over de ovulatietesten, die reageren ook op hcg. Vandaar dat de test positief was.
Geslapen van 3-5 mwt slaap medicatie. Bloeddruk was 109/45 vannacht. Dus Veel te laag. Hopelijk komt de arts snel en weet ik wat er gebeurd is en eventueel verwijderd.
Het is enorm heftig om mee te maken. Ik heb een eileider minder, maar het mooie van het lichaam is dat de andere het voor zo'n 80% overneemt. Ik had morfine en dat werkte gelukkig wel goed tegen de pijn (en ik werd er suf van). Sterkte met het herstel; neem de tijd ervoor. Tis echt enorm heftig.