rose/bruin verlies voor nod

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Zanetti, 29 mei 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Zanetti

    Zanetti Niet meer actief

    #1 Zanetti, 29 mei 2012
    Laatst bewerkt door een moderator: 29 mei 2012
    Hoi lieve meiden,

    Nog 10 dagen voordat ik mag testen, maar vanmorgen heb ik bij het afvegen, bruin/rose slijm op het papiertje. Dit heb ik nog nooit gehad, en dit lijkt ook geen menstruatie daar is het te vroeg voor. Zou dit een eventuele innesteling kunnen zijn. Iemand die dit herkent, en stel dat dit een innesteling is, vanaf wanneer kan ik testen?

    Voor de rest geen klachten.

    Extra info : ben al een jaar gestopt met de pil, dus daar aan kan het zeker niet liggen. En ik heb ook weleens kortere cyclussen als 33dg, ook even belangrijk om bij te vermelden.
     
  2. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Weet wel dat het bij een eisprong kan zijn dat je dit hebt...een innesteling kan ook volgens mij...
     
  3. kellyxxx

    kellyxxx Actief lid

    3 apr 2012
    104
    0
    0
    ik hoop voor je dat het een innesteling geweest is...

    ik had namelijk ook deze maand 5dagen na men eisprong 1 dag beetje bloedverlies, maar helaas ben ik toch ongesteld geworden, ik duim voor je dat het een goed teken is!!

    grtjes kelly
     
  4. Zanetti

    Zanetti Niet meer actief

    @ love23 Een eisprong heb ik een week terug gehad, daar kon ik ook niet overheen, heb deze duidelijk meegemaakt om het zo maar te zeggen. Dus het lijkt me geen eisprong.

    @ kelly oh wat jammer dat het niet raak was. Wij hebben gericht en vaak geklust deze ronde. Maar goed als het niet zo is, dan het zij zo, dan weer op naar de volgende maand. Bedankt meid, jij ook veel succes, hopelijk is het gauw raak voor jullie. :)

    Bedankt voor het reageren meiden.

    Liefs brusje.
     
  5. Zanetti

    Zanetti Niet meer actief

    #5 Zanetti, 29 mei 2012
    Laatst bewerkt door een moderator: 29 mei 2012
    Maar zit ik nog wel met de vraag, stel dat dit wel een innesteling is, vanaf welk moment ik kan testen.

    EDIT : Heb mn antwoord via de zoekfunctie gevonden. ;)
     
  6. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    het kan van alles zijn of niks....even afwachten maar!
     
  7. Yris

    Yris Niet meer actief

    Ik heb het deze maand gehad tijdens mijn eisprong..

    antwoord op je vraag: bij innesteling zou je 4 dagen later een testje kunnen proberen
     
  8. Zanetti

    Zanetti Niet meer actief

    Hoeveel dagen duurde de bloeding bij jou?

    Bedankt lynn, hopelijk is het raak voor je. :)
     
  9. Emm82

    Emm82 Actief lid

    8 feb 2012
    470
    0
    0
    Amsterdam
    Ik had ook gisteren lichtroze (in de ochtend) en lichtbruin (aan het einde van de dag) afscheiding. Nu net naar de wc geweest en een beetje bordeaux rood en wat meer (sorry voor de details). Mijn NOD is pas over een week...
     
  10. Yris

    Yris Niet meer actief

    2 dagen een beetje maar:
    1e dag een veegje rood en beetje bruinverlies
    2e dag alleen een beetje bruinverlies

    Ik duim voor je :) een bloeding na je eisprong is altijd spannend!!
     
  11. Zanetti

    Zanetti Niet meer actief

    Heej een lotgenootje. Hihi. :D

    Ik heb het bij elke plasbeurt bij het afvegen, rosig. Heel soms wat lichtbruin/beige erbij (ook sorry!!).

    Spannend emm, hopelijk is het bij jou een innesteling. :)
     
  12. Zanetti

    Zanetti Niet meer actief

    Ja nou en of het spannend is, ook vooral omdat dit eventjes nieuw voor me is. Bedankt meid. :)
     
  13. Emm82

    Emm82 Actief lid

    8 feb 2012
    470
    0
    0
    Amsterdam
    Ben blij dat ik hier niet alleen in ben!! Ik heb dit ook nog niet eerder meegemaakt. Vorige maand werd ik 3/4 dagen voor mijn verwachtte nod al ongesteld (mijn LF was toen maar 11 dagen). Als dit echt al mijn menstruatie is dan is mijn LF maar 8 dagen geweest en ik heb begrepen dat dit echt te kort is. Maak me een beetje zorgen. Ik was deze maand goed bezig met er "minder mee bezig zijn" maar door de confrontatie met roze/bruin verlies gisteren ben ik er weer enorm mee bezig...:( Waarom kunnen we dit niet uitzetten?

    Wanneer ga jij testen?
     
  14. Zanetti

    Zanetti Niet meer actief

    Zolang je geen rood bloed verliest, de moed niet verliezen hoor.

    8 dagen zou inderdaad wel erg vroeg zijn. Maar helaas kan ons lichaam ons soms flink voor de gek houden.:( Vooral na het stoppen met de pil, kan het maanden duren voordat het lichaam weer 'normaal' functioneert.

    Het opzij zetten is makkelijker gezegd dan gedaan, vooral als je er zo mee bezig bent en je ineens bloed verliest zo een week voor je nod. Dus ik begrijp heel goed hoe jij je op het moment voelt. Ik ben ook een persoon die zoiets niet makkelijk even opzij zet, was ik maar zo!

    Ik wil volgende week donderdag/vrijdag testen, want volgende week zaterdag gaan we met vakantie, wil daarvoor testen, hopelijk heb ik dan wat zekerheid voordat we met vakantie zijn, of een ongi of een posi test, hoop het laatste natuurlijk. En jij???
     
  15. Emm82

    Emm82 Actief lid

    8 feb 2012
    470
    0
    0
    Amsterdam
    Oh wel lekker vakantie in het vooruitzicht! Ik ga zondag testen... Nog even volhouden dus ;) Ik heb afgesproken met mijn man dat we samen testen, maar ik denk dat ik zaterdag wel moeite moet doen om niet te testen.... De krampen nemen weer af dus we zullen het zien. Ben nogal een controlfreak en het feit dat ik hier geen controle over heb is soms nogal frustrerend ;)
     
  16. Zanetti

    Zanetti Niet meer actief

    Spannend meid, ik ga voor je duimen!! :)
     
  17. Emm82

    Emm82 Actief lid

    8 feb 2012
    470
    0
    0
    Amsterdam
    Ik ook voor jou!
     
  18. Emm82

    Emm82 Actief lid

    8 feb 2012
    470
    0
    0
    Amsterdam
    Hoe is het vandaag brusje? Nog steeds last of is het weer verdwenen?
     
  19. Zanetti

    Zanetti Niet meer actief

    Goeiemorgen Emm.

    Nee het is helemaal weg, gisteren in de late middag al was het verdwenen.

    En hoe voel jij je, en nog last van het rood/bruin slijmverlies?
     
  20. mamsie86

    mamsie86 Fanatiek lid

    8 okt 2010
    1.635
    0
    0
    Ha meiden, heb al 2/3 dagen rozig/bruinverlies, rond mn eisprong naar mijn idee. Echt raar, kan me niet herinneren dat ik dit ooit eerder heb gehad! Jullie hopen op een zwangerschap..voor mij zou het een cadeautje zijn want heb er dan totaal niet op gerekend. Maar denk het niet hoor..zou wel heel sterk wezen van maar 1 keer klussen.
     

Deel Deze Pagina